Przestań czekać, na księcia z bajki!

Poznaj Sekretne Pragnienie każdego Faceta

spraw, aby najbardziej wartościowi mężczyźni, szaleli za Tobą i zabiegali o Twoje względy, jak nigdy wcześniej!

UWOLNIJ SIĘ RAZ NA ZAWSZE OD CIERPIENIA, KŁÓTNI ORAZ BÓLU W TWOICH RELACJACH Z MĘŻCZYZNAMI!

UWAGA! 

TEN KURS ZMIENI CAŁKOWICIE SPOSÓB, W JAKI WYBRANY MĘŻCZYZNA CIĘ POSTRZEGA I WSZYSTKO, CO JEST Z TOBĄ ZWIĄZANE! 

ODZYSKASZ SWOJĄ WARTOŚĆ I PIĘKNO W JEGO OCZACH ORAZ WSZYSTKO TO, CO NALEŻY DO CIEBIE !

Dzięki wyzwoleniu w mężczynie Instyktu Bohatera, już nigdy więcej nie będziesz musiała cierpieć ze względu na brak decyzyjności z jego strony, w końcu będziesz mogła poczuć, że u swojego boku masz prawdziwego mężczyznę, który Cię prawdzie kocha i wspiera oraz reprezentują sobą najlepszą możliwą wersję siebie.

Koniec z płakaniem w poduszkę i nieprzespanymi nocami z powodu rozstań i kłótni.

Będziesz mogła raz na zawsze zapomnieć o poczucia samotności w związku, braku szacunku, zrozumienia, kłótniach o rzeczy, które są bez znaczenia.

Zobaczysz, jak nagle jego uczucia w stosunku do Ciebie gwałtownie wzrastają i stają się jasnym sygnałem, że on naprawdę całym sobą pragnie być razem z Tobą.

Przekonasz się, jak z własnej nieprzymuszonej woli dba o Ciebie i waszą relację, jak kochający i wspierający potrafi być, kiedy tego potrzebujesz oraz, zobaczysz, że zaczyna Cię rozumieć, jak nigdy wcześniej.


CAŁY PAKIET:
KURS + 3 BONUSY

97 ZŁ


WEWNĄTRZ KURSU ZNAJDZIESZ MIĘDZY INNYMI: 

Sygnał Sekretne Spojrzenia

Odkryjesz tajny sygnał, który nazywam "Sygnał Spojrzenia" i myślę, że bardzo Ci się spodoba. 
Pozwala mężczyźnie poznać prawdziwą Ciebie w taki sposób, który sprawi, że będzie pragnął więcej. 
Kiedy używasz tego prostego sygnału, obserwuj, jak jego oczy się zmieniają, gdy rozkwita w jego umyśle fantazja o tym, jak wspaniałą przyszłość możecie stworzyć razem.

Sygnał Fascynacji

Czy zdarza Ci się, że mężczyźni oddalają się od Ciebie, gdy okazujesz im zbyt duże zainteresowanie? 
Dlatego pokażę Ci "Sygnał Fascynacji", który możesz użyć, żeby wywołać tak głęboką fascynację w mężczyźnie, że staniesz się dla niego dosłownie całym światem.
Ta niewinna fraza to jeden z najpotężniejszych sygnałów, jakie odkryłem. Możesz ją zastosować osobiście, przez telefon, lub przez wiadomości tekstowe.
Kiedy wykorzystasz ją w praktyce, przekonasz się błyskawicznie, jak bardzo mężczyzna pragnie być razem z Tobą.

Sygnał Czas na Działanie

Nauczę Cię podświadomego "Sygnału Czas na Działanie", które każda kobieta powinna znać, żeby włączyć jego Instynkt Bohatera na pełne obroty i natychmiast sprawić, że staniesz się bardziej pociągająca niż jakakolwiek inna kobieta w zasięgu wzroku.

Te sygnał jest niesamowicie potężny, ponieważ nie musisz wypowiadać ani jednego słowa. A mimo te zobaczysz, jak mężczyzna zaczyna koncentrować swoją uwagę i skupienie wokół Ciebie.
Dosłownie, jakby to była miłość od pierwszego wejrzenia, nawet z drugiego końca pokoju. Poczujesz, że sygnał działa, kiedy mężczyzna zacznie niezbyt subtelnie próbować złapać Twój wzrok i sprawić, że się uśmiechniesz.

Sygnał "Dziewczyna w Potrzebie"

Odkryjesz, jak wykorzystać naturalne instynkt obronny mężczyzny, żeby zdobyć jego miłość i uwagę.
Pozwoli Ci odwrócić sytuację o 180 stopni, przechodząc w tryb "dbam i wspieram", sprawiając, że to mężczyzna będzie się starał zabiegać o Twoją uwagę i zachwyt.

Sygnał "Jestem Dla Ciebie"

Pewnie zauważyłaś, że mężczyźni mają tendencję do słuchania i zapamiętywania tylko wybranych informacji, dużą część z tego, co się do nich mówi, po prostu ignorują, ale czy zdajesz sobie sprawę, że możesz używać "selektywnego słuchania" mężczyzny na swoją korzyść? 
Wystarczy, że zamienisz 3 proste słowa, które używasz codziennie. To całkowicie odmieni sposób waszej komunikacji.
To tajny przełącznik w umyśle mężczyzny, który wywołuje zaufaniem do Ciebie na bardzo głębokim poziomie, które sprawia, że widzi Cię nie tylko jako swoją kobietę, ale również prawdziwą przyjaciółkę, z która pragnie rozmawiać, śmiać się i wspierać w trudnych momentach.
Przekonasz się, że będzie częściej zbiegał o kontakt z Tobą i będzie bardziej otwarty w wyrażaniu swoich uczuć, dzięki czemu wasza relacje wejdzie na zupełnie nowy poziom jakości.

Sygnał "Bezludna Wyspa"

Pokażę Ci sygnał "Bezludnej Wyspy", który sprawi, że mężczyzna uzna Cię za "Tę Jedyną". Czy zdajesz sobie sprawę, że istnieje "cecha", która jest naukowo udowodnionym czynnikiem decydującym o tym, kogo mężczyzna poślubi?
Każda kobieta na ziemi rodzi się z tą uwodzicielską cechą, ale jeśli nie wiesz, jak jej użyć, to większość Twoich partnerów zaangażuje się, ale po pewnym czasie zacznie szukać nowego obiektu fascynacji i nigdy nie przekonasz się, jak to jest doświadczyć tej przyciągającej go na poziomie podświadomym miłosnej pasji, która sprawia, że chce się związać.

Pytanie Rentgenowskie

Jestem pewien, że się ze mną zgodzisz, że czasem nie masz pewności, na jakim etapie jest Twoja relacja. To może być naprawdę męczące i frustrujące.
Dlatego z ogromną przyjemnością zaprezentuje Ci "Pytanie Rentgenowskie", które możesz niewinnie zadać swojemu mężczyźnie, żeby uspokoić swoje obawy. To pozwoli wejść w umysł Twojego partnera i zrozumieć, co naprawdę chciałby Ci powiedzieć oraz jaka jest jego wizja waszej relacji.
To proste pytanie jest jak przełącznik w umyśle mężczyzny, który jest kluczem do jego serca i 100% prawdy. To jedno pytanie może całkowicie zmienić zasady gry w twoich relacjach z nowymi mężczyznami, będziesz w stanie mieć dużo większą jasności i klarowności w budowaniu relacji, ale dzięki temu również będziesz mogła natychmiast przyciągnąć jego uwagę i rozbudzić w nim pełne pragnienie bycia z Tobą.

Sygnał "Jestem Twój"

Jeśli niedawno przeszłaś przez rozstanie lub separację z mężczyzną, to ten sygnał jest właśnie dla Ciebie. 11 słów, które natychmiast zmienią sposób, w jaki on wyobraża sobie Ciebie w swoim życiu.
Nazywam to sygnałem "Jestem Twój", a najistotniejsze jest to, że mężczyzna nie jest w stanie go zignorować czy oprzeć mu się, to jest po prostu silniejsze od niego.
Wystarczy wstawić 11 prostych słów do Twojej wiadomości tekstowej albo powiedzieć je osobiście lub w rozmowie przez telefon, a sama się przekonasz, jak szybko wróci do Ciebie. 
Dzięki temu, od razu dotrzesz do jego Instynktu Bohatera, w ten sposób masz największą szansę nie tylko na odzyskanie go, ale także na to zbudowanie związku na zupełnie nowym fundamencie, który poprowadzi was do nowego rozdziału waszej wspólnej podróży.

DODATKOWO Otrzymasz 3 Bonusy

KTÓRE ODMIENIĄ nie tylko  TWOJE RELACJE, ale i życie 

Unikalny Kurs Online: Zdrowe Relacje

W tym kursie rozkładam na czynniki pierwsze wszystkie elementy, które sprawiają, że ludzie podświadomie sabotują siebie samych w swoich relacjach partnerskich.
Dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o tym, w jaki sposób zapobiegać kłótnią, nieporozumieniom oraz sprawić, że mężczyzna u Twojego boku będzie czuł, że jest z najlepszą kobietą na świecie.
Otrzymasz zestaw praktycznych ćwiczeń, które pomogą Ci w przełamywaniu braku pewności siebie i nieśmiałości w kontekście nawiązywania nowych znajomości.
Poprawisz również swoje zdolności komunikacyjne, aby lepiej wyrażać swoje emocje i potrzeby. Dzięki czemu nie będziesz wiecznie przekładać dobra innych osób ponad swoje własne.

Nagranie Wideo:
Przepis na Wymarzony Związek

Odkryjesz główny powód, dlaczego mężczyźni odchodzą od kobiet, które kochają i dowiesz się, jak temu zapobiegać.
Jest to jedna z najważniejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek przeczytasz na temat mężczyzn i ich relacji z kobietami. Poznanie tej jednej rzeczy pozwoli Ci zagłębić się w jego umyśle jak żadnej innej kobiecie wcześniej.
Kiedy dokładnie zrozumiesz mechanizm męskiej psychiki, już nigdy więcej nie zaskoczy Cię nagły dystans lub brak zainteresowania z jego strony. Zamiast tego będzie myślał, że czytasz w jego myślach i będzie Ci za to wdzięczny każdego dnia.

Medytacja Transformacji Osobowości

W ramach tej medytacji, pomogę Ci przejść przez proces transformacji tych negatywnych zapisów w Twojej podświadomości, abyś mogła bez konieczności powtarzania błędów z przeszłości otworzyć się na nową relację, sama ze sobą oraz z Twoim partnerem.
W momencie kiedy, doświadczysz metamorfozy osobowości, staniesz się nową lepszą wersją siebie i zaczynasz rezonować zupełnie w inny sposób ze światem i osobami w Twoim otoczeniu, rezultaty są zauważalne niemal natychmiastowo i przekonasz się, że stare programy szybko odchodzą w zapomnienie.
Dożywotni dostęp do nagrania!

W TYCH MATERIAŁACH ZNAJDZIESZ DOKŁADNE INSTRUKCJE, DZIĘKI KTÓRYM PRZESTANIESZ CZUĆ SIĘ, JAKO DODATEK W ŻYCIU MĘŻCZYZNY I STANIESZ SIĘ NAJWAŻNIEJSZĄ OSOBĄ W JEGO ŻYCIU.

PAKIET JEST DLA CIEBIE, JEŚLI

Zależy Ci na zdrowiej relacji, ale ciągle przyciągasz do siebie ten sam typ mężczyzn, którzy nie angażują w pełni


Czujesz się zagubiona i nie wiesz, co jeszcze możesz zrobić, aby Twoja relacja była stabilna i szczęśliwa


Nie akceptujesz się w pełni i cierpisz z powodu niskiego poczucia własnej wartości


W twoich relacjach pojawiają się toksyczne zachowania, kłótnie, nagłe wybuchy emocji


Stawiasz się poniżej swojego partnera i nie potrafisz świadomie komunikować swoich potrzeb


Nie masz pojęcia, w jaki sposób poradzić sobie z negatywnymi emocjami, które pojawiają się w trakcie relacji z otoczeniem 


Oferta limitowana

CAŁY PAKIET 97 ZŁ

Cena regularna

794 PLN

Koniec z płakaniem w poduszkę i przeżywaniem kolejnego bólu rozstania! 
Relacja partnerska oparta na wyższych wartościach i bezwarunkowej miłości
Związek pełen pasji i zaufania
Wzajemne wsparcie i zrozumienie
NATYCHMIASTOWY DOSTĘP DO MATERIAŁÓW!
ŁATWE I PRAKTYCZNE INSTRUKCJE
GWARANCJA SATYSFAKCJI ALBO ZWROT PIENIĘDZY!!!

100% BEZ RYZYKA!
SPRAWDŹ JAKOŚĆ NAGRAŃ W PRAKTYCE BEZ OBAW PRZEZ 60 DNI!

Uzyskaj dostęp do całego pakietu już dziś! 

Za kilka minut znajdziesz się w gronie szczęśliwców, którzy skorzystali z tej limitowanej oferty.

Przez następne dni odtwarzaj jedno nagrania dziennie. Wystarczy 10 min Twojego czasu i zaczniesz obserwować bŁYSKAWICZNE zmiany w TWOICH RELACJACH Z MĘŻCZYZNAMI. 

Przekonaj się na własne oczy, jak WYBRANY MĘŻCZYZNA ZABIEGA O TWOJE WZGLĘDY, PRACUJĄ NAD SOBĄ I STAJĄC SIĘ MOŻLIWE NAJLEPSZĄ WERSJĄ SIEBIE, ABY DZIELIĆ Z TOBĄ NAJLEPSZE CHWILE SWOJEGO ŻYCIA.

JESTEM PEWIEN, ŻE JEŚLI ZASTOSUJESZ W PRAKTYCE INSTRUKCJE, KTÓRE ZAWARŁEM W KURSIE W CIĄGU NAJBLIŻSZYCH DNI, ZAUWAŻYSZ OGROMNE ZMIANY W TWOICH RELACJACH Z MĘŻCZYZNAMI.

JEŚLI W NIE ZAUWAŻYSZ EFEKTÓW W CIĄGU MIESIĄCA, WYŚLIJ MI MAILA: info@koherencjaumyslu.pl, JA ZWRÓCĘ CI TWOJE PIENIĄDZE.

Wierzę, że nie mogę być bardziej sprawiedliwy.

Biorę całe ryzyko na swoje barki, ponieważ chcę, abyś czuł/a się bezpiecznie i mógł/ mogła podjąć to małe, wolne od ryzyka zobowiązanie, aby zmienić RELacje, na takie, na które prawdziwie zasługujesz!

Twórca Projektu

Szymon Wróblewski

Jestem pasjonatem ruchu i możliwości ludzkiego umysłu.

Wielokrotnie w przeszłości zmieniałem profesję, pracodawców, miejsce zamieszkania, hobby.

Tylko po to, aby w końcu zrozumieć, w czym tak naprawdę jestem dobry i czym mogę się podzielić z otaczającym mnie światem.

Po 30 latach na tej planecie mogę powiedzieć, że w swoim życiu sporo już się nauczyłem i udało mi się spełnić kilka moich życiowych marzeń.

Jedno wiem na pewno! Droga do sukcesu jest zawsze w budowie. Dlatego ciągle doskonale swoje umiejętności i powiększam swoją wiedzę.

Od dwóch lat mieszkam na wyspie Lanzarote i zajmuję się Terapią Holistyczną.

Pracuje z ludzkimi umysłem, ciałem i energią duszy.

Jestem specjalistą w dziedzinie świadomej pracy z ciałem, umysłem oraz energią.

Pomagam ludziom odkrywać potencjał, jakim dysponują i zmieniać marzenia we wspomnienia.

Najczęściej zadawane pytania:

Czy to zadziała w moim przypadku?

Gwarantuję Ci, że zanim stworzyłem ten projekt sprawdziłem skuteczność moich technik w pracy z tysiącami osób. 

We wszystkich przypadkach efekty były odczuwalne wręcz natychmiastowo!

Czy materiały otrzymuję dożywotnio?

TAK!

Jeżeli do niego dołączysz, to masz do niego dostęp dożywotnio.

Gdzie znajdę dostęp do materiałów?

Na Twojego maila po zakupie zostaną wysłane dwie wiadomości, jedna z potwierdzeniem transakcji. 

Druga z danymi do logowania. 

Sprawdź koniecznie folder spam!

Materiały  są nagrane w formie audio i video. Nagrania zamieszczone są na platformie akademia.koherencjaumyslu.pl. 

Po podaniu loginu i hasła masz dostęp do swojego konta.

Czy naprawdę dajesz gwarancję 60-dniową?

Oczywiście, że tak!

Jestem pewny jakości swoich materiałów, dlatego nie boję się oferować takich gwarancji.

Czy dostanę fakturę VAT?

Tak. 

Prowadza własną firmę i wystawiam faktury. 

Podczas składania zamówienia zaznacz opcję "chcę otrzymać fakturę", a następnie uzupełnij dane do faktury. 

Faktura zostanie wygenerowana automatycznie i wysłana mailem do Ciebie.

Co, jeżeli mam z czymś problem lub coś jest niejasne?

Napisz do mnie na: admin@koherencjaumyslu.pl

Copyright © Koherencja Umysłu.

Wszystkie Prawa Zastrzeżone.

Polityka Prywatności

Podaj swój imię oraz e-mail,
aby przejść dalej.

Szanuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz informacji handlowych.

Close