Ważna informacja dla wszystkich osób, które czują na swoich barkach ciężar przeszłości!

ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE, UWOLNIJ SIĘ OD blokad i sabotażu

odkryj sekret

KTÓRY NOSISZ W SOBIE...

 ...POZWÓL, ABY TO CZEGO PRAGNIESZ ODNALAZŁO CIEBIE!

ZOBACZ BEZPŁATNE NAGRANIE!!!

kurs online Wyjście z Matrixa

+ 3 wyjątkowe bonusy! 

cena za cały pakiet: tylko 97 PLN

Przy użyciu prostych i praktycznych narzędzi, zauważysz realne zmiany w swoim umyśle, ciele i otoczeniu w 24 Godziny lub szybciej!

W KURSU ZNAJDZIESZ MIĘDZY INNYMI: 

AKTYWACJA SWOJE UŚPIONEGO DNA

Pozbędziesz się autosabotażu, prokrastynacji i niskiego poczucia własnej wartości, dzięki czemu nic nie będzie Cię w stanie zatrzymać w na drodze do realizacji Twoich marzeń i celów!
Zapanaujesz w pełni w swoim wrodzonym potencjałem, który jest kluczem do realizacji wyszkich Twoich najważniejszych pragnień.
Stare schematy przeszłości, nawyki, ludzi przestaną mieć nad Tobą kontrolę!

LEKKOŚĆ I ŻYCIE W PRZEPŁYWIE

Twoje życie stanie się wolne od stresu i obawy o finanse, w końcu z ulgą będziesz mógł odetchnąć i zająć się tym, co sprawia Ci prawdziwą przyjemność.
Twoje życie stanie się wolne od stresu i obawy o finanse, w końcu z ulgą będziesz mógł odetchnąć i zająć się tym, co sprawia Ci prawdziwą przyjemność.

ZDROWIE+SPOKOJU+ SIŁA

Dowiesz się, w jaki sposób uzdrowić swoje ciało nawet z przewlekłych chorób, które nie pozwalają Ci cieszyć się pełnią zdrowia i wymarzonymi relacjami z najbliższymi.
Zobaczysz, jak w naturalny sposób budzą się w Tobie wysokowibracyjne uczucia i emocje, dzięki czemu będziesz miał więcej energii do działania i chęci na odkrywanie nowych możliwości.
Zwiększysz poziom swojej witalonści oraz poziom energii do działania, dzięki czemu realizacja jakiegowoliek procesu będzie łatwa, prosta i przyjemna. 
Nauczysz się w jaki sposób gospodarować swoim czasem i energią, aby w jak najbardziej efektywny sposób wykorzystywać swoje naturalne zasoby do tworzenia wymarzonego obrazu rzeczywistości.

KONTROLA UMYSŁU I EMOCJI

Uwolnisz się od negatywnych emocji i myśli, które jak magnes cały czas sprowadzają Cię na stare tory mentalne i życiowe. W ten sposób, raz na zawsze pozbędziesz się balastu, który ogranicza ekspresję Twojego prawdziwego potencjału.
Twój umysł przestanie Cię ograniczać na drodze do realizacji Twoich marzeń i w końcu stanie się Twoim przyjacielem, który jak dobra nawigacja prowadzi Cię bezpiecznie i szybko do upragnionego celu.

PEWNOŚĆ SIEBIE W RELACJACH

Poczujesz pewność siebie oraz swobodę w każdej sytuacji, niezależnie od otoczenia. Dzięki czemu nawiązywanie nowych znajomości stanie się dla Ciebie czymś naturalnym i prostym.
Przestaniesz uzależniać swoje decyzji od wpływu innych osób i otoczenia. Staniesz się pewną siebie niezależną osobą, która wie czego chcę i dba o swoje potrzeby własne. 
Przez co już nigdy więcej, nie będziesz czuć przykrego uczucia samotności, ponieważ staniesz się dla siebie najważniejszą osobą na świecie.

KREACJA CODZIENNEJ OBFITOŚCI 

Zmienisz swoje negatywne przekonania na temat pieniędzy, dzięki czemu zaczniesz zarabiać, więcej niż kiedykolwiek wcześniej mogłeś sobie wyobrazić!
Poczujesz pewność, bezpieczeństwo w sferze finansów sferze i relacji partnerskich, dzięki czemu raz na zawsze pozbędziesz się uczucia pustki i samotności.
Uwolnisz się od wiecznego szukania szczęścia i sprawisz, że to Twoje marzenia będą podążały za Tobą!

DODATKOWO Otrzymasz 3 Bonusy

Unikalny Kurs Online: Zdrowe Relacje

Standardowa cena: 159 PLN

W tym kursie rozkładam na czynniki pierwsze wszystkie elementy, które sprawiają, że ludzie podświadomie sabotują siebie samych w swoich relacjach partnerskich.
Dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o tym, w jaki sposób zapobiegać kłótnią, nieporozumieniom oraz sprawić, że mężczyzna u Twojego boku będzie czuł, że jest z najlepszą kobietą na świecie.
Otrzymasz zestaw praktycznych ćwiczeń, które pomogą Ci w przełamywaniu braku pewności siebie i nieśmiałości w kontekście nawiązywania nowych znajomości.
Poprawisz również swoje zdolności komunikacyjne, aby lepiej wyrażać swoje emocje i potrzeby. Dzięki czemu nie będziesz wiecznie przekładać dobra innych osób ponad swoje własne.

Unikalny Kurs Online: Właściwe jedzenie

Standardowa cena: 179 PLN


Zapewne słyszałeś powiedzenie, że jesteś tym, co jesz! Trudno się z tym nie zgodzić, to, skąd czerpiemy energią, potrzebną nam do życia jest bardzo istotne, ale to o czym mało osób wie to fakt, że każda osoba posiada swój unikalny typ ciała, który wymaga odpowiedniego pożywienia do właściwego funkcjonowania całego organizmu. 
Każde ciało jest inne, jednak dzięki Ayurwedzie wschodniej nauce o zdrowym życiu można wyróżnić trzy podstawowe typa ciała, tzw. doshe. Tak samo, jak w przypadku samochodów każdy silnik potrzebuje odpowiedniego paliwa do odpowiedniego funkcjonowania. To samo tyczy się to ludzi. Kiedy nasze ciało otrzymując odpowiednie pożywienie, jest w stanie wygenerować więcej energii, która jest nam potrzebna realizacji naszych planów i marzeń. Jednocześnie dostarczając właściwy pokarm, zmniejszamy ryzyko rozchwiania emocjonalnego, które będzie utrudniało cały proces zmiany naszego życia. 
W kursie znajdziesz prosty test, który umożliwi Ci zrozumienie Twojego unikalnego typu ciała, otrzymasz również listę produktów, aby móc dopasować odpowiedni styl żywienia do Twoich indywidualnych potrzeb.Dzięki czemu dużo łatwiej będzie Ci zapanować nad emocjami i unikniesz zajadania się niezdrowymi przekąskami w sytuacji stresowej. Podzielę się z Tobą również moimi autorskimi przepisami na zdrowe śniadania, obiady, kolacje oraz przekąski dla każdego z typów ciał.

Unikalny Kurs Online: zaprgoramuj swój umysł na sukces

Standardowa cena: 159 PLN

Dzięki materiałom zawartym w tym kursie otrzymasz praktyczne wskazówki, które pomogą Ci w zmianie sposobu myślenia na bardziej kreatywny i efektywny.
Dowiesz się, na co najczęściej zwracają uwagę ludzie sukcesu w trakcie swojego dnia, w jaki sposób planują swój dzień oraz jaki sposób zarządzają swoim czasem, abyś mógł osiągać niesamowite rezultaty we wszystkich aspektach Twojego życia.
Przestaniesz rozpraszać swoje skupieni na tematy, które są zupełnie nieistotne i nie dają Ci konkretnych rezultatów.
Nauczę Cię, jak wykorzystywać intuicję, aby przyspieszyć cały proces realizacji Twoich celów oraz poznasz praktyczne techniki, które pozwolą podwoić Twoją efektywność.

W TYCH MATERIAŁACH ZNAJDZIESZ DOKŁADNE INSTRUKCJE, DZIĘKI KTÓRYM STWORZYSZ ŻYCIE, NA KTÓRE PRAWDZIWIE ZASŁUGUJESZ!

PAKIET JEST DLA CIEBIE, JEŚLI

Zależy Ci na zdrowiej relacji, ale ciągle powielasz negatywne schematy i sabotujesz swoje związki.


Czujesz się zagubiona i nie wiesz, co jeszcze możesz zrobić, aby zmienić swoje życie.


Czujesz, że nie potrafisz wykorzystać nadarzających się okazji w życiu i biznesie.


Nie radzisz sobie z głosem wewnętrznego krytyka i odwlekasz realizację swoich planów lub finalnie nie podejmujesz żadnych działań.


Stawiasz potrzeby innych ponad swoje własne i ciągle szukasz akceptacji w oczach innych. 


Nie masz pojęcia, w jaki sposób poradzić sobie z negatywnymi emocjami, które pojawiają się w procesie realizacji swoich marzeń.


Oferta limitowana

Cena regularna 794 PLN

+ 3 wyjątkowe bonusy! 

 CAŁY PAKIET 97 ZŁ 

ŁATWE I PRAKTYCZNE INSTRUKCJE
100 % PRAKTYKI!
100 % skuteczności!
Natychmiastowy dostęp do nagrań!
Wszystko w jakości HD!
GWARANCJA SATYSFAKCJI ALBO ZWROT PIENIĘDZY!!!

100% BEZ RYZYKA!
SPRAWDŹ JAKOŚĆ NAGRAŃ W PRAKTYCE BEZ OBAW PRZEZ 60 DNI!

Uzyskaj dostęp do całego pakietu już dziś!
Za kilka minut znajdziesz się w gronie szczęśliwców, którzy skorzystali z tej limitowanej oferty.

Przez następne dni odtwarzaj jedno nagrania dziennie. Wystarczy 10 min Twojego czasu i zaczniesz obserwować niewyobrażalne zmiany w Swojej rzeczywistości.
Przekonaj się na własne oczy, jak obfitość, miłość i zdrowie napływa do Twojego życia wszystkimi kanałami dostępu, pozwalając Ci spokojnie skupić się na uczuciu spokoju, bezpieczeństwa. Uwalniając Twój umysł i ciało od wiecznego stresu, napięcia oraz pogoni za pieniądzem.

JESTEM PEWIEN, ŻE JEŚLI ZASTOSUJESZ 3 PROSTE KROKI PRZEZ NAJBLIŻSZE 60 DNI, ZAUWAŻYSZ OGROMNE ZMIANY W TWOIM ŻYCIU.

JEŚLI W NIE ZAUWAŻYSZ EFEKTÓW W CIĄGU MIESIĄCA, WYŚLIJ MI MAILA:
info@koherencjaumyslu.pl,

Wierzę, że nie mogę być bardziej sprawiedliwy.

Biorę całe ryzyko na swoje barki, ponieważ chcę, abyś czuł/a się bezpiecznie i mógł/ mogła podjąć to małe, wolne od ryzyka zobowiązanie,
aby zmienić życie, na takie, na które prawdziwie zasługujesz!

Twórca Projektu

Szymon Wróblewski

Jestem pasjonatem ruchu i możliwości ludzkiego umysłu.

Wielokrotnie w przeszłości zmieniałem profesję, pracodawców, miejsce zamieszkania, hobby.

Tylko po to, aby w końcu zrozumieć, w czym tak naprawdę jestem dobry i czym mogę się podzielić z otaczającym mnie światem.

Po 30 latach na tej planecie mogę powiedzieć, że w swoim życiu sporo już się nauczyłem i udało mi się spełnić kilka moich życiowych marzeń.

Jedno wiem na pewno! Droga do sukcesu jest zawsze w budowie. Dlatego ciągle doskonale swoje umiejętności i powiększam swoją wiedzę.

Od dwóch lat mieszkam na wyspie Lanzarote i zajmuję się Terapią Holistyczną.

Pracuje z ludzkimi umysłem, ciałem i energią duszy.

Jestem specjalistą w dziedzinie świadomej pracy z ciałem, umysłem oraz energią.

Pomagam ludziom odkrywać potencjał, jakim dysponują i zmieniać marzenia we wspomnienia.

Najczęściej zadawane pytania:

Czy to zadziała w moim przypadku?

Gwarantuję Ci, że zanim stworzyłem ten projekt sprawdziłem skuteczność moich technik w pracy z tysiącami osób. 

We wszystkich przypadkach efekty były odczuwalne wręcz natychmiastowo!

Czy materiały otrzymuję dożywotnio?

TAK!

Jeżeli do niego dołączysz, to masz do niego dostęp dożywotnio.

Gdzie znajdę dostęp do materiałów?

Na Twojego maila po zakupie zostaną wysłane dwie wiadomości, jedna z potwierdzeniem transakcji. 

Druga z danymi do logowania. 

Sprawdź koniecznie folder spam!

Materiały  są nagrane w formie audio i video. Nagrania zamieszczone są na platformie akademia.koherencjaumyslu.pl. 

Po podaniu loginu i hasła masz dostęp do swojego konta.

Czy naprawdę dajesz gwarancję 60-dniową?

Oczywiście, że tak!

Jestem pewny jakości swoich materiałów, dlatego nie boję się oferować takich gwarancji.

Czy dostanę fakturę VAT?

Tak. 

Prowadza własną firmę i wystawiam faktury. 

Podczas składania zamówienia zaznacz opcję "chcę otrzymać fakturę", a następnie uzupełnij dane do faktury. 

Faktura zostanie wygenerowana automatycznie i wysłana mailem do Ciebie.

Co, jeżeli mam z czymś problem lub coś jest niejasne?

Napisz do mnie na: admin@koherencjaumyslu.pl

Copyright © Koherencja Umysłu.

Wszystkie Prawa Zastrzeżone.

Polityka Prywatności

Podaj swój imię oraz e-mail,
aby przejść dalej.

Szanuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz informacji handlowych.

Close