** NIE ZAMYKAJ TEJ STRONY - SPERSONALIZUJ SWOJE ZAMÓWIENIE PONIŻEJ**

Poczekaj! Twoje zamówienie nie jest kompletne!

Twoje zamówienie jest kompletne w 50%

Poniżej zobaczysz jednorazową propozycję, która jest przygotowaną wyłącznie
dla moich klientów!

Oferta jest dostępna tylko na tej stronie!

Zwiększyć Możliwości Swojego Umysłu w 5 minut?
Oryginalna wartość 499 PLN

Nikt z nas nie lubi pracować czy używać wolnego komputera, czy telefonu. 

Który ciągle się wiesza i co rusz pojawiają się jakieś błąd, problemy. 

Ta sytuacja tyczy się również naszego umysłu, każdy z nas posiada mózg, ale nie każdy z nas używa jego pełnego potencjału.

W przeszłości miałem ogromne problemy z odnajdowaniem spokoju, radzeniem sobie ze stresem, skupieniem, koncentracją oraz zapamiętywaniem nowych informacji.

Wtedy nie wiedziałem, że nasz umysł jest jak mięsień i że potrzebujemy go trenować, dbać o niego tak samo, jak o nasze ciało podczas wizyty na siłowni.

Dzięki praktycznym ćwiczenia zawartym w tym kursie zobaczysz, jak natychmiastowo podnoszą się Twoje zdolności mentalne. Przekonasz się, że jesteś w stanie osiągnąć lepszy poziom koncentracji i skupienia, dzięki czemu z łatwością zaczniesz osiągać wszystkie wyznaczone cele i marzenia.

Twoje życie stanie się dużo prostsze i mniej stresujące, gdy zaczniesz używać 100% potencjału Twojego umysłu!

Pakiet Bonusów !!!

Jak świadomie programować swój umysł?
Oryginalna wartość 259 PLN

Nasz umysł w dużym uproszczeniu można podzielić na świadomy i nieświadomy. 

Każda z tych części używa zupełnie innego języka, innego systemu kodowania informacji.

Ponad 90% społeczeństwa nie potrafi połączyć się z podświadomością, która jest odpowiedzialna za większość decyzji, wyborów, nawyków i czynności, które wykonujemy każdego dnia.

Kluczowe jest to, aby nauczyć się świadomie pracować ze wszystkimi aspektami naszego umysłu, ponieważ dopiero wtedy jesteśmy wstanie stworzyć nowy model osobowości, który prowadzi do nowego obrazu rzeczywistości.

W tym kursie przeprowadzę Cię krok po kroku przez labirynt Twojej podświadomości, eliminując negatywne przekonania, uwalniając Cię od uciążliwych emocji i blokad mentalnych.

Stworzysz na nowo system Twoich wartości, który pozwoli Ci na podejmowanie lepszych jakościowo wyborów i decyzji w życiu codziennym. Dzięki czemu Twoje życie zacznie się zmieniać dosłownie na Twoich oczach!

Rytuały Szczęścia Poziom I
Oryginalna wartość 159 PLN

Nasze ciało to element tej planety. 

Składa się z tych samych atomów, co otaczający nas świat. 

Dlatego potrzebujemy nauczyć się, jak w harmonijny sposób pracować z energią 5 żywiołów w naszym ciele.

Dzięki czemu z dużo większą łatwością jesteśmy w stanie łączyć się z otaczającą nas rzeczywistością. Uwolnić się od uciążliwego uczucia odosobnienia, samotności czy pustki.

W trakcie kursów poznasz szereg ćwiczeń praktycznych do pracy z energią 5 elementów. Dzięki czemu podniesiesz poziom energii w swoim ciele. Zauważysz większą płynność oraz lekkość w swoich działaniach.

Zminimalizujesz opór i zaczniesz odczuwać, jak otoczenie Cię wspiera.

Nauczysz się, w jaki sposób uwalniać się od tych emocji, które Ci nie służą.

Dowiesz się, jak korzystając z właściwości żywiołów, aby Twoja codzienność stała się przykładem zdrowego, szczęśliwego i obfitego życia.

Rytuały Szczęścia Poziom II
Oryginalna wartość 279 PLN

Nasze umysł i ciało komunikują się ze sobą, za pomocą impulsów elektrycznych. 

Nasz mózg pobiera taką samą ilość energii co 12 V żarówka. 

Oznacza to, że jesteśmy istotami energetycznymi.

Wewnątrz naszego ciała znajduje się system połączonych ze sobą organów, gdzie każdy z nich jest odpowiedzialny za produkcję określonych hormonów. 

W momencie niewłaściwego przepływu energii dochodzi do zaburzeń w całym ciele i przekłada się na to nasze efekty w życiu codziennym.


Ten system kanałów energetycznych w naszym ciele w ideologii wschodu nazywany jest czakrami.

W kursie Rytuały Szczęścia Poziom II nauczę Cię, w jaki sposób oczyszczać, ładować i synchronizować ze sobą pracę poszczególnych czakr, tak, abyś każdego dnia mógł cieszyć się większym spokojem wewnętrznym, siłą, wigorem i witalnością na najwyższym poziomie.

Wtedy nic nie będzie w stanie zatrzymać Cię na drodze ku Twojemu wymarzonemu przeznaczeniu!

Co możesz zyskać dzięki tej wiedzy?

Zwiększysz swoją produktywność i zaczniesz podejmować pozornie trudne z naturalną lekkością, czując jak Twój umysł i ciało Cię wspierają.
Dowiesz się, jak zwiększyć ilość szarych komórek oraz połączeń neuronowych w mózgu, dzięki czemu Twój umysł stanie się bardziej wydajny i znacznie łatwiej będzie znajdował rozwiązania na pojawiające się problemy. 
Z łatwością będziesz osiągał wszystkie cele i marzenia. Pozbędziesz się blokad mentalnych, ograniczających przekonań , poprawisz swoje skupienie koncentrację.
Poczujesz szczęście, miłość oraz wsparcie wszechświata każdego dnia, dzięki czemu Twoje życie nabierze kolorów i większej wartości.
Zapanujesz nad energią żywiołów w swoim ciele,  przez co odnajdziesz harmonię i szczęście wewnątrz siebie. 
Nauczysz się wykorzystując intuicję i inteligencję swojego serca, aby tworzyć życie pełne harmonii, szczęścia i obfitości.
Odkryjesz potencjał skrywany w Twoim wnętrzu, aby mógł doświadczyć zupełnie nowego wymiaru przyjemności w życiu codziennym i zobaczyć piękno w najdrobniejszym elemencie Twojej rzeczywistości.
Poznasz zalety świadomej pracy z umysłem, ciałem i energią, dzięki czemu manifestacja Twoich marzeń stanie prosta i oczywista.
Otworzysz się na nowy wymiar świadomości, który pozwoli Ci na pokonanie przeciwności losu z ogromną łatwością.
Staniesz się kreatorem swojego przeznaczenia. Raz na zawsze przestaniesz być zdany na przypadek i łaskę losu.
Stosując ćwiczenia praktyczne poczujesz, jak Twoje wibracje rosną z każdym oddechem, dzięki czemu poczujesz lekkość i spokój wewnętrzny.
Wzniesiesz się na wyższy poziom świadomości i doświadczania swojej Boskości w życiu codziennym. Zauważysz synchroniczność zdarzeń oraz łatwość w procesie kreacji i tworzeniu.
Połączysz się trwale ze swoim sercem i intuicją, dzięki czemu pozbędziesz impulsywnych reakcji i zawsze będziesz miał możliwość podjęcia świadomej decyzji, która pomoże Ci w osiągnięciu możliwie najlepszego rezultatu. 
Postawisz granicę pomiędzy Twoją przeszłością i przyszłością. Dzięki czemu raz na zawsze uwolnisz się od negatywnych emocji związanych z przykrymi doświadczeniami i traumami. 
Twoje życie stanie się znacznie prostsze ponieważ nauczę Cię, jak precyzyjnie zmieniać: zachowania, myśli oraz emocje, które przestały Ci służyć.
Staniesz się świadomy programów przeszłości, które uniemożliwiały Ci realizację siebie i manifestacje Twoich marzeń. To pozwoli Ci na obranie nowej drogi do wymarzonej przyszłości.
Obraz Twojej rzeczywistości odmieni się, kiedy stworzysz nowy model osobowości, która raz na zawsze połączy Cię z Twoim wymarzonym obrazem rzeczywistości.
Transformując swoją świadomość na wyższy poziom, nauczysz się, jak łączyć się z nieograniczonym polem informacji, otwierając się na nowe możliwości w Twoim życiu codziennym.
Pozbędziesz się podświadomych programy sabotujących Twoje życie, Twój umysł osiągnie stan pełnej koherencji, dzięki czemu uspokoją się emocje i przestaniesz toczyć wewnętrzny konflikt sam ze soba.
Poczujesz magnetyczne połączenie pomiędzy Twoim ciałem i Twoimi marzeniami. Nauczysz się, jak korzystać z inteligencji swojego centrum, wykorzystując świadomie przepływ energii w ciele i otaczającym Cię świecie, do kreacji obfitości, szczęścia i miłości.
Poznasz techniki pracy z biopolem oraz nauczysz się, w jaki sposób zabezpieczać się przed napływem energii zewnętrznych, które mogą zaburzyć Twój stan wewnętrznej harmonii. 

Ta oferta nie będzie trwała wiecznie!

Co dokładnie otrzymasz?

Natychmiastowy dostęp do 
4 unikalnych kursów online!
Dożywotni dostęp do nagrań wideo na platformie online!
Wartość całego pakietu 1196 PLN
Oszczędzasz 999 PLN!!!

Tylko teraz, wyłącznie na tej stronie możesz dodać do swojego zamówienia cały pakiet, kursów, który poprawi Twoje zdolność kreacji obfitości 10 krotnie!!!

ZA JEDYNE  197 PLN!!!

mastercard
stripe

100% Bezpieczne Płatności

Certyfikowany System Zabezpieczeń SSL

© Copyright Your Company.  All Rights Reserved. Funnel builder by OptimizePress