** NIE ZAMYKAJ TEJ STRONY - SPERSONALIZUJ SWOJE ZAMÓWIENIE PONIŻEJ**

Poczekaj! Twoje zamówienie nie jest kompletne!

Twoje zamówienie jest kompletne w 50%

Poniżej zobaczysz jednorazową propozycję, która jest przygotowaną

WYŁĄCZNIE DLA MOICH KLIENTÓW!

To jednorazowa OFERTA, która jest DOSTĘPNA

TYLKO NA TEJ STRONIE!

Oryginalna wartość 499 PLN

Dzięki zastosowaniu Kompasu Szczęścia poczujesz jak całe Twoje ciało wypełnia się pozytywnymi emocjami błyskawicznie, a proces rozwoju i manifestacji Twoich marzeń przyspiesza za minuty na minutę!

Pozbędziesz się rozproszenia i nadmiernej analizy. 

Zaczniesz czuć więcej i kierować się na twórcze tory, które doprowadzą Cię do Twojej wymarzonej rzeczywistości.  

Przez lata pracy z ludźmi zauważyłem, że to co najczęściej sprawia ogromne problemy w procesie transformacji to nie brak wiedzy, lecz brak umiejętności zastosowania. 

Dlatego w projekcie Kompas Szczęścia nauczę Cię nie tylko w jaki  sposób tworzyć wysokowibracyjne stany emocjonalne, ale również jak wykorzystywać je w praktyce podczas codziennych czynności.

W ten sposób bez problemu będziesz w stanie osiągać lepsze wyniki, cieszyć się zdrowymi relacjami z innymi oraz przejąć pełną kontrolę nad swoimi emocjami, aby  uniknąć sabotażu i odkładania ważnych rzeczy na wieczne potem.

Będziesz dosłownie skazany na sukces we wszystkich dziedzinach twojego życia.

Dodatkowy Bonus

Oryginalna wartość 799 PLN

To praktyczny przewodnik, który pozwoli Ci stworzyć unikatowe połączenie z głosem Twojej intuicji, w ten sposób już nigdy nie będziesz czuł się zagubiony i zawsze będziesz dokonywać możliwie najkorzystniejszych dla Ciebie wyborów w Twoim życiu zawodowym i prywatnym.

Pokaże Ci w jaki sposób wykorzystać wsparcie Twojego wyższego ja do Tworzenia obfitości w życiu codziennym.

W ten sposób bez problemu, błyskawicznie zaczniesz odkrywać nowe możliwości zarabiania pieniędzy oraz kierując się głosem Twojej duszy otworzysz się na nowy poziom jakości Twojego życia. 

Zdaje sobie sprawę, że tak wiele osób chciałoby realizować się w życiu zawodowym pomagając innym osobą, jednak z pewnych powodów stoją w miejscu i marnują swój potencjał.   

Dlatego postanowiłem zawrzeć w tym kursie również praktyczne narzędzia, które pozwolą Ci na odkrycie Dharmy-  czyli celu Twojego życia.

W ten sposób sprawisz, że Twój umysł przestanie wiecznie dryfować donikąd i w końcu będzie w stanie skupić się na kreacji rzeczy istotnych.

Bonus NIESPODZIANKA!!!

Oryginalna wartość 499 PLN

Nikt z nas nie lubi pracować czy używać wolnego komputera, czy telefonu.

Który ciągle się wiesza i co rusz pojawiają się jakieś błąd, problemy.

Ta sytuacja tyczy się również naszego umysłu, każdy z nas posiada mózg, ale nie każdy z nas używa jego pełnego potencjału.

W przeszłości miałem ogromne problemy z odnajdowaniem spokoju, radzeniem sobie ze stresem, skupieniem, koncentracją oraz zapamiętywaniem nowych informacji.

Wtedy nie wiedziałem, że nasz umysł jest jak mięsień i że potrzebujemy go trenować, dbać o niego tak samo, jak o nasze ciało podczas wizyty na siłowni.

Dzięki praktycznym ćwiczenia zawartym w tym kursie zobaczysz, jak natychmiastowo podnoszą się Twoje zdolności mentalne. Przekonasz się, że jesteś w stanie osiągnąć lepszy poziom koncentracji i skupienia, dzięki czemu z łatwością zaczniesz osiągać wszystkie wyznaczone cele i marzenia.

Twoje życie stanie się dużo prostsze i mniej stresujące, gdy zaczniesz używać 100% potencjału Twojego umysłu!

Co możesz zyskać dzięki tej wiedzy?

Poczujesz magnetyczne połączenie pomiędzy Twoim ciałem i Twoimi marzeniami. Nauczysz się, jak korzystać z inteligencji swojego centrum, wykorzystując świadomie przepływ energii w ciele i otaczającym Cię świecie, do kreacji obfitości, szczęścia i miłości.
Poznasz unikatową technikę, która pozwoli Ci na świadome wyzwalania wysokowibracyjnych uczuć, kiedy tylko zechcesz.
Zwiększysz swoją produktywność i zaczniesz podejmować pozornie trudne z naturalną lekkością, czując jak Twój umysł i ciało Cię wspierają.
Dowiesz się, jak połączyć się z głosem Twojej intuicji, dzięki czemu zawsze będziesz wiedział co jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.
Z łatwością będziesz osiągał wszystkie cele oraz realizował swoje plany. 
Pozbędziesz się blokad mentalnych, emocjonalnych oraz ograniczających przekonań , poprawisz swoje skupienie koncentrację.
Poczujesz szczęście, miłość oraz wsparcie wszechświata każdego dnia, dzięki czemu Twoje życie nabierze kolorów i większej wartości.
Nauczysz się wykorzystując intuicję i inteligencję swojego serca, aby tworzyć życie pełne harmonii, szczęścia i obfitości.
Odkryjesz potencjał skrywany w Twoim wnętrzu, aby mógł doświadczyć zupełnie nowego wymiaru przyjemności w życiu codziennym i zobaczyć piękno w najdrobniejszym elemencie Twojej rzeczywistości.
Poznasz zalety świadomej pracy z umysłem, ciałem i energią, dzięki czemu manifestacja Twoich marzeń stanie prosta i oczywista.
Otworzysz się na nowy wymiar świadomości, który pozwoli Ci na pokonanie przeciwności losu z ogromną łatwością.
Staniesz się kreatorem swojego przeznaczenia. Raz na zawsze przestaniesz być zdany na przypadek i łaskę losu.
Stosując ćwiczenia praktyczne poczujesz, jak Twoje wibracje rosną z każdym oddechem, dzięki czemu poczujesz lekkość i spokój wewnętrzny.
Wzniesiesz się na wyższy poziom świadomości i doświadczania swojej Boskości w życiu codziennym. Zauważysz synchroniczność zdarzeń oraz łatwość w procesie kreacji i tworzeniu.
Połączysz się trwale ze swoim sercem i intuicją, dzięki czemu pozbędziesz impulsywnych reakcji i zawsze będziesz miał możliwość podjęcia świadomej decyzji, która pomoże Ci w osiągnięciu możliwie najlepszego rezultatu. 
Transformując swoją świadomość na wyższy poziom, nauczysz się, jak łączyć się z nieograniczonym polem informacji, otwierając się na nowe możliwości w Twoim życiu codziennym.

Ta oferta nie będzie trwała wiecznie!

Co dokładnie otrzymasz?

Oryginalna wartość 499 PLN

Oryginalna wartość 799 PLN

Oryginalna wartość 499 PLN

Nielimitowany dostęp do 
2 unikalnych kursów online!
Praktyczne narzędzia, które błyskawicznie będziesz mógł zastosować.
Wartość całego pakietu 1795 PLN
Oszczędzasz 1598 PLN!!!

Tylko teraz!

197 PLN!!!

mastercard
stripe

100% Bezpieczne Płatności

Certyfikowany System Zabezpieczeń SSL

© Koherencja Umysłu. 
Wszystkie prawa zastrzeżone.