Masz dość nieudanych realacji, stresu i negatywnych emocji?

Nadchodzi czas wielkich transformacji w Twoim życiu!

Zaplanuj 30 minutową rozmowę, aby sprawdzić czy kwalifikujesz się do udziału w rocznym kursie: Architekci Przyszłości.

W dzisiejszym świecie dostęp do informacji jest prostszy, niż kiedy kolwiek. Wystarczy użyć przeglądarki internetowej, wpisać hasło i w ułamku sekundy  otrzymujemy odpowiedź na nasze pytanie. 

Świetnie to działa, jeśl szukamy informacji na temat świata zewnętrznego, ale w przypadku naszego wnętrza, emocji, relacji, nie jest już tak łatwo. 

Zauważyłem, że większość ludzi kąży ciągle po tych samych ścieżkach, ciągle powiela te same błędy. Tylko dla tego, że sami nie wiedzią, jak zabrać się za zmianę swojego życia. Ciągle to słyszę od moich klientów. Przerobiłam już tyle kursów, przeczytałam mnóstwo książek, ja to wiem, ale i tak powtarzam stary schemat mentalny. Dlaczego???

Odpowiedź jest bardzo prosta...

Istnieje kilka poziomów świadomości. 

1. Pierwszy z nich to Umysł- czyli wiedzieć. Co tak na prawdę znaczy nie wiele, ponieważ palacze tytoniu wiedzą, że palenie zabija, ale i tak to robią. 

Informacja sama w sobie jest bezużyteczna, jeśli nie potrafimy zastosować jej w praktyce. Co z tego, że znamy tysiące pięknych słów, kiedy w sytuacji stresującej zapominamy o miłości i zaczynamy wyżywać się na drugiej osobie używając obraźliwych zwrotów i zachowań poniżej pasa. 

Ludzie globalnie życiją w stresie i lęku.  Dlatego mają problemy z adaptacją do nowych sytuacji  i ewolucją w życiu codziennym.

Brakuje im wiary we własne możliości oraz zaufania do Wszechświata. 

Dlaczego tak się dzieje? 

Ponieważ zablokowani przez wysoki poziom strachu, negatywne przekonania na temat samych siebie i otaczającego świata. 

Wiecznie tkwią na pierwszym poziomie świadomości. Gdzie zatopieni w iluzji umysłu odzielają się od prawdy o swojej boskiej doskonałości.

Do tego otoczenie często nie pomaga. Społeczeństwo pochłonięte przez system oparty na niskich wartościach, walce o ptrzetrwanie, wciąga nieświadomych ludzi w zabójczy wir życia w pogoni za dobrami materialnymi. Odsuwając ich tym samym od prawdziwych wartości takich jak wdzięczność, miłość, szacunek, dobroć, życzliwość, wrażliwość i współpraca.  

 Najgorsze jest to, że często ludzie wierzą, że to jedyna droga, że tak poprsotu wygląda życie i trudno im się dziwić, jeśli w otoczeniu nie znajdują wartościowych wzorców z których mogą czerprać wiedzę i przykład do zmiany w swoim życiu.

Piszę o tym, ponieważ ilka lat temu, byłem dokładnie w tym miejscuna Twoim miejscu.

Wmawiałem sobie, że tak to ma wyglądać, przecież wszyscy dookoła mieli podobnie.

Brak poczucia własnej wartości oraz poczucie osamotnienia dodatkowo pogłębiało dół w którym się znajdowałem.

Dlatego z łatwością budowałem w sobie to ubogie przekonanie, że sukces, obfite życie, realizacja marzeń, jest tylko dla wybranych, ale na pewno nie dla mnie, chłopaka z małego miasta Rawicz.

Dopiero w momencie, kiedy moje zdrowie drastycznie się pogorszył i trafiłem do szpitala, zrozumiałem, że to ostatni moment na to, aby zacząć pracować nad swoim życiem.

Czułem, że muszę coś zmienić, ale nie wiedziałem jeszcze, jak i co.

Wtedy podjąłem decyzję o tym, aby rzucić pracy, partnerkę i wyprowadzić się z Polski.

Dałem sobie nową czystą kartę i pozwolenia na to, aby się uczyć na własnych będach, wyciągać wnioski i aplikować je w życiu codziennym.

Oczywiście to nie rozwiązało moich problemów, ponieważ w dalszym ciągu tkwiłem na  pierwszym poziomie świadomości, trzymając się kurczowo moich starych modeli zachowań i przekonań na temat życia.

Dopiero w momencie, kiedy zacząłem pracować ze specjalistami z ludźmi, którzy osiągnęli to o czym ja przez długie lata marzyłem.

Zacząłem zauważać różnicę i łączyć fakty ze sobą. 

Wzniosłem się na drugi poziom świadomości zacząłem czuć moje ciało i zwracać większą uwagę na moje emocję.

Emocje to czysta energia, kiedy przestałem wiecznie tkwi w iluzji umysłu, tempo zmian było dla mnie ogromnym szokiem. 

Tak jakbym w końcu rozłożył skrzydła i nauczył się latać!

Zrozumiałem na głębszym poziomie świadomości, że mój umysł jest tylko odbiornikiem fal, który ma ograniczony dostęp do informacji. Bazuje tylko na przeszłości, ciało czuje emocje, przepływ energii w ciele jest elementem kluczowym, to własnie odpowiada za manifestację naszych marzeń i pragnień.

Nasze serce posiada 40 tys. komórek neuronowych takich samych jak na mózg, Mało osób o tym wie, że nasze serce jest odpowiedzialne za generowanie odczuwoalnego pola elektromagnetycznego wokół naszych ciał fizycznych. Obecnie naukowcy są w stanie to zmierzyć i zauważyli, że to pole energii kórczy się w momencie, kiedy odczuwamy stres, lęk, ból, żal, wstyd i rozszerza się, kiedy odczuwamy wdzięcznośc, miłość, radość, spokój.

Połączenie umysłu i ciała wymaga czasu. Naukowcy nazywają to koherencją serca i umysłu.

To moment kiedy nasze wnętrze zaczyna się integrować z naszymi intencjami, sprawiając, że szkodliwe programy przeszłości zapisane w przestrzeni naszych komórek powoli zaczynają znikać. Zostają zastąpione nową informacją, która uruchami sekwencję genomów saszym DNA. 

Postaram się być bardziej obrazowy. Wyobraź sobie, że twoje ciało składa się z komórek, każda komórka jest jak pomieszczenie w Twoim domu.

Pokoje są ze sobą połączone. Każda przestrzeń w mieszkaniu ma swój własny styl, kolor ścian, wystrój itp. 

Wyobraź sobie, że z dnia na dzień podejmujesz decyzję o remoncie, chcesz wszystko odnowić. Sciany, podłogi, meble, wszystko...

Logiczne jest to, że zajmie Ci to trochę czasu, szczegołnie w przypadku kiedy masz 30 bilionów pomieszczeń do odrestarowania.

Tak właśnie wygląda sytuacja z naszym ciałem fizycznym, chcesz zmienić kolor ścian przygotuj się, że zajmie Ci to ogrom czasu, jeśli chcesz to robić sam.

Cały ten proces można skrócić i sprawić, żeby zmiany nie trawły latami, ale zamieniały się w dni i tygodnie. 

Początkowo kiedy to usłyszałem, byłem bardzo sceptyczny mój umysł się w to wszysko mieszał i osądzał, ale kiedy zatopiłem się w proces i pozwoliłem, 

aby moja intuicja mnie prowadziła zaczęły się dziać dosłownie cuda każdego dnia. 

Kiedy nasze serce, które jest drugim poziomem świadomości zaczyna łączyć się z polem energii wokół mojego ciała. 

Do umysłu zaczęły napływać inforamcje, ze źródła, rzeczy o których nigdy wcześniej bym nie pomyślał. Nagle znajdowałem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Każdego dnia obserwowałem więcj obfitości, poczucia spełnienia i radość we wszystkich aspektach mojego zycia.

Moja rzeczywistość nabrała kolorów tenczy za sprawą wejść na kolejny poziom świadomości. Dusza!

Proces, który składał się z małych drobnych zmian każego dnia sprawił, że odkryłem w końcu spoób na pozbycie się w ciele ludzkim traum z dzieciństwa, szkodliwych programów podświadomości, niskiego poczucia własnej wartości, wstydu leku, żalu, toksycznych realcji partnerskich to wszystko zostało dosłownie wymiecione z mojego zycia za sprawą pracy z moją boską intuicją.

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni posiadają intuicję. To niezwykły boski dar dający ludziom możliwości robienia rzeczy niewyobrażalnych, ale to co stoi na przeszkodzie do okrycia prawdziwego potencjału jednostki to przejście przez pierwszy dwa poziomy świadomości umysł i ciało(serce).

Mówi się o tym, że najdłuższa droga wżyciu człowieka to droga z umysłu do serca i dlatego, wiele osób nie mając świadomości, narzędzi, technik i umiejętności zostaje w miejsu w którym znajduje się od lat. 

Nie dlatego, że nie są w stanie stac się lepszą wersją siebie, kazdy ma prawo do wzrostu, rozwoju oraz kreacji wymarzonego obrazu rzeczywistosćci, jednak nie każdy samodzielnie odważy się stanąc z iluzją umysłu i zmierzyć się ze swoim odwiecznym strachem.

Ludzie mówią, że na zmiany potrzeba czasu i mają rację. 

Na pewno mniej niż sobie myślisz, umysł zawsze stara się sprawić, abyśmy pozsotali w pozornie bezpiecznej strefie komfortu.

Zapominamy, że naszym przeznaczeniem jest ewolucja. Nasza dusza pragnie rozwoju, jak wszystko w tym świecie wystarczy spojrzeć na rośliny, zwierzęta. Ciągły rozwój i wzrost. To jest zycie!

Pamiętaj o tym, że każdy z nas jest inny, ale istnieją uniwersalne prawa, które działają na wszystkich. 

Jeśli zrozumiesz, że kluczem do skutecznej transformacji jest zapanowanie nad umysłem oraz emocjami to od tego momentu pozostaje Ci popracować nad dyscyplina, zebrać odpowiednią wiedzę oraz stworzyć prawidłowe nawyki i narzędzie praktyczne, które pomagają usprawnić cały proces transformacji. Istotne jest też to, aby otaczać się ludzi, którzy mają podobne cele, myślą podobnie i chcą zmieniać swoje życie na lepsze. 

Jeśli chcesz mogę Ci pomóc pozbyć się ograniczeń, smutku, bólu, żalu, niskiego poczucia własnej wartości.
Dzięki czemu, twoje efekty pojawią się bardzo szybko i będziesz zdziwiony, jak pozytywnie zmienia się Twój kontakt ze samym sobą i Twoje życie.

Uwolnisz się od powtarzających schematów, które prawdzą do tych samych rezultatów.

Nauczysz się umiejętnie wykorzystać swoją energię do realizacji marzeń i celów.

Bez rozpraszania się i tracenia czasu na rzeczy, które nie są dla nas korzystne i istotne.

Koncentrując energię i świadomość w tu i teraz, zaczniesz transformować mentalne programy, ograniczające przekonania, które blokują manifestację Twojego snu.

Uwolnisz się od traum, lęku i nisoko wibracyjnych emocji zapisanych w Twoim DNA. 

Zaczniesz kreować życie o którym zawsze marzyłeś! Idealne relacje,  wymarzona praca, nowe możliwości, podróże to wszystko jest dla Ciebie.

Pamiętaj, że jesteś częścią tego wszechświata i w Tobie znajduje się ziarno stwórcy. Masz w sobie przestrzeń, która jest bezpośrednio połączona ze źródłem Wszechświata, to miejsce w którym łączysz się z umysłem Boga, tam znajdują się wszystkie odpowiedzi, rozwiązania,a także miłosć do samego siebie, spokój, bezpieczeństwo oraz poczucie pełni i obfitosći. Żadna osoba z zewnątrz nie jest w stanie zbarać Ci tego przywileju. Tylko ty sam możesz pozbawić się dostępu do tego miejsca nieograniczonej mądrości i bogactwa.

Kiedy twój umysł, ciało i dusza, łączą się z energią źródła, kończy się walka ze światem, bo rozumiesz, że ty jesteś światem, przestajesz uciekać, bo rozumiesz, że wszystko co do Ciebie przychodzi ma Ci pozwolić na wzrost i rozwój. 

Zaczynasz obserwować synchroniczność w swoim życiu.

Te drobne zbiegi okoliczności, często prowadzą do nowych odkryć, sytuacji oraz znajomości. 

Z czasem nasza świadomość nabiera mocy i jak kula śnieżna rośnie w siłę i sprawia, że niemożliwe staje się możliwe.

Dzięki czemu realizacja marzeń i planów, odbywa się praktycznie bezwysiłkowo.

Zaczniesz dostrzegać znaki, sygnały wysyłane przez los, które wcześniej były poza Twoimi zmysłami.

Nauczysz się zaufania oraz poczujesz pewność siebie w działaniach podejmowanych każdego dnia.

Dzięki czemu bez probemu dostroisz się do wibracji Twojego wymarzonego przeznaczenia.

Zapanuj nad swoim umysłem, a świat stanie się dla Ciebie kopalnią informacji, które pzowolą Ci na realizacji nawet najbardziej skrywanych marzeń i pragnień. 

Dokładnie w tym momencie otwierają się przed Tobą drzwi do nowych możliwości. 

Dostajesz kolejną szansę od losu na zmianę swojego dotychczasowego życia i transformację, która do tej pory wydawała się, być dla Ciebie nieosiągalne.

Wiesz lub nie ...


Dlaczego  w ogóle miałbyś mi wierzyć? Skąd mogę mieć pewność, że to działa?

Jest to dla mnie kolejny rok z rzędu, kiedy prowadzę ludzi w procesie.

Z każdym spotkaniem uczestnicy odkrywają w sobie kolejne pokłady pozytywnej energii oraz pozbywają się ograniczeń, które sami na siebie nieświadomie nakładali. 

Z moją pomocą możesz zmienić całkowicie swoje życie. 

W zeszłym roku do kursu przystąpił Piotr, który przez z lata pracował w wojsku, jako szeregowy.

Po 6 miesiącach wspólnej współpracy przeprowadził się do Meksyku. 

Gdzie założył swoje biuro podróży Pueblos Magicos Tour.

Brzmi jak sen? 

To nie jedyna osoba, która zmieniła swoje życie z moją pomocą.

Kolejnym dobrym przykładem jest Nikola, która trafiła do mnie będąc w głębokiej depresji, brak chęci do życia, celów marzeń. Dziewczyna nie wiedziała, co ze sobą zrobić, była zagubiona i skołowana.

Po 3 miesiącach współpracy udało nam się postawić jej życie na nowo.

Otworzyła się na pracę z ludźmi i wylądowała na Gran Canarie, gdzie rozpoczęła pracę jako instruktorka tańca i fitness.
Realizując się w 100% procentach zawodowo i prywatnie!

Chce, żebyś wiedział, że robię to, ponieważ ludzie, z którymi pracuje, odnoszą niesamowite wyniki, a to pokazuje mi, że moje praca jest potrzebna i wnosi wartość do życia innych.

Zobacz, co napisała inna uczestniczka po 2 tygodniach współpracy.

Bardzo się cieszę, że grono osób, którym mogłem pomóc ciągle rośnie, jest to dla mnie źródło ogromnej satysfakcji. 

Jak to mawiają UBUNTU!

Jestem, bo ty jesteś!

Ludzie mówią, że na zmiany potrzeba czasu i mają rację. 

Na pewno mniej niż sobie myślisz. 

Pamiętaj o tym, że każdy z nas jest inny, ale istnieją uniwersalne prawa, które działają na wszystkich. 

Czasami wystarczy jedno zdanie i nagle AHAAA". 

Jeśli zrozumiesz, że kluczem do skutecznej transformacji jest zapanowanie nad swoim umysłem i emocjami to od tego momentu pozostaje Ci popracować nad dyscyplina, zebrać odpowiednią wiedzę oraz stworzyć prawidłowe nawyki pomagają usprawnić cały proces transformacji. Istotne jest też to, aby otaczać się ludzi, którzy mają podobne cele, myślą podobnie i chcą zmieniać swoje życie na lepsze. 

Jeśli chcesz mogę Ci pomóc pozbyć się ograniczeń, smutku, bólu, żalu, niskiego poczucia własnej wartości.
Dzięki czemu, twoje efekty pojawią się bardzo szybko i będziesz zdziwiony, jak pozytywnie zmienia się Twój kontakt ze samym sobą i Twoje życie.

Nauczysz się umiejętnie wykorzystać swoją energię do realizacji marzeń i celów.

Bez rozpraszania się i tracenia czasu na rzeczy, które nie są dla nas korzystne i istotne.

Koncentrując energię i świadomość w tu i teraz zaczniesz transformować mentalne programy, ograniczające przekonania, które blokują manifestację Twojego snu.

Kiedy ciało, umysł i dusza, łączą się z energią źródła, odkryjesz większą jedność ze swoim wnętrzem oraz otaczającym nas światem. 

Koniec walki, ucieczki!

Zaczniesz obserwować synchroniczność w swoim życiu.

Te drobne zbiegi okoliczności, często prowadzą do nowych odkryć, sytuacji, znajomości. 

Z czasem jak kula śnieżna rośnie w siłę i sprawia, że niemożliwe staje się możliwe.

Dzięki czemu realizacja Twoich marzeń i planów przyjdzie Ci z ogromną łatwości i lekkością.

Zaczniesz dostrzegać znaki, sygnały wysyłane przez los, które wcześniej były poza Twoimi zmysłami.

Nauczysz się zaufania oraz poczujesz pewność siebie w działaniach podejmowanych każdego dnia.

Dzięki czemu bez probemu dostroisz się do wibracji Twojego wymarzonego przeznaczenia.

Zmień sposób myślenia a zmieni się Twój świat!

Czy wierzysz w to, że możesz zmienić swoje życie?

Jeżeli nie, masz racje!

Jeżeli tak, też masz rację!

Często zapominamy o tym, że przecież żyjemy w świecie cudów i magii.

Co, jeśli każdego dnia mógłby budzić się z uczuciem wewnętrznej siły i wdzięcznością.

Wytrwale rozwijać swoje pasje i talenty.

Kreując wymarzone chwile, dni, życie.

Osobiście uważam, że eksploracja wewnętrznego potencjału i ewolucja to kierunek na przyszłość dla naszej społeczności.

A ty jak myślisz?

Odpowiedz sobie szczerze.

Czy znajome jest Ci to uczucie, kiedy cały świat Ci sprzyja?

Kiedy wszystkie elementy Twojej układanki trafiają na właściwe miejsce?

Jakie to uczucie?

Jak byś je nazwał?

Kiedy każdy krok, oddech przybliża Cię do realizacji Twojego celu, marzenia?

Do lepszej wersji siebie, Twojego życia.

Skup się na chwilę zamknij oczy i powiedz sobie mogę, stać mnie na to, jestem wart lepszego życia. Uwierz, że możesz, zasługujesz i stać Cię na więcej.

Wszechświat stawia przed Tobą możliwości i chcę, żebyś zrozumiał, że to od Ciebie zależy czy wykorzystasz tą szansę, jak kiedyś ja.

Czy zrobisz krok naprzód dla siebie, swoich bliskich i otaczającego Cię świata?

Stając się Architektem Przyszłości i kreatorem swojego przeznaczenia!

Czy też pozostaniesz w strefie komfortu?

Walcząc z przeszłością, aż przestaniesz dostrzegać możliwości, a zaczniesz odczuwać wypalenia, poczucie pustki, zniechęcenia i zaczniesz cofać się w swoim rozwoju.


Czego możesz się nauczyć w trakcie kursu?

Nauczysz się, jak tworzyć świadome programy wspierające Twoje finasne.
Wykorzystując intuicję i inteligencję swojego serc, aby tworzyć życie pełne harmonii, szczęścia i obfitości.
Naucz się koncertować swoją uważność i energię na celach, zamiast na problemach.
Wzmocnij swoją produktywność i możliwości twórcze.
Staniesz się kreatorem swojego przeznaczenia!
Otworzysz się na nowy wymiar rzeczywistości, który pozwoli Ci na pokonanie przeciwności losu.
Odkryjesz korzyści płynące ze świadomego życia.
Oczyść swoje ciało ze starych traum i blokad!
Nauczysz się programować swój umysł na osiąganie marzeń.
Zadbasz o swoją dietę i zdrowie.
Odkryjesz potencjał skrywany w Twoim wnętrzu, aby doświadczyć zupełnie nowego wymiaru przyjemności w życiu codziennym.
Poprawisz swoją pamięć, zdolność zapamiętywania.
Staiesz się kreatorem swojego przeznaczenia!
Poznasz zalety świadomej pracy z umysłem, ciałem i energią.
Dowiesz się w jaki sposób zapanować nad strachem i lękiem.
Zmienisz ograniczające Cię przekonania.
Zobaczysz, jak w łatwy sposób wyzwalać w sobie wysokowibracyjne uczucia. 
Dowiesz się w jaki sposób myślą i działają ludzie sukcesu oraz multimilionerzy.
Stworzysz nowy zestaw pozytywnych myśli i zapiszesz je w swojej podświadomości.
Dowiesz się, w jaki sposób świadomie tworzyć nowe przekonania.
Pozbędziesz się negatywnych myśli.
Odzyskasz wewnętrzny spokój.
Poprawisz swoją samoorganizację, skupienie oraz dyscyplinę.
Nauczysz się planować oraz realizować swoje cele. 
Przestaniesz odkładać swoje szczęście na potem! 
Skończysz z prokrestynacją.
Podniesiesz poziom akceptacji siebie oraz poczucie własnej wartości.
Przestaniesz się martwić o swoje finasne.
Stworzysz świadomą nową relację z energią pieniądza. 
Poczujesz na nowo czym jest wewnętrzny stan szczęścia. 
Nauczysz się w jaki sposób podnosić poziom satysfakcji z życia. 
Zminimalizujesz wpływ stresu oraz czynników zewnętrznych na Twoje samopoczucie i produktywność.
Zapanujesz nad swoimi emocjami.
Poznasz techiniki, które pomogą Ci przełamać strach, brak wiary w siebie oraz inne blokady mentalne.
Dowiesz się, jak stoponiowo odpuszczać kontrolę umyłu i korzystać ze swojej intuicji.
Nauczysz się, jak komunikować się, ze swoją podświadomością, aby zmieniać szkodliwe programy na takie, które służą Tobie i Twojemu otoczeniu.
Zostaniesz Architektem Przyszłości oraz otrzymasz certyfikat ukończenia kursu!
choose your image

Program kursu

Kurs został specjalnie stworzony z myślą o osobach, które chcą przejąć pełną kontrolę nad swoim ciałem, umysłem i emocjami oraz rozpocząć świadomy proces wzrostu i rozwoju swoich talentów i umiejętności.

Pozbyć się negatywnych nawyków i ograniczających przekonań.

Odzyskać umiejętności kreowania szczęścia, zdrowia, obfitości oraz nauczyć się, jak w biegu codziennym spraw zachować spokój i poczucie bezpieczeństwa.

Poprzez szereg sprawdzonych ćwiczeń i technik, które pomogły mi i wielu innym, przekonasz się, jak praca z energią i świadomością pozwala, na uzyskiwanie lepszych efektów, we wszystkich aspektach Twojego życia!

Odkryjesz swój cel!

Odnajdziesz drogę do spełnionego i radosnego istnienia!

Miesiąc 1
Skupienie i Koncentracja

choose your image

W pierwszej kolejności nauczysz się, jak ważne jest skupienie we wszystkim, co robisz i jak bardzo wpływa na efektywność oraz jakość Twojego życia.

Nauczę Cię jak eliminować rozpraszacze ze swojego otoczenia oraz jak zachowywać koncentrację i osiągać niesamowite efekty, w krótkim okresie.

Zobaczysz, jak Twoja codzienność zmienia się wraz ze wzrostem Twojego skupienia.

Poznasz tajniki, które pozwolą Ci, osiągnąć wszystko, czego pragniesz, w krótszym czasie i mniejszym nakładem sił i energii.

Poprzez ćwiczenia praktyczne przekonasz się, jak łatwo i prosto możesz rozwinąć swoje umiejętności, talenty i czerpać więcej przyjemności z każdej chwili.

Miesiąc 2 
Wygraj ze Strachem i Stresem

choose your image

Podczas drugiego miesiąca naszej współpracy nauczę Cię, jak pracować ze strachem i nadmiernym stresem, 

aby Twoje wyniki w życiu prywatnym i zawodowym możliwie jak najlepsze.

Zapanujesz nad uciążliwymi myślami, które osłabiają Twoją pewność siebie i umiejętność podejmowania właściwych dla siebie decyzji.

Kiedy wygrasz ze stresem, przestaniesz sabotować swoje działania i zaczniesz tworzyć życie swoich marzeń, bez walki ze swoimi myślami i negatywnymi emocjami.

Miesiąc 3 
Świadome Programowanie Umysłu- Nowe Nawyki

choose your image

Nauczysz się, jak stać się kapitanem swojego okrętu, oraz w jaki sposób wydawać polecenia ekipie na statku.

Dzięki czemu zaczniesz transformować swoją osobowość i łączyć się z wymarzonym obrazkiem swojej przyszłości. 

Stworzysz pierwszy świadomy zapis swojego wewnętrznego dialogu, który pozwoli Ci na zrozumienie. 

Dlaczego pewne sytuacje nadal mają miejsce w Twoim życiu?

Nauczysz się implementować i utrwalać zdrowe nawyki, które pozwolą Ci na większą produktywność i lepszą jakość życia codziennego.

Utrwalisz wymarzony obraz życia i otaczającej Cię rzeczywistości

Miesiąc 4 
Idealna Pamięć

choose your image

Ludzki umysł jest niesamowitą konstrukcją. 

Bardzo szybko się uczy, ale równie szybko zapomina.

Dlatego tak bardzo istotne jest, abyśmy potrafili zadbać o naszą pamięcią. 

Ona jest jak mięsień, trzeba ją ćwiczyć i pielęgnować.

Dzięki unikatowym techniką nauczysz się, jak poprawiać swoje zdolności zapamiętywania i uczenia się nowych rzeczy. 

Zobaczysz, że wraz z poprawą Twojej pamięci zwiększają się Twoje zdolności twórcze. 

Przekażę Ci też starożytną technikę, która pozwala na zapamiętanie ponadprzeciętnej ilości informacji. 

Sprawiają, że Twój rozwój osobisty stanie się jeszcze prostszy i sprawniejszy. 

Miesiąc 5 
Właściwe Jedzenie

choose your image

Nauczę Cię jak właściwie odżywiać swój umysł i ciało.

Tak, aby Twoja produktywność i zdolność kreacji były na najwyższym poziomie.

Przekonasz się, jak ogromną rolę odgrywa właściwe żywienie w kontekście poziomu energii, motywacji oraz efektywności działania. 

Pomogę Ci skomplementować odpowiednią dla Twojego typu ciała dietę, która pomoże Ci zadbać o Twoje zdrowie i stworzyć wymarzoną sylwetkę. 

Podzielę się też z Tobą moimi sekretnymi przepisami, które pozwalają mi na bycie najlepszą wersją siebie każdego dnia.

Miesiąc 6 
Świadoma Praca z Ciałem

choose your image

Ciało to świątynia dla naszej duszy, dlatego powinna być zawsze zadbana i zdrowa.

Zdaje sobie sprawę, że wiele osób niewłaściwie podchodzi to tematu pracy z ciałem.

Dlatego nauczę Cię, jak wsłuchać się w głos Twojego ciała i dostroić do naturalnego rytmu.

Dowiesz się, jak bez nadmiernego wysiłku sprawić, żeby Twoje ciało zachowywało zdrowie i wigor na lata.

Poznasz również unikatowe techniki świadomej pracy z ciałem, które pozwolą Ci na poprawę samopoczucia i podniesienie poziomu energii.

Miesiąc 7 
Świadomość Emocjonalna

choose your image

Emocje to język naszego ciała, dlatego nauczę Cię jak rozpoznawać konkretne emocje w Twoim ciele i jak z nimi pracować.

Często stare uczucia osadzają się w nas i blokują ekspresję naszego wewnętrznego potencjału.

Dlatego pokażę Ci, jak uwolnić się o uciążliwych doznań oraz wykorzystać pozytywne stany emocjonalne do kreowania wymarzonego stanu rzeczy.

Poznasz również technikę dzięki, której będziesz w stanie łączyć ze sobą wybraną uczucia i przywoływać je w momentach, kiedy tego najbardziej potrzebujesz.

Miesiąc 8 
Idealne Relacje

choose your image

Nauczę Cię, jak poprawią jakość relacji w Twoim życiu.

Pokażę Ci jak w prosty i skuteczny sposób wyeliminować problemy w związkach, pracy, domu, abyś nie musiał tracić swojego zdrowia i energii na walkę z wiatrakami.

Odkryjesz nowe możliwości rozwiązywania konfliktów oraz uwolnisz się od toksycznych sytuacji i zachowań.

Otworzysz się na nowe znajomości i zobaczysz, że Twoje życie socjalne znacznie się poprawi.

Miesiąc 9 
Wymarzone Finanse

choose your image

Nauczę Cię wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o energii pieniądza oraz jak bogacić się w sposób naturalny.

Podzielę się z Tobą wiedzą, która pozwoliła mi na osiągnięcie dostatniego i szczęśliwego życia, bez obawy o sytuację na świecie.

Nauczysz się jak tworzyć i dbać o obfitość finansową oraz w jaki sposób pracować ze swoim umysłem, aby Twoje poczucie bezpieczeństwa i pewności siebie ciągle rosło.

Dowiesz się, również jak myślą milionerzy oraz jak działają najbogatsi ludzie na świecie.

Miesiąc 10 
Potęga Serca

choose your image

Serce to centrum kreacji i obfitości w naszym ciele, pokażę Ci jak w okamgnieniu z jego pomocą.

Przejść od destrukcji do procesu twórczego.

Poznasz również jakości naszego serca i zaczniesz stosować je w życiu codziennym.

Nauczysz się, jak korzystać z inteligencji Twojego serca, aby kreować z dziecinną lekkością.

Dowiesz się wszystkiego, co będzie Ci potrzebne, aby poprawić kontakt z Twoją intuicją i wykorzystywać ją każdej sytuacji.

Nauczysz się, jak pracować z energią i jak wykorzystywać, świadomość do rozwijania swoich talentów i umiejętności.

Miesiąc 11 
Umysł, Ciało i Dusza

choose your image

Kiedy umysł, ciało i dusza łączą się ze sobą, w naszym życiu pojawia się harmonia i spokój.

Możemy wykreować coś z niczego.

Dowiesz się, jak pracować z energią otaczającego nas świata i odkryjesz unikatowe centra energetyczne w Twoim ciele, które pozwolą Ci poprawić Twoje zdolności manifestacyjne.

Nauczysz się, jak dbać o swoją energię oraz jak usprawniać jej przepływ pomiędzy Tobą i otaczającym Cię światem.

Poznasz techniki, które pozwolą Ci podnieść swoją samoświadomość oraz zdolności adaptacyjne

Miesiąc 12 
Manifestacja Marzeń

choose your image

W ostatnim miesiącu nauczę Cię jak wykorzystywać całą zebraną wiedzę, do przyspieszenia manifestacji Twoich marzeń.

Połączysz się w pełni ze swoim nieograniczonym potencjałem twórczym i obfitością, o której zawsze marzyłeś.

Zerwiesz raz na zawsze ze starymi ograniczającymi Cię schematami mentalnymi i na dobre osądzisz się w nowej wymarzonej wersji rzeczywistości.

Dostroisz swoje ciało i umysł do wibracji nieograniczonego bogactwa duchowego i materialnego.

Zaplanuj 30 minutową rozmowę, aby sprawdzić czy kwalifikujesz się do udziału w rocznym kursie: Architekci Przyszłości.

Twórca Kursu

Szymon Wróblewski

"Dopiero kiedy opanujesz swój umysł, Twoje marzenia zamienią się we wspomnienia."

Jestem pasjonatem ruchu i możliwości ludzkiego umysłu.
Wielokrotnie w przeszłości zmieniałem profesję, pracodawców, miejsce zamieszkania, hobby.
Tylko po to, aby w końcu zrozumieć, w czym tak 
naprawdę jestem dobry i czym mogę się podzielić z otaczającym mnie światem.
Po 30 latach na tej planecie mogę powiedzieć, że w swoim życiu sporo już się nauczyłem i udało mi się spełnić kilka moich życiowych marzeń.
Jedno wiem na pewno! Droga do sukcesu jest zawsze w budowie. Dlatego ciągle doskonale swoje umiejętności i powiększam swoją wiedzę.
Od dwóch lat mieszkam na wyspie Lanzarote i zajmuję się Terapia Holistyczną.
Pracuje z ludzkimi umysłem, ciałem i energią duszy.
Jestem specjalistą w dziedzinie świadomej pracy z ciałem, umysłem oraz energią.
Pomagam ludziom odkrywać potencjał, jakim dysponują i zmieniać marzenia we wspomnienia.

Podaj swój imię oraz e-mail,
aby przejść dalej.

Szanuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz informacji handlowych.

Close