Używając najnowszego odkrycia w dziedzinie Epigenetyki, aby 

Stworzyć Wymarzone Życie

*REZULTATY GWARANTOWANE!!!

Otwórz drzwi do ogromnego bogactwa, obfitość oraz wymarzonego obrazu rzeczywistości.

BEZ wydawania fortuny i polegania wyłącznie
na wiedzy z książek, medytacjach, technikach wizualizacji, pozytywnym myśleniu lub afirmacjach. 

Zero czytania niepraktycznych ebooków!
Bez czekania miesięcy, lat na efekty!
Bez nudnych technik mentalnych i wizualizacji!
Bez konieczności inwestowania pieniędzy w urządzenia, oprogramowanie, sprzęt!
MINIMALNY NAKŁAD CZASOWY!
WYSTARCZY 10 MIN DZIENNIE, ABY OBSERWOWAĆ, JAK TWOJE ŻYCIE SIĘ ZMIENIA!
100% SKUTECZNOŚCI I WIEDZY PRAKTYCZNEJ, TEN KURS ZADZIAŁA NAWET NA NAJBARDZIEJ OPORNYCH!
Twoje życie stanie się wolne od stresu i obawy o finanse, w końcu z ulgą będziesz mógł odetchnąć i zająć się tym, co sprawia Ci prawdziwą przyjemność.
Przestaniesz uzależniać swoje decyzji od wpływu innych osób i otoczenia. Staniesz się pewną siebie niezależną osobą, która wie czego chcę i dba o swoje potrzeby własne. Przez co już nigdy więcej, nie będziesz czuć przykrego uczucia samotności, ponieważ staniesz się dla siebie najważniejszą osobą na świecie.
Dowiesz się w jaki sposób uzdrowić swoje ciało nawet z przewlekłych chorób, które nie pozwalają Ci cieszyć się pełnią zdrowia i wymarzonymi relacjami z najbliższymi.  
Uwolnisz się od negatywnych emocji i myśli, które jak magnes cały czas sprowadzają Cię na stare tory mentalne i życiowe. W ten sposób,  raz na zawsze pozbędziesz się balastu, który ogranicza ekspresję Twojego prawdziwego potencjału. 
Nauczysz się w jaki sposób gospodarować swoim czasem i energią, aby w jak najbardziej efektywny sposób wykorzystywać swoje naturalne zasoby do tworzenia wymarzonego obrazu rzeczywistości. 
Dowiesz się, dlaczego prawo przyciągania nie działa dla większości ludzi na ziemi i co zrobić, aby dla Ciebie działo zawsze, kiedy tylko zapragniesz!
Zaczniesz przyciągać do siebie właściwych ludzi, którzy prawdziwe Cię rozumieją i chcą Tworzyć z Tobą wspaniałe wspomnienia!
Dowiesz się, w jaki sposób stać się lepszą wersją siebie, aby przyciągnąć do swojego życia wymarzonego partnera, który rozumie Twoje potrzeby i potrafi otworzyć przed Tobą swoje serce, abyście wspólnie w prawdzie mogli doświadczać swojej prawdziwej miłości.
Poczujesz pewność siebie oraz swobodę w każdej sytuacji, niezależnie od otoczenia. Dzięki czemu nawiązywanie nowych znajomości stanie się dla Ciebie czymś naturalnym i prostym. 
Odnajdziesz wewnętrzny spokój, który pozwoli Ci na błogie poczucie relaksu i uwolnienie się od  uciążliwego uczucia napięcia i stresu. 
Pozbędziesz się autosabotażu, prokrastynacji i niskiego poczucia własnej wartości, dzięki czemu nic nie będzie Cię w stanie zatrzymać w na drodze do realizacji Twoich marzeń i celów!
Twój umysł przestanie Cię ograniczać na drodze do realizacji Twoich marzeń i w końcu stanie się Twoim przyjacielem, który jak dobra nawigacja prowadzi Cię bezpiecznie i szybko do upragnionego celu.
Zmienisz swoje negatywne przekonania na temat pieniędzy, dzięki czemu zaczniesz zarabiać, więcej niż kiedykolwiek wcześniej mogłeś sobie wyobrazić!
Poczujesz pewność, bezpieczeństwo w sferze finansów sferze i relacji partnerskich, dzięki czemu raz na zawsze pozbędziesz się uczucia pustki i samotności.
Zobaczysz, jak w naturalny sposób budzą się w Tobie wysokowibracyjne uczucia i emocje, dzięki czemu będziesz miał więcej energii do działania i chęci na odkrywanie nowych możliwości.
Uwolnisz się od wiecznego szukania szczęścia i sprawisz, że to Twoje marzenia będą podążały za Tobą!

Zestaw Bonusów!

Standardowa cena: 
159 PLN

Dzięki tym nagraniom dowiesz się w jaki sposób przyciągnąć do swojego życia idealnego partnera/ partnerką z którą będziesz w stanie stworzyć unikalną relację opartą na wyższych wartościach, takich jak szczerość, chęć dzielenia się, bezwarunkowa miłość, wierność oraz chęć rozwoju i wzrostu. 

Dowiesz się również w jaki sposób możesz poprawić jakość Twoich obecnych relacji z innymi ludźmi w życiu prywatny i zawodowym. 

Otrzymasz zestaw praktycznych ćwiczeń, które pomogą Ci w przełamywaniu braku pewności siebie i nieśmiałości w kontekście nawiązywania nowych znajomości. 

Dzięki czemu w Twojego życiu pojawią się nowe pozytywne osoby, które pomogą Ci w procesie transformacji Twojej rzeczywistości. 

Poprawisz również swoje zdolności komunikacyjne, aby lepiej wyrażać swoje emocje i potrzeby. Dzięki czemu nie będziesz wiecznie przekładać dobra innych osób ponad swoje własne.

Standardowa cena: 
179 PLN

Zapewne słyszałeś powiedzenie, że jesteś tym co jesz! 

Trudno się z tym nie zgodzić, to skąd czerpiemy energią potrzebną nam do życia jest bardzo istotne, ale to o czym mało osób wie to fakt, że każda osoba posiada swój unikalny typ ciała, który wymaga odpowiedniego pożywienia do właściwego funkcjonowania całego organizmu. 

Każde ciało jest inne, jednak dzięki Ayurwedzie wschodniej nauce o zdrowym życiu można wyróżnić trzy podstawowe typa ciała, tzw. doshe. 

Tak samo jak w przypadków samochodów każdy silnik potrzebuje odpowiedniego paliwa do odpowiedniego funkcjonowania. To samo tyczy się to ludzi. 

Kiedy nasze ciało otrzymując odpowiednie pożywienie jest w stanie wygenerować więcej energii, która jest nam potrzebna realizacji naszych planów i marzeń. 

Jednocześnie dostarczając właściwy pokarm zmniejszamy ryzyko rozchwiania emocjonalnego, które będzie utrudniało cały proces zmiany naszego życia.  

W kursie znajdziesz prosty test, który umożliwi Ci zrozumienie Twojego unikalnego typu ciała, otrzymasz również listę produktów, aby móc dopasować odpowiedni styl żywienia do Twoich indywidualnych potrzeb.

Dzięki czemu dużo łatwiej będzie Ci zapanować nad emocjami i unikniesz zajadania się niezdrowymi przekąskami w sytuacji stresowej. 

Podzielę się z Tobą również moimi autorskimi przepisami na zdrowe śniadania, obiady, kolacje oraz przekąski dla każdego z typów ciał.  

Standardowa cena: 
159 PLN

Dzięki materiałom zawartym w tym kursie otrzymasz praktyczne wskazówki, które pomogą Ci w zmianie sposobu myślenia na bardziej kreatywny i efektywny. 

Skończysz z wieczną analizą i zastanawianiem się co powinienem zrobić.

Dzięki czemu decyzję podejmowane każdego dnia będą przychodziły Ci z naturalną lekkością.

Dowiesz się na co najczęściej zwracają uwagę ludzie sukcesu w trakcie swojego dnia, w jaki sposób planują swój dzień oraz jaki sposób zarządzają swoim czasem, abyś mógł osiągać niesamowite rezultaty we wszystkich aspektach Twojego życia. 

Przestaniesz rozpraszać swoje skupieni na tematy, które są zupełnie nieistotne i nie dają Ci konkretnych rezultatów. 

Nauczę Cię, jak wykorzystywać intuicję, aby przyspieszyć cały proces realizacji Twoich celów oraz poznasz praktyczne techniki, które pozwolą podwoić Twoją efektywność.

Cena za cały pakiet

97 PLN


Tylko teraz (cena obniżona tymczasowo w ramach testu).

Realna wartość kursów wynosi 694 PLN. 

Obniżyliśmy cenę, aby sprawdzić jej wpływ na sprzedaż. 

W przyszłości cena wróci do standardowej.
Skorzystaj z tej szalonej obniżki!!!

Natychmiastowy dostęp do nagrań!
Wszystko w jakości HD!
100 % PRAKTYKI!
100 % SKUTECZNOŚCI!
GWARANCJA 60 DNI!

Ilość sztuk dostępna w obniżonej cenie:

100% BEZ RYZYKA!
SPRAWDŹ JAKOŚĆ NAGRAŃ W PRAKTYCE BEZ OBAW
PRZEZ 60 DNI!

Uzyskaj dostęp do całego pakietu już dziś! 

Za kilka minut znajdziesz się w gronie szczęśliwców, którzy skorzystali z tej limitowanej oferty.


Przez następne dni odtwarzaj jedno nagrania dziennie. Wystarczy 10 min Twojego czasu i zaczniesz obserwować niewyobrażalne zmiany w Swojej rzeczywistości.

Przekonaj się na własne oczy, jak obfitość, miłość i zdrowie napływa do Twojego życia wszystkimi kanałami dostępu, pozwalając Ci spokojnie skupić się na uczuciu spokoju, bezpieczeństwa. Uwalniając Twój umysł i ciało od wiecznego stresu, napięcia oraz pogoni za pieniądzem.

JESTEM PEWIEN, ŻE JEŚLI ZASTOSUJESZ 3 PROSTE KROKI PRZEZ NAJBLIŻSZE 60 DNI, ZAUWAŻYSZ OGROMNE ZMIANY W TWOIM ŻYCIU.


JEŚLI W NIE ZAUWAŻYSZ EFEKTÓW W CIĄGU MIESIĄCA, WYŚLIJ MI MAILA:
info@koherencjaumyslu.pl,

Wierzę, że nie mogę być bardziej sprawiedliwy.

Biorę całe ryzyko na swoje barki, ponieważ chcę, abyś czuł/a się bezpiecznie i mógł/ mogła podjąć to małe, wolne od ryzyka zobowiązanie,
aby zmienić życie, na takie, na które prawdziwie zasługujesz!

Twórca Projektu 

Szymon Wróblewski

Jestem pasjonatem ruchu i możliwości ludzkiego umysłu.

Wielokrotnie w przeszłości zmieniałem profesję, pracodawców, miejsce zamieszkania, hobby.

Tylko po to, aby w końcu zrozumieć, w czym tak naprawdę jestem dobry i czym mogę się podzielić z otaczającym mnie światem.

Po 30 latach na tej planecie mogę powiedzieć, że w swoim życiu sporo już się nauczyłem i udało mi się spełnić kilka moich życiowych marzeń.

Jedno wiem na pewno! Droga do sukcesu jest zawsze w budowie. Dlatego ciągle doskonale swoje umiejętności i powiększam swoją wiedzę.

Od dwóch lat mieszkam na wyspie Lanzarote i zajmuję się Terapia Holistyczną.

Pracuje z ludzkimi umysłem, ciałem i energią duszy.

Jestem specjalistą w dziedzinie świadomej pracy z ciałem, umysłem oraz energią.

Pomagam ludziom odkrywać potencjał, jakim dysponują i zmieniać marzenia we wspomnienia.

Najczęściej zadawane pytania:

Czy to zadziała w moim przypadku?

Gwarantuję Ci, że zanim stworzyłem ten projekt sprawdziłem skuteczność moich technik w pracy z tysiącami osób. 

We wszystkich przypadkach efekty były odczuwalne wręcz natychmiastowo!

Czy materiały otrzymuję dożywotnio?

TAK!

Jeżeli do niego dołączysz, to masz do niego dostęp dożywotnio.

Gdzie znajdę dostęp do materiałów?

Na Twojego maila po zakupie zostaną wysłane dwie wiadomości, jedna z potwierdzeniem transakcji. 

Druga z danymi do logowania. 

Sprawdź koniecznie folder spam!

Materiały  są nagrane w formie audio i video. Nagrania zamieszczone są na platformie akademia.koherencjaumyslu.pl. 

Po podaniu loginu i hasła masz dostęp do swojego konta.

Czy naprawdę dajesz gwarancję 60-dniową?

Oczywiście, że tak!

Jestem pewny jakości swoich materiałów, dlatego nie boję się oferować takich gwarancji.

Czy dostanę fakturę VAT?

Tak. 

Prowadza własną firmę i wystawiam faktury. 

Podczas składania zamówienia zaznacz opcję "chcę otrzymać fakturę", a następnie uzupełnij dane do faktury. 

Faktura zostanie wygenerowana automatycznie i wysłana mailem do Ciebie.

Co, jeżeli mam z czymś problem lub coś jest niejasne?

Napisz do mnie na: admin@koherencjaumyslu.pl

Otrzymaj cały pakiet materiałów za jedyne 97 PLN 
Oferta jest ograniczona ilościowo!!!


Copyright © Koherencja Umysłu. 

Wszystkie Prawa Zastrzeżone.

Podaj swój imię oraz e-mail,
aby przejść dalej.

Szanuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz informacji handlowych.

Close