Szukasz zmian w swoim życiu, chcesz czuć miłość, spokój i pewność siebie,
ale nie wiesz od czego zaczać? 

Najczęściej pierwszy krok jest najtrudniejszy!

W dzisiejszym świecie dostęp do informacji jest prostszy niż kiedykolwiek.

Wystarczy użyć przeglądarki internetowej, wpisać hasło i w ułamku sekundy otrzymujemy odpowiedź na nasze pytanie. TO niesamowite, jak technologia ułatwia nasze życie.

Świetnie to działa, jeśli szukamy informacji na temat świata zewnętrznego, ale w przypadku naszego świata wewnętrznego, emocji, relacji, nie jest już tak łatwo.

Zauważyłem, że większość ludzi krąży ciągle po tych samych ścieżkach, ciągle powiela te same błędy. Tylko dlatego, że sami nie wiedzą, jak zabrać się za zmianę swojego życia. To bardzo popularne w dzisiejszym świecie, ze względu na tak ogromną ilość informacji, ludzie czasami pozostają na etapie zbierania wiedzy i nigdy nie przechodzą do działania.

Ciągle to słyszę od moich klientów. Przerobiłam już tyle kursów, przeczytałam mnóstwo książek, ja to wiem, ale i tak powtarzam stary schemat mentalny. Dlaczego???

Odpowiedź jest bardzo prosta...

Istnieje 3 poziomy świadomości.

Poziom 1. Umysł - Wiedzieć to jeszcze nic nie znaczy! 

Znam to! Tak, tak słyszałem, o tym już miliony razy!

Tak naprawdę, to niewiele znaczy! Palacze tytoniu wiedzą, że palenie zabija, alkoholicy wiedzą, że alkohol szkodzi zdrowiu, ludzie wiedzą, że toksyczne relacje niszczą zdrowie i zabierają radość życia, ale i tak to robią. Pozostają w tym położeniu, bez względu na wszystkie komunikaty i ostrzeżenia.

Informacja sama w sobie jest bezużyteczna, jeśli nie potrafimy zastosować jej w praktyce.

Co z tego, że znamy tysiące pięknych słów, kiedy w sytuacji stresującej, zapominamy o miłości, szacunku. Zaczynamy, wyżywać się na drugiej osobie używając obraźliwych zwrotów i zachowań poniżej pasa.

Ludzie globalnie życia w stresie i lęku. Nasz umysł w stanie walki o życie, nie jest w stanie się skoncentrować nad rozwojem. Jedyne na, co go stać w tym momencie to powtórzenie starego schematu zapisanego w naszej podświadomości.

Dlatego mają problemy z adaptacją do nowych sytuacji i ewolucją w życiu codziennym.

Brakuje im wiary we własne możliwości oraz zaufania do Wszechświata.

Dlaczego tak się dzieje?

Ponieważ ciągle jesteśmy przyzwyczajeni do życia z głęboko zakorzenionym poczuciem wewnętrznego lęku, strachu i to od najmłodszych lat. Nie rób tego, bo będzie z Tobą źle.

Nie wolno! Przestań! Nie dotykaj! Itp.

Według badań przeciętne dziecko słyszy słowo nie ok. 400 razy dziennie.

W późniejszym wieku przekłada się to na zmianę naszej percepcji, odbioru rzeczywistości i tworzenie się w naszej podświadomości negatywnych przekonania na temat nas samych, naszych bliskich i świata, w którym żyjemy.

Dlatego tak wiele osób wiecznie tkwi na pierwszym poziomie świadomości.

Zatopieni w iluzji umysłu oddzielają się od prawdy o swojej boskiej doskonałości.

Do tego otoczenie często nie pomaga. Społeczeństwo pochłonięte przez system oparty na niskich wartościach, walce o przetrwanie i wyzysku. Wciąga nieświadomych ludzi w zabójczy wir życia w pogoni za dobrami materialnymi. Przez co, odsuwa ich tym samym od prawdziwych wartości. Takich jak wdzięczność, miłość, szacunek, dobroć, życzliwość, wrażliwość i współpraca.

Najgorsze jest to, że często ludzie wierzą, że to jedyna droga, że tak po prostu wygląda życie i trudno im się dziwić, jeśli w otoczeniu nie znajdują wartościowych wzorców, z których mogą czerpać wiedzę i przykład do zmiany w swoim życiu.

Piszę o tym, ponieważ kilka lat trwałem dokładnie w takim przeświadczeniu.

Wmawiałem sobie, że tak to ma wyglądać, przecież wszyscy dookoła mieli podobnie.

Brak poczucia własnej wartości oraz poczucie osamotnienia dodatkowo pogłębiało dół, w którym się znajdowałem.

Dlatego z łatwością budowałem w sobie to ubogie przekonanie, że sukces, obfitość, wymarzone realizacja. Przypada tylko dla wybranych, ale na pewno nie dla mnie, chłopaka z małego miasta.

Dopiero w momencie, kiedy moje zdrowie drastycznie się pogorszył i trafiłem do szpitala, zrozumiałem, że to ostatni moment na to, aby zacząć pracować nad swoim życiem.

Czułem, że muszę coś zmienić, ale nie wiedziałem jeszcze, jak i co…

Wtedy podjąłem decyzję o tym, aby rzucić pracy, partnerkę i wyprowadzić się z Polski.

Dałem sobie nową czystą kartę i pozwolenia na to, aby się uczyć na własnych błędach, wyciągać wnioski i aplikować je w życiu codziennym.

Oczywiście to nie rozwiązało moich problemów, ponieważ w dalszym ciągu tkwiłem na pierwszym poziomie świadomości, trzymając się kurczowo moich starych modeli zachowań i przekonań na temat życia.

Dopiero w momencie, kiedy zacząłem pracować ze specjalistami z ludźmi, którzy osiągnęli to, o czym ja przez długie lata marzyłem.

Zacząłem zauważać różnicę i łączyć fakty ze sobą. Kropki w końcu zaczęły się łączyć, zrozumiałem, że to, co mi się przytrafiło w przeszłości. Było koniecznym elementem na mojej drodze do lepszej, bardziej wartościowej wersji samego siebie.

Przestałem być w moim życiu ofiarą, zwalać odpowiedzialność za moje problemy na innych.

Poziom 2.

Ciało- Dojrzałość emocjanalna to kwestia wyboru, nie natury.

Kiedy w końcu udało mi się wyzwolić z poziomu strachu, lęku i obawy, zacząłem czuć moje ciało i zwracać większą uwagę moje uczucia.

Emocje to czysta energia, częstotliwość, wibracja wewnątrz nas.

Kiedy przestałem wiecznie tkwić w iluzji umysłu, tempo zmian było dla mnie ogromnym szokiem.

Tak jakbym w końcu rozłożył skrzydła i nauczył się latać!

Zrozumiałem na głębszym poziomie świadomości, że mój umysł jest tylko odbiornikiem fal, który ma ograniczony dostęp do informacji. Jest jak komputer bez dostępu do internetu, może bazować tylko na informacjach znajdujących się w pamięci dysku wewnętrznego. Czyli w przypadku naszego mózgu, odnosi się to do sytuacji z przeszłości.

Ciało czuje emocje, świadomość przepływu energii w ciele jest kluczowym elementem.

To właśnie odpowiada w dużej mierze za manifestację naszych marzeń i pragnień.

Nasze serce posiada 40 tys. komórek neuronowych identycznych, jak w naszym mózg.

Mało osób o tym wie, że nasze serce jest odpowiedzialne za generowanie odczuwalnego pola elektromagnetycznego wokół naszych ciał fizycznych. Obecnie naukowcy są w stanie to zmierzyć i zauważyli, że to pole energii kurczy się w momencie, kiedy odczuwamy stres, lęk, ból, żal, wstyd i rozszerza się, kiedy odczuwamy wdzięczność, miłość, radość, spokój.

Połączenie umysłu i ciała wymaga czasu. Naukowcy nazywają to koherencją serca i umysłu.

To moment, kiedy nasze wnętrze zaczyna się integrować z naszymi intencjami, sprawiając, że szkodliwe programy przeszłości zapisane w przestrzeni naszych komórek powoli zaczynają znikać. Zostają zastąpione nową informacją, która uruchamia nową sekwencję genów w naszym DNA.

To trochę jak remont mieszkania.

Każda komórka jest jak pomieszczenie w Twoim domu.

Pokoje są ze sobą połączone. Każda przestrzeń w mieszkaniu ma swój własny styl, kolor ścian, wystrój itp.

Wyobraź sobie, że z dnia na dzień podejmujesz decyzję o remoncie, chcesz wszystko odnowić. Ściany, podłogi, meble, wszystko...

Logiczne jest to, że zajmie Ci to trochę czasu, szczególnie w przypadku kiedy masz 30 bilionów pomieszczeń do odrestaurowania i bierzesz się za to samodzielnie.

Tak właśnie wygląda sytuacja z naszym ciałem fizycznym. Chcesz zmienić kolor ścian w domu? Przygotuj się, że zajmie Ci to ogrom czasu, jeśli chcesz to robić sam.

Ucząc się od najlepszych specjalistów na świecie, dowiedziałem się, że cały ten proces można skrócić i sprawić, żeby zmiany nie trwały latami, ale zamieniały się w dni i tygodnie.

Początkowo byłem bardzo sceptyczny w moim procesie transformacji świadomości.

Mój umysł ciągle wtrącał się we wszystko, oceniał, analizował, osądzał, starał się bronić i utrzymywać schematy przeszłości. Szukał rozmaitych wymówek oraz tłumaczeń.

Wtedy wsparcie drugiej osoby, skupieni, dyscyplina oraz wiara w sukces odegrała ogromną rolę.

Kaizen, technika małych kroków pomogła mi utrzymać motywację i kierunek działania.

Zatopiłem się w proces odkrywania swojego sekretu, wewnętrznego potencjału i tworzenia życia moich marzeń.

Kiedy odpuściłem niekończącą się analizę i pozwoliłem sobie, aby moja intuicja mnie prowadziła. Zaczęły się dziać cuda dosłownie każdego dnia.

Przejście na drugi poziom wymaga połączenia się z sercem, które jest kreatywnym centrum naszego życia.

Zaczynamy łączyć się z polem energii wokół mojego ciała. Wtedy do umysłu zaczynają napływać nowe informacje, zaczynamy przyciągać rzeczy, o których nigdy wcześniej byśmy nie pomyśleli.

Będąc w tym procesie, nagle znajdowałem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.

Każdego dnia obserwowałem więcej obfitości, poczucia spełnienia i radość we wszystkich aspektach mojego życia. Co najlepsze to nadal trwała! Baaa…. Jest lepiej niż kiedykolwiek wcześniej!

Poziom 3.

Dusza- Kiedy zrozumiesz, że jesteś tym światem, już nigdy nie poczujesz się samotny.

Proces, który składał się, z małych drobnych zmian każdego dnia sprawił, że odkryłem w końcu sposób na pozbycie się w ciele traum z dzieciństwa, szkodliwych programów podświadomości, niskiego poczucia własnej wartości, wstydu lęku, żalu.

 Wyeliminowałem toksycznych zachowań i stworzyłem udaną opartą na zaufaniu oraz szacunku relację partnerską.


To wszystko dzięki systematycznej pracy z moją boską intuicją.

Na marginesie każdy ją ma!

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni posiadają intuicję. To niezwykły boski dar, dający ludziom możliwości robienia rzeczy niewyobrażalnych.

To, co stoi na przeszkodzie do odkrycia naszego sekretu, boskiego potencjału kreacji, jaki drzemie w naszych sercach, to przejście przez pierwszy dwa poziomy świadomości umysł i ciało (serce).

Mówi się o tym, że najdłuższa droga w życiu człowieka to droga z umysłu do serca i dlatego, wiele osób nie mając świadomości, narzędzi, technik i umiejętności oraz przede wszystkim wsparcia zostaje w miejscu, w którym znajduje się od lat.

Nie dlatego, że nie są w stanie, stać się lepszą wersją siebie, każdy ma prawo do wzrostu, rozwoju oraz kreacji wymarzonego obrazu rzeczywistości, jednak nie każdy samodzielnie odważy się stanąć z iluzją umysłu i zmierzyć się ze swoim odwiecznym strachem i ograniczającymi nas przekonaniami.

Ludzie mówią, że na zmiany potrzeba czasu i mają rację.

Na pewno mniej niż sobie myślisz, umysł zawsze stara się sprawić, abyśmy pozostali w pozornie bezpiecznej strefie komfortu, jednak to zabójstwo dla duszy, która chce się rozwijać i doświadczać!

Zapominamy, że naszym przeznaczeniem jest ewolucja. Nie ma przyjemności w graniu na małą skalę.

Albo się rozwijasz, albo się rozwijasz!

Ciągły rozwój i wzrost. To jest życie!

Pamiętaj o tym, że każdy z nas jest inny, ale istnieją uniwersalne prawa, które działają na wszystkich.

Niewykorzystane sytuację lubią się mścić. Z jakimi nastawieniem chcesz odejść z tego świata? Żałować, że nie spróbowałeś? Wypominać sobie, że mogłeś zrobić inaczej? Czy z dumą spojrzeć w przeszłość i powiedzieć: WOW to była prawdziwa przygoda, zwana życiem!

Pamiętaj, że wybór zawsze należy do Ciebie!

Jeśli zrozumiesz, że kluczem do skutecznej transformacji jest zapanowanie nad umysłem i emocjami to od tego momentu pozostaje Ci popracować nad dyscypliną, zebrać odpowiednią wiedzę oraz stworzyć prawidłowe nawyki i narzędzie praktyczne, które pomagają usprawnić cały proces transformacji. 

Istotne jest też to, aby otaczać się ludzi, którzy mają podobne cele, myślą podobnie i chcą zmieniać swoje życie na lepsze. 

To tylko przyspieszy cały proces, ponieważ Twój umysł będzie miał dużo więcej pozytywnych informacji, które z czasem zacznie kodować i traktować jak swój stan naturalny.

Jeśli chcesz, mogę Ci pomóc, pozbyć się ograniczeń, smutku, bólu, żalu, niskiego poczucia własnej wartości, uzdrowić Twoje relacje partnerskie.

 Dam Ci całą wiedzę praktyczną oraz wsparcie, dzięki czemu, twoje efekty pojawią się bardzo szybko i będziesz zdziwiony, jak pozytywnie zmienia się Twój kontakt ze samym sobą i otoczeniem.

Przekonasz się, że Twoje życie się zmieni, kiedy uwolnisz się od powtarzających się schematów, które prowadzą do tych samych rezultatów.

Zrobisz to, bo zasługujesz na lepsze życie! Dokonasz tego, bo jesteś wart swoich marzeń!

Nauczysz się umiejętnie wykorzystać swoją energię do realizacji celów oraz jak unikać rozpraszaczy.

Bez tracenia czasu na rzeczy, które nie są dla nas korzystne i istotne.

Pokaże Ci, jak umiejętnie budować relacje z otoczeniem( partnerem, partnerką, rodziną, znajomymi), abyś zawsze czuć się bezpiecznym i spokojnym.

Z moją pomocą zaczniesz koncentrować energię w swoim ciele i zaczniesz transformować negatywne programy, ograniczające przekonania, uwolnisz się od traum, lęku i nisko wibracyjnych emocji zapisanych w Twoim DNA, które blokują manifestację wymarzonej rzeczywistości.

Zaczniesz kreować życie o którym zawsze marzyłeś! Idealne relacje, wymarzona pracę, nowe możliwości, podróże po świecie. To wszystko jest dla Ciebie. Tego wszechświat pragnie dla Ciebie!

Pamiętaj, że jesteś częścią tego świata i znajduje się w Tobie ziarno stwórcy.

Jest w Tobie przestrzeń, która jest bezpośrednio połączona ze źródłem Wszechświata, to miejsce w którym łączysz się z umysłem Boga, a dla niego nie ma sytuacji bez wyjścia. Problemów, których nie da się rozwiązać.

Tam znajdują się wszystkie odpowiedzi, rozwiązania, a także miłość do samego siebie, spokój, bezpieczeństwo oraz poczucie pełni i obfitości.

Żadna osoba z zewnątrz nie jest w stanie zabrać Ci tego przywileju.

Tylko ty sam możesz pozbawić się dostępu do tego miejsca nieograniczonej mądrości i bogactwa.

Kiedy twój umysł, ciało i dusza, połączą się z energią źródła, kończy się walka ze światem, partnerem/ partnerką, bo rozumiesz, że ty jesteś światem, druga osoba to ty sam. Przestaniesz uciekać, bo rozumiesz, że wszystko, co do Ciebie przychodzi. Ma Cię wzmocnić i pozwolić na wzrost i rozwój.

Zaczniesz obserwować synchroniczność w swoim życiu, dosłownie poczujesz wewnątrz, jak los Ci sprzyja.

Drobne zbiegi okoliczności, nieoczekiwane wydarzenia, często prowadzą do nowych odkryć, sytuacji oraz znajomości, które pozytywnie odmienią Twoje życie.

Z czasem Twoja świadomość nabierze mocy i jak kula śnieżna rośnie w siłę i sprawia, że niemożliwe staje się możliwe. Zaczniesz dostrzegać znaki, sygnały wysyłane przez los, które wcześniej były poza Twoimi zmysłami.

Dzięki czemu realizacja marzeń i planów, staje się praktycznie bezwysiłkowa, lekka i naturalnie prosta.

Nauczysz się zaufania oraz poczujesz pewność siebie w działaniach podejmowanych każdego dnia.

Dzięki czemu bez problemu dostroisz się do wibracji Twojego wymarzonego przeznaczenia.

Zapanuj nad swoim umysłem, a świat stanie się dla Ciebie kopalnią informacji, która pozwoli Ci na realizacji nawet najbardziej skrywanych marzeń i pragnień.

Darmowa konsultacja

Zarezerwuj teraz!

Umów się na rozmowę, abym mógł poznać Twoją historię i dopasować program rozwoju do Twoich możliwości oraz potrzeb.

Dla kogo jest darmowa konsultacja?

Chcesz rozpocząć nowy etap Twojego życia, ale nie wiesz jak to zrobić?
Próbowałeś/aś wszystkiego i nic nie pomaga?
Chcesz poczuć większy spokój wewnętrzny, zapnować negatywnymi myślami i emocjami?
Chcesz rozwiązać problemy w swoim życiu prywatnym lub zawodowym i rozumiesz, że zmiana zaczyna się od Ciebie?
Rozumiesz, że aby Twoje życie się odmeniło, istotna jest praca nad samym sobą i pełna odpowiedzialność za swoje działania.
Szukasz możliwości poprawy jakości swoich realacji, zdrowia oraz zdolności kreacji obfitości?
Chcesz pozbyć się blokad mentalnych, emocjonalnych  oraz ponieść możliwości swojego ciała i umysłu?
Chcesz poprawić koncetrację skupienie oraz zapanować nad autosabotażem i prokrestynacją?

Kilka słów o mnie:

"Zmień sposób myślenia, a zmini się Twój świat!"

Szymon Wróblewski

Jestem pasjonatem ruchu i możliwości ludzkiego umysłu. 


Wielokrotnie w przeszłości zmieniałem profesję, pracodawców, miejsce zamieszkania, hobby.


Po 30 latach na tej planecie mogę powiedzieć, że w swoim życiu sporo już się nauczyłem i udało mi się spełnić kilka moich życiowych marzeń.


Jedno wiem na pewno! Droga do sukcesu jest zawsze w budowie. 


Od dwóch lat mieszkam na wyspie Lanzarote i zajmuję się Terapia Holistyczną.
Pracuje z ludzkimi umysłem, ciałem i energią duszy.


Jestem specjalistą w dziedzinie świadomej pracy z ciałem, umysłem oraz energią.


Pomagam ludziom odkrywać potencjał, jakim dysponują i życie pełne spokoju, szczęścia, miłości i obfitości.

Opinie moich klientów

Zobacz, co mówią inni o współpracy ze mną, efekty są gwarantowane!

Piotr Łopata

Bardzo dziękuję Szymon za Twoje wsparcie! Nigdy Ci go nie zapomnę! Gdy poznałem Szymka, byłem na życiowym zakręcie,.nie wiedząc za bardzo w którą stronę iść... Po umówieniu się na bezpłatną konsultację, zapisałem się na projekt 40 tygodni Koherencja umysłu. . .
To co się działo później, przeszlo moje najśmielsze oczekiwania... Poprawiło się u mnie w każdym aspekcie życia! Rozmowy stały się głębsze, relacje mocniejsze a mózg o wiele szybszy! Zwieńczeniem tych wszystkich działań jest otwarcie przeze mnie i mojego wspólnika biura podróży w Meksyku, gdzie się przeprowadziłem, Pueblos Magicos TOUR do którego wszystkich zapraszam! Marzenia się spełniają, a Szymon nakieruje was, jak to zrobić Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam!!! Magdalena Barańska

Jestem po rozmowie z Szymonem i mogę powiedzieć, że moje modlitwy zostały wysłuchane. Informacje jakie dziś dostałam od Szymona były dokładnie tym czego na te chwilę potrzebowałam. Każda minuta rozmowy była na wagę złota.. Informacje przekazane w prosty i zrozumiały sposób, z wielkim wyczuciem i zrozumienie. Doświadczyłam poczucia ,że długo czekałam na ten moment. Do teraz jestem wzruszona i bardzo wdzięczna. Wdzięczność Szymonie, wdzięczność za tak wspaniałe osoby które chodzą po tym świecie. W moim życiu zapanował spokój, harmonia, żyje w miłości. Nie sprawdzam nawet, która godzina bo serce i tak mnie poprowadzi, w moim życiu panuje synchroniczność, o której wspominał Szymon. 

Dziękuje i przesyłam wdzięczność!Nikola Ziegert

Z całego serca polecam usługi Szymona, a szczególnie sesje indywidualne. Dzięki nim lepiej poznałam siebie i zrozumiałam co w życiu jest dla mnie ważne. Dzięki Szymonowi uwierzyłam w siebie, zapanowalam nad emocjami i zaczęłam realizować cele. Przykładem jest praca w Hiszpanii, które zawsze mi się marzyła.Katarzyna Buniowska

Przekonałam się że odpowiedni ludzie pojawiają się w odpowiednim momencie. Szymonie jestem ci bardzo wdzięczna za to że jesteś ...że dzielisz się z nami swoją wiedzą i pomagasz nam lepiej żyć. Z całego serca polecam wszystkim kursy Szymona. Oby było więcej takich nagrań i takich ludzi jak Ty Szymonie!Darmowa konsultacja

Zarezerwuj teraz!

Umów się na rozmowę, abym mógł poznać Twoją historię i dopasować program rozwoju do Twoich możliwości oraz potrzeb.