Opanuj Swój Umysł i Zmień Swoje Życie

Czy stres i negatywne emocje blokują Cię na drodze do Twoich marzeń?

Czy wiesz, że istnieje nowatorskie podejście do transformacji, które podbija świat szturmem? Pomaga odzyskać kontrolę nad emocjami, pokonać stres i rozwinąć kuloodporną pewność siebie szybciej, łatwiej i skuteczniej niż jakikolwiek inny model.

Czy zdajesz sobie sprawę, że dzięki temu możesz także rozwinąć odporność emocjonalną oraz poczuć spokój i produktywność wewnątrz, bez względu na to, co dzieje się w Twoim życiu na zewnątrz? Jest to tak potężny a jednocześnie prosty sposób, że gdy go usłyszysz, trajektoria Twojego życia zmieni się na zawsze. A otaczający Cię ludzie zobaczą i poczują tę mocniejszą, zdolniejszą i nieograniczoną wersję Ciebie, którą zawsze miałeś w sobie, a która czekała tylko na uwolnienie w świat.

Cześć, nazywam się Szymon i jestem bardzo podekscytowany, że Cię tu widzę, ponieważ dziś mogę zmienić bieg całego Twojego dotychczasowego życia. Jeśli tylko zechcesz.

Pomagam ludziom opanować trudne emocje i osiągnąć wewnętrzny spokój, dzięki czemu z łatwością radzą sobie z wyzwaniami stawianymi przez życie.

Chcesz dowiedzieć się jak to robię?

Widzisz, to mało znane, ale szybko rosnące podejście do ludzkiej transformacji i potencjału, w którym jestem MISTRZEM.

Podejście które jest w stanie kompletnie zmienić Twoją sytuację życiową. A opowieści o przemianach ludzi, którzy mają szczęście tego doświadczyć, są żywym świadectwem i przykładem jej skuteczności.

Ludzie pełni zmartwień stają się pewni siebie osobami publicznymi.

Zestresowani ludzie stają się spokojni jak mistrzowie Zen…

Relacje, które wyglądały tak, jakby miały się rozpaść, stają się przykładem prawdziwego partnerstwa, które ludzie zazwyczaj widzą tylko w filmach…

A co więcej…

Firmy i ich właściciele działają wydajniej niż kiedykolwiek i rosną z naturalną lekkością…

Pracownicy uważają, że ich praca jest łatwiejsza niż kiedykolwiek, mimo że ich zakres obowiązków ciągle rośnie i stawiane są przed nimi ciągle nowe wyzwania. Oni sami wyróżniają się z tłumu i otwierają się na morze nowych możliwości i zwiększają swoje kompetencje zawodowe.

Rodzice mogą lepiej spać, kochać bardziej i radzić sobie z największymi wyzwaniami jakie stawia im potomstwo…

Mogę wymieniać dalej…

Ludzie którzy są na diecie i zajadają emocje zmagając się z efektem jo-jo, w końcu pokonują swoje trudności z jedzeniem i tracą nadmiar kilogramów.

Ćwiczenia stają się zabawą i czymś, co naprawdę chce się robić…

Poczucie własnej wartości i atrakcyjność przechodzi jakiekolwiek wyobrażenia.

Ponieważ spokojny umysł, pomimo chaosu świata, jest piękną cechą, którą wszyscy pragniemy…

Gdy zrozumiesz, wrócisz na właściwe tory a wszystkie te rzeczy i zdarzenia opisane powyżej będą naturalnym tego rezultatem.

Tutaj jest naprawdę szalona część.

Wszystkie te transformacje zachodzą po przez zwykłą rozmowę z kimś, kto jest mistrzem w tym podejściu. Poprzez rozumienie tego, jak naprawdę działają Twoje myśli, uczucia i doświadczanie świata. Pewnie zastanawiasz się: „Jeśli jest tak dobre i skuteczne, dlaczego wcześniej o tym nie słyszałem?”.

Pozwól, że wyjaśnię… To rewolucyjne podejście do potencjału ludzkiego odkrył w latach 70. skromny człowiek ze Szkocji. Pewnego dnia doświadczył odmiennej perspektywy, która z dnia na dzień zmieniło go na zawsze.

Ludzie wokół niego błyskawicznie zauważyli jego progres.

Zapytali go, w czym tkwi jego „sekret”?

Podzielił się z nimi swoim odkryciem, które zadziałało na nich w ten sam sposób. A ci którzy doświadczyli zmiany mogli dzielić się tą wiedzą z innymi.

Wkrótce po tym, efekty zaczęły się pojawiać lawinowo i życie zaczęło zmieniać się u wielu ludzi na całym świecie.

A to dzięki temu prostemu i skutecznemu odkryciu, który zmienił przeświadczenia na temat tego, w jaki sposób powstają ich doświadczenia, uczucia czy emocje.

Wystąpił jednak pewien problem… Pojawił się ogromny opór w „głównym nurcie psychologi i psychiatrii” wobec tego nowatorskiego, jak na tamte czasy, podejścia do transformacji.

Dlaczego?

Ponieważ w tym czasie, a nawet przez dziesięciolecia, terapeuci i inni specjaliści myśleli, że zmiana zajmuje LATA. A jednak takie podejście mówiło o tym, że może to nastąpić natychmiast… wystarczyło jedno spotkanie.

Możesz sobie wyobrazić miny ludzi. Szkot, bez żadnych formalnych kwalifikacji, był wyśmiewany i postrzegany jako szaleniec przez tych, którzy mieli więcej doświadczenia w dziedzinach związanych z psychologią i psychiatrią.

Podczas gdy inni naśmiewali się z jego podejścia, przemiany tych, którzy mieli szczęście dowiedzieć się co odkrył, trwały nadal. Ludzie zmieniali się i osiągali sukcesy w życiu. Stawało się to w mgnieniu oka – lata terapii przestały były potrzebne.

Nadal pojawiały się nowe historie ludzi, którzy doświadczyli zmian w swoim życiu na lepsze. Dzięki temu cudownemu odkryciu które sprawdzało się pomimo oporu ze strony „main streamu”.

Trudno było powstrzymać to podejście, które wzrastało i nabierało tempa, jak śnieżka tocząca się ze wzgórza. Szybko, pewnie i do przodu…

Znani na całym świecie psychoterapeuci, eksperci od hipnozy, trenerzy NLP, terapeuci CBT i wiele doświadczonych osób starających się pomagać innym, zmieniło swoje podejście ze „starego” sposobu radzenia sobie z problemami na „nowe”.

Dzięki czemu pomoc stała się prostsza i bardziej skuteczna niż kiedykolwiek do tej pory. Ci, którzy śmiali się wcześniej, teraz biją się w pierś i mówią ludziom: „Musisz to usłyszeć…”.

To właśnie chcę Ci dziś przekazać.

Daję Ci możliwość bezpłatnej sesji coachingowej ze mną, podczas której podzielę się z Tobą tym rewolucyjnym podejściem, które może zmienić Twoje życie na zawsze.

Poważnie, dzisiaj może być ten dzień, w którym spojrzysz wstecz i pomyślisz… „Wow… to wtedy wszystko się zmieniło…” Lub może to być kolejny wtorek, środa lub jakikolwiek inny dzień tygodnia. Nic się nie zmienia. A w przyszłości możesz się zastanawiać „Co jeśli…”.

Oto, co sugeruję… Jeśli masz nieodzowne wrażenie, że życie może być lepsze w dowolnym lub we wszystkich obszarach, po prostu daj mi szansę.

Daj mi godzinę na podzielenie się z Tobą tym zrozumieniem. Bez opłat. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć przycisk poniżej, a my zaplanujemy Ci sesje.

CHCĘ zmienić Twoje życie. Na zawsze. To jest moje powołanie.

W najgorszym przypadku, jeśli tak się nie stanie, „zmarnujesz” tylko godzinę swojego czasu. W najlepszym przypadku, Twoje życie zmieni się na stałe, a Ty i inni dookoła będziecie cieszyć się dobrodziejstwami wynikającymi z tej zmiany.

Więc jeśli nie zrobisz tego dla siebie, możesz zrobić to dla nich.

Obiecuję, że podobnie jak setki tysięcy ludzi na całym świecie, będziesz oszołomiony.

Gdy zrozumiesz jak wartościowe są to informacje, które chce Ci przekazać, zobaczysz, CO NAPRAWDĘ jesteś w stanie osiągnąć w swoim życiu.

Kliknij tutaj, aby zaplanować 100% darmową sesję coachingową

Możesz również, umówić swoją darmową sesję za pośrednictwem Facebook.

Szymon Wróblewski

Koherencja Umysłu

www.simonsway.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *