Jak zarabiać na sprzedaży kursów i szkoleń w 2024?

Jak zarabiać na swojej wiedzy, umiejętnościach, dzięki sprzedaży kursów i szkoleń w 2024?

NOWA I SZYBKA METODA NA OPAKOWANIE ORAZ SPRZEDAŻ TWOJEJ WIEDZY I POTENCJAŁU!

REALNE WYNIKI NAWET W 7 DNI! 

DZIAŁA NAWET JEŚLI ZACZYNASZ OD ZERA!

W ramach tego projektu pomogę Ci nie tylko przy wyborze najlepszego pomysłu na kurs, usługę czy szkolenie, ale dodatkowo przeprowadzę Cię przez proces tworzenia Twojego pierwszego produktu.

Otrzymasz również gotowy skrypt rozmowy z klientem, abyś dokładnie wiedział, w jaki sposób dokonać pierwszych sprzedaży, bez nagrywania materiałów wideo, tworzenia skomplikowanych lejków sprzedażowych, stron internetowych oraz korzystania z płatnej reklamy!

W biznesie liczy się szybkość działania, prostota i dobra, przekonująca oferta.

Nauczę Cię, w jaki sposób budować Twoje szkolenia, aby klient był zadowolony, osiągał wymarzone rezultaty i wracał do Ciebie po więcej.

Pokażę Ci krok po kroku, w jaki sposób stworzyć automatyzację dla Twojego produktu, aby sprzedaż działa 24/7, będziesz zarabiał, nawet kiedy śpisz, jesteś na wakacjach z rodziną czy też, masz ochotę zająć się swoim hobby.

Przeprowadzę Cię przez proces budowania Twojej profesjonalnej strony internetowej oraz dowiesz się, w jaki sposób stworzyć rozpoznawalną i budującą zaufanie markę osobistą.


CAŁY PAKIET:
KURS + 6 BONuSów

97 ZŁ


UŻYWAJĄC TEJ METODY, W 2023 ROKU POZYSKAŁEM 4.127 NOWYCH KLIENTÓW I ZAROBIŁEM 517.219 ZŁ BEZ KONIECZNOŚCI ROBIENIA TRANSMISJI LIVE I POSTOWANIA CODZIENNIE W SOCIAL MEDIA!!!

TEN KURS DOSTARCZY CI WSZYSTKIEGO, CZEGO POTRZEBUJESZ, ABY WYBRAĆ POMYSŁ NA KURS, OPAKOWAĆ SWOJĄ WIEDZĘ, STWORZYĆ ROZPOZNAWALNĄ MARKĘ OSOBISTĄ I BŁYSKAWICZNIE ZACZĄĆ ZARABIAĆ!!!

CO ZAWIERA KURS?

Najlepsze Pomysły Na Kursy i Usługi w 2024 Roku!

Otrzymasz listę z przykładami, najbardziej opłacalnych pomysłów na produkty cyforwe w 2024 roku. 
Od razu zaczniesz Tworzyć produkt, który klienci będą Ci dosłownie wyrywali z rąk.
Unikniesz tracenia czasu i rozczarowań, w procesie tworzenia i zmaksymalizujesz swoje efekty, w ciągu kilku dni!

Dowiesz się Jak Stworzyć Markę Osobistą, Która Wyróżni Cię z Tłumu!

Pokaże Ci również, w jaki sposób przygotować profesjonalny Profil w Mediach Społecznościowych, abyś od samego początku był w stanie budować zaufanie i wiarygodność w oczach Twoich klientów.
Poprowadzę Cię przez proces tworzenia tożsamości wizualnej Twojej marki, bez wydawania pieniędzy na grafików, informatyków i korzystania z drogich rozwiązań. 
Dowiesz się, jak szybko i prosto stworzyć logo dla Swojej Marki Osobistej oraz jak zadbać o kolorystę i jakość Twojego przekazu.  

Zaprojektujmy Razem Twój Pierwszy Kurs lub Usługę!

Podzielę się z Tobą moimi sposobami na stworzenie kursu, programu, czy usługi, który rozwiązuje palący problem Twojego potencjalnego klienta.
Dowiesz się, co potrzebujesz zrobić, aby Twoi klienci mieli szybkie i oszałamiające rezultaty.
Nauczę Cię, w jaki sposób możesz najszybciej i najtaniej stworzyć gotową platformę pod swój produkt oraz jak dostarczyć go Twoim klientom. 

Dowiesz się Jak Stworzyć Kurs lub Usługę, Który Ludzie Będą Wyrywali Ci z Rąk!

Pokażę Ci, w jaki sposób tworzą kursu najlepsi eksperci na świecie oraz dowiesz się, co sprawia, że kursy sprzedają się błyskawicznie w tysiącach egzemplarzy.
Dowiesz się, w jaki sposób tworzyć materiały dla Twojego kursu i usługi, aby dostarczyć unikalnego doświadczenia Twoim klientom oraz szybkich rezultatów, dzięki czemu z przyjemnością będą korzystali z Twoich kolejnych szkoleń.
Tworząc wybitny produkt, sprawisz, że klienci będą postrzegać Cię w roli autorytetu, eksperta. To pozwoli Ci na zbudowanie większego zaufani w oczach potencjalnych osób zainteresowanych Twoimi kursami oraz ułatwi proces sprzedaży.  

Pozyskasz Swoich Pierwszych Klientów Bez Płacenia za Reklamę!

Podzielę się z Tobą sprawdzonym i najszybszym sposobem na pozyskanie Twoich pierwszych klientów!!!
Wykorzystując szereg strategii organicznych, nie będziesz zmuszony stworzyć strony internetowej, płacić za reklamy, czy tworzyć skomplikowanych lejków, aby zacząć zarabiać.
Błyskawicznie zaczniesz zarabiać i jednocześnie, będziesz w stanie zbierać cenne informacje od Twoich klientów, które pozwolą Ci udoskonalić Twoją ofertę i sprawić, że staniesz się numerem jeden na rynku.

Stworzysz Profesjonalną Stronę Internetową w 24 h!!!

Pokażę Ci w jaki sposób, bez programowania oraz płacenia informatykom za wykonanie usługi zbudować swoją pierwszą stronę internetową w mniej niż 24h!!!
Otrzymasz konkrety plan działania wraz ze szczegółowymi instrukcjami, aby przeprowadzić Cię przez cały proces techniczny. 
Zbudujesz wiargodność i w profesjonalny sposób zaczniesz budować relację ze swoimi klientami. 

Sprzedaż Na Autopilocie!!!

Przeprowadzę Cię przez proces automatyzacji sprzedaży Twojego Kursu lub Usługi. 
Będziesz w stanie zarabiać, nawet kiedy śpisz, jesteś na wakacjach z rodziną czy też, masz ochotę zająć się swoim hobby.
Dowiesz się, jakie narzędzia są najprostsze do wykorzystania i zarazem najbardziej efektywne dla stabilnego i skalowalnego biznesu online.

Tajniki Skutecznej Reklamy w Social Media!

Otrzymasz szczegółowy plan działania, w jaki sposób zacząć przygotowanie do Tworzenia swoje konta reklamowego.
Zalogujemy się na moje konto i pokażę Ci krok po kroku, w jaki sposób tworzę reklamy, które sprzedają moje kursy 24/7!!!
Pokażę Ci najskuteczniejsze metody reklamowania się i maksymalizacji zwrotu z inwestycji (ROAS). 

DODATKOWO Otrzymasz 6 Bonusów

KTÓRE ułatwią i przyspieszą Twoje działania X 10 

Lista Najbardziej Dochodowych Niszy w 2024 roku

Wiele osób nie wie dla kogo tworzyć swoje oferty i tracą miesiące w poszukiwaniu najlepszego rozwiązania, na szczęście Ty nie musisz! 
Otrzymasz listę najbardziej dochodowych niszy i poznasz najbardziej opłacane kierunki działań w internecie.
Unikniesz tracenia czasu i energii na tworzenie produktu, dla grupy odbiorców, która nie jest w stanie zapłacić za Twoje szkolenia, czy usługi.

Precyzyjny Plan Działania 

Największym błędem osób początkujących, jak i tych średnio-zaawansowanych jest brak konkretnego planu, który pozwala na zbudowania i skalowanie biznesu.
Dzięki zastosowaniu się do instrukcji z Planu nie tylko będziesz wiedział, jaki jest Twój następny krok na drodze do 10.000 zł, 20.000 zł miesięcznie, ale dokładnie będziesz wiedział, w jaki sposób zaplanować swój dzień, aby najefektywniej realizować swoje cele sprzedażowe.
Dodatkowo możesz go wydrukować i powiesić w widocznym miejscu, aby mieć cały czas przed sobą drogę do celu!

Szablon Prezentacji dla Twojego Kursu i Usługi

Podstawą podejścia do klienta, jest postawienie się w roli eksperta, który wie, co oferuje oraz zna wartość swojego produktu.
Otrzymasz szablon profesjonalnej oferty sprzedażowej w formie prezentacji, gotowej do spersonalizowania. 
Pokaże Ci, w jaki sposób ją spersonalizować, dodać odpowiednie teksty i zdjęcia, aby całość była przekonywająca i przyciągała uwagę klienta.
Dzięki tej prezentacji w ciągu 3 miesięcy zarobiłem ponad 250.000 zł!!!

Skrypt Rozmowy Sprzedażowe dla Twojego Kursu i Usługi

Dostaniesz gotowy skrypt rozmowy sprzedażowej, dzięki czemu będziesz dokładnie wiedział, w jaki sposób przedstawić swój kurs czy usługę.
Zmaksymalizujesz swoje wyniki sprzedażowe w początkowej fazie budowania swojego produktu, bez konieczności nagrywania filmów oraz materiałów promocyjnych. 
Będziesz w stanie zebrać dodatkowe informacje od klienta, które pozwolą Ci w udoskonaleniu Twojej oferty i dopasowaniu swojego kursu idealnie do potrzeb Twojej grupy docelowej. 

Szablon Postów w Social Media

Wiele osób stara się wybić w Social Mediach, ale tylko nielicznym się udaje i nie ma to nic wspólnego ze szczęściem.
Udostępnię Ci gotowy skrypt tworzenia postów w social media, które pozwolą Ci dotrzeć do Twoich pierwszych klientów i pomogą w zbudowaniu wiarygodnej i wybitnej marki osobistej, która przyciąga uwagę klientów i wyróżnia się na tle konkurencji.
Gotowe rozwiązanie dla Ciebie, które pozwoli Ci zaoszczędzić godziny spędzone na kreacji pomysłów i pisania postów do Social Mediów.

Skrypt Postów Dla Chat GPT

Jeśli lubisz łatwość i prostotę, to ten bonus jest zdecydowanie dla Ciebie!!!
W ramach tego bonusu, otrzymasz ode mnie gotowy do zastawania komendę długości strony A4, którą możesz uzupełnić i wkleić, aby sztuczna inteligencja zrobiła całą brudną robotę za Ciebie. 
Otrzymasz tekst do postów o najwyższej jakości, a na dodatek dzięki użyciu zaawansowanego języka komunikacji z Chat GPT jakość i skuteczność Twoich postów będzie nadludzka!!!

TEN PAKIET JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

Nie masz doświadczenia w tematach technicznych i chcesz mieć gotowe, sprawdzone rozwiązania, które możesz zastosować od razu.

Nie masz pomysłu na swój produkt lub usługę, ale wiesz, że chcesz pomagać innym i zarabiać na swojej wiedzy.

Nie wiesz, od czego zacząć, masz już dość kręcenia się w kółko i chcesz osiągnąć konkretne rezultaty.

Chcesz zarabiać, nawet kiedy śpisz, czy jesteś na wakacjach z rodziną

Chcesz mieć stabilny dochód i możliwość pracy z dowolnego miejsca na świecie.

Chcesz nauczyć się, w jaki sposób zamieniać nieznajome Ci osoby w klientów, którzy płacą Ci systematycznie i na czas jak w szwacjarkism zegarku. 

Oferta limitowana

CAŁY PAKIET 97 ZŁ

Cena regularna

997 PLN

Koniec z MARNOWANIEM CZASU, ENERGII I PIENIĘDZY
GOTOWE DO UŻYCIA SZABLONY I SKRYPTY
PRECYZYJNY PLAN DZIAŁANIA NA 60 DNI
NATYCHMIASTOWY DOSTĘP DO MATERIAŁÓW!
ŁATWE I PRAKTYCZNE INSTRUKCJE
GWARANCJA SATYSFAKCJI ALBO ZWROT PIENIĘDZY!!!

100% BEZ RYZYKA!
SPRAWDŹ JAKOŚĆ NAGRAŃ W PRAKTYCE BEZ OBAW PRZEZ 30 DNI!

UZYSKAJ DOSTĘP DO CAŁEGO PAKIETU JUŻ DZIŚ!

Za kilka minut znajdziesz się w gronie szczęśliwców, którzy skorzystali z tej limitowanej oferty.

Przez następne dni odtwarzaj jedno nagrania dziennie. 

Przekonaj się na własne oczy, jak STOSUJĄ SIĘ DO PRECYZYJNEGO PLANY DZIAŁANIA, BŁYSKAWICZNIE ZACZNIESZ POZYSKIWAĆ PIERWSZYCH KLIENTÓW NA TWOJE KURSY I USŁUGI.

JESTEM PEWIEN, ŻE JEŚLI ZASTOSUJESZ W PRAKTYCE INSTRUKCJE, KTÓRE ZAWARŁEM W KURSIE W CIĄGU NAJBLIŻSZYCH DNI, ZAUWAŻYSZ OGROMNE PROGRES I NAMACALNE REZULTATY

JEŚLI W NIE ZAUWAŻYSZ EFEKTÓW W CIĄGU MIESIĄCA, WYŚLIJ MI MAILA: info@koherencjaumyslu.pl, JA ZWRÓCĘ CI TWOJE PIENIĄDZE.

Wierzę, że nie mogę być bardziej sprawiedliwy.

Biorę całe ryzyko na swoje barki, ponieważ chcę, abyś czuł/a się bezpiecznie i mógł/ mogła podjąć to małe, wolne od ryzyka zobowiązanie, aby ZBUDOWAĆ SWÓJ WŁASNY BIZNES ONLINE!

Zobacz też wyniki moich klientów!!

113.365 PLN zł w 75 dni!!!

Justyna

SPECJALISTA MENTALNO-ODDECHOWY

4.274 Euro w 10 dni!!!

Malwina O.

Założycielka Malva Yoga

8.400 zł w 24h!!!

Adam S.

Założyciel  Centrum Obudzonych oraz Marki Świadomość Serca

8.800 zł w 60 dni bez wcześniejszego doświadczenia!!!

Beata P.

Twórca Projektu

Szymon Wróblewski

Jestem pasjonatem ruchu i możliwości ludzkiego umysłu.

Wielokrotnie w przeszłości zmieniałem profesję, pracodawców, miejsce zamieszkania, hobby.

Tylko po to, aby w końcu zrozumieć, w czym tak naprawdę jestem dobry i czym mogę się podzielić z otaczającym mnie światem.

Po 30 latach na tej planecie mogę powiedzieć, że w swoim życiu sporo już się nauczyłem i udało mi się spełnić kilka moich życiowych marzeń.

Jedno wiem na pewno! Droga do sukcesu jest zawsze w budowie. Dlatego ciągle doskonale swoje umiejętności i powiększam swoją wiedzę.

Od 5 lat mieszkam na wyspie Lanzarote i pomagam ludziom w budowaniu biznesu online. 

Pracuje nie tylko z narzędziami marketingowymi, ale również z ludzkimi umysłem, ciałem i energią duszy.

Jestem specjalistą w dziedzinie copywritingu, tworzenia produktów cyfrowych, płatnych reklam oraz świadomej pracy z ciałem, umysłem oraz energią.

Pomagam ludziom odkrywać potencjał, jakim dysponują i skutecznie go monetyzować.

Najczęściej zadawane pytania:

Czy to zadziała w moim przypadku?

Gwarantuję Ci, że zanim stworzyłem ten projekt sprawdziłem skuteczność moich technik w pracy z tysiącami osób. 

We wszystkich przypadkach efekty były odczuwalne wręcz natychmiastowo!

Na jak długo otrzymuje dostęp do materiałów?

Dostęp do platformy wraz z nagraniami otrzymujesz na okres 2 lat od daty zakupu. 

Gdzie znajdę dostęp do materiałów?

Na Twojego maila po zakupie zostaną wysłane dwie wiadomości, jedna z potwierdzeniem transakcji. 

Druga z danymi do logowania. 

Sprawdź koniecznie folder spam!

Materiały  są nagrane w formie audio i video. Nagrania zamieszczone są na platformie akademia.koherencjaumyslu.pl. 

Po podaniu loginu i hasła masz dostęp do swojego konta.

Czy naprawdę dajesz gwarancję 60-dniową?

Oczywiście, że tak!

Jestem pewny jakości swoich materiałów, dlatego nie boję się oferować takich gwarancji.

Czy dostanę fakturę VAT?

Tak. 

Prowadzę własną firmę i wystawiam faktury. 

Podczas składania zamówienia zaznacz opcję "chcę otrzymać fakturę", a następnie uzupełnij dane do faktury. 

Faktura zostanie wygenerowana automatycznie i wysłana mailem do Ciebie.

Co, jeżeli mam z czymś problem lub coś jest niejasne?

Napisz do mnie na: admin@koherencjaumyslu.pl

Copyright © Koherencja Umysłu.

Wszystkie Prawa Zastrzeżone.

Polityka Prywatności

Podaj swoje imię oraz
e-mail, aby przejść dalej.

Szanuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz informacji handlowych.

Close