Dla Coachy, Terapeutów, Psychologów oraz osób, które chcą pomagać innym i stworzyć swój własny dochodowy biznes online!

Jak osiągnąć efekty w pracy z klientem w 90% przypadków i generować dochód powyżej 20 000 zł miesięcznie, pracując z dowolnego miejsca na świecie, dzięki naszemu systemowi Holistycznego Rozwoju Biznesu 3P

Obejrzyj to krótkie nagrania, a następnie zaplanuj darmową konsultację 1 na 1, abyśmy mogli dostarczyć dla Ciebie spersonalizowany plan działania krok po kroku.

Dlaczego warto zapisać się na darmową konsultację z naszym zespołem?

Szymon Wróblewski  

W pracy z człowiekiem koncentruję się na holistycznym podejściu, który pozwala mi na zauważenie wszystkich obszarów jego życia, które potrzebują zrównoważenia, aby osoba mogła cieszyć się rzeczywistością, która w pełni pozwala jej na poczucie spełnienia, samorealizację oraz tworzenie wartościowych relacji z otoczeniem.

Budując mój własny biznes od podstawy w rekordowym tempie, udało mi się stworzyć silną i rozpoznawalną markę osobistą, która jest źródłem inspiracji dla tysięcy fanów. 

W przeciągu ostatnich 12 miesięcy, dzięki mojej autorskiej metodzie Natychmiastowej Transformacji Świadomości pomogłem ponad 3000 osób, w poprawie jakości ich życia w aspekcie zdrowia, relacji i finansów. 

3 Powody, dlaczego warto?

A) Wyniki naszych klientów są dla nas priorytetem

W naszej pracy rozumiemy, że dostarczenie konkretnych rezultatów naszym klientom jest podstawą rozwoju i wzrostu naszej firmy, dlatego potrzeby naszych klientów zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. 

B) Jesteśmy ekspertami 

Nasze podejście zostało wielokrotnie sprawdzone w praktyce oraz pozwoliło nam na stworzenie skalowalnego modelu biznesowego, który pozwala na osiąganie stabilnego przychodu powyżej 100.000 zł miesięcznie. 

C) Unikalny system pracy

Podejście, które reprezentujemy oraz jakość naszych usług, jest wręcz niespotykana na Polskim rynku. W pracy z naszymi klientami wykorzystujemy sprawdzone i praktyczne narzędzia, które pozwalają na natychmiastowe rezultaty. 

Zobacz też wyniki moich klientów!!

100.000 zł w 4 miesiące!!!

Justyna K.

SPECJALISTA MENTALNO-ODDECHOWY

4.274 Euro w 10 dni!!!

Malwina O.

Założycielka Malva Yoga

8.400 zł w 24h!!!

Adam S.

Założyciel  Centrum Obudzonych oraz Marki Świadomość Serca

6.600 zł w 60 dni bez wcześniejszego doświadczenia!!!

Beata P.

Jeśli jesteś zainteresowany?

Zejdź na dół tej strony i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ.
Dzięki czemu w tym roku będziesz mógł stworzyć dochodowy, stabilny i legalny biznes online oparty na Twojej wiedzy i umiejętnościach!

"Nowy Początek 2024" 


Co otrzymasz w trakcie darmowej konsultacji?

Bezpłatna konsultacja 1 do 1 trwająca 45 min o wartości 999 zł  z jednym z naszych Mentorów, w trakcie której:

Dokładnie przeanalizujemy Twoją obecną sytuację i wskażemy Ci wszystkie istotne aspekty, nad którymi będziesz mógł/a zacząć pracować od zaraz, aby błyskawicznie zacząć zarabiać na swojej wiedzy.
Co więcej, gdy już poznamy Twoją sytuację na tej sesji, przygotujemy dla Ciebie spersonalizowany plan działania, abyś mógł go od razu wdrożyć w życie, działania, które przybliżą Cię do stworzenia dochodowego biznesu online.
Jeśli zauważymy, że należy do profilu osób, którym jesteśmy w stanie zagwarantować kontraktem uzyskanie dochodu na poziomie 10.000 zł w przeciągu 35 dni lub skalowania swojego biznesu powyżej 20.000 zł miesięcznie w 180 dni, zaprosimy Cię do udziału w naszym programie mentorskim, w którym pomożemy Ci w sposób spersonalizowany.

WYBIERZ datę oraz czas darmowej konsultacji 1 na 1

WAŻNY! Zwykle mamy bardzo napięty harmonogram, więc możesz zarezerwować konsultacje tylko raz, jeśli nie masz na to czasu, nie wybieraj daty i godziny.

© 2023 Koherencja Umysłu 

Wszystkie prawa zastrzeżone. 

This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally. This site is NOT endorsed by Facebook in any way. 

FACEBOOK is a trademark of Facebook Inc.

¡Introduce tu correo electrónico y obtén el acceso al video inmediato!

Procesamos sus datos personales como se indica en nuestra Política de Privacidad. Puede retirar su consentimiento en cualquier momento haciendo clic en el enlace para cancelar la suscripción que se encuentra en la parte inferior de cualquiera de nuestros correos electrónicos.

Close