Jeśli masz jakieś pytanie, napisz do mnie na czacie!

Otrzymaj  za darmo kurs o wartości 3000 zł, darmową konsultację indywidualną
oraz gwarancję osiągnięcia rezultatów.

Zmień swoje życie w 3 prostych krokach

Pomogę Ci osobiście zadbać o twoje zdrowie, finanse oraz  relacja partnerskie 
w mniej niż 90 dni!!!

*Gwarancja rezultatów albo zwrot pieniędzy!

Zaplanuj rozmowę, abym mógł pomóc Ci w procesie transformacji Twojego Życia!

Dołącz do jedynego takiego programu w sieci!

24 Spotkania Online Na Żywo

Darmowa Konsultacja Indywidualna

Dostęp Do Nagrań Kursu
Architekci Przyszłości

Grupa Wsparcia

Osobisty Partner
W Procesie Transformacji 

3 Wejściówki Na Warsztaty Online Natychmiastowej Transformacji

Krok I
Zdrowie Ciało i Umysł

W pierwszej kolejności nauczysz się, jak ważne jest skupienie we wszystkim, co robisz i jak bardzo wpływa na efektywność oraz jakość Twojego życia.

Nauczę Cię jak eliminować rozpraszacze ze swojego otoczenia oraz jak zachowywać koncentrację i osiągać niesamowite efekty.

Zobaczysz, jak Twoja codzienność zmienia się wraz z rozwojem Twojej świadomości w obrębie ciała i umysłu.

Poznasz tajniki, które pozwolą Ci, osiągnąć wszystko, czego pragniesz, w krótszym czasie i mniejszym nakładem sił i energii.

Poprzez ćwiczenia praktyczne przekonasz się, jak łatwo i prosto możesz rozwinąć swoje umiejętności, talenty i czerpać więcej przyjemności ze swojej relacji z ciałem i umysłem.

Zdrowe Nawyki

Nauczysz się implementować i utrwalać zdrowe nawyki, które pozwolą Ci na większą produktywność i lepszą jakość życia codziennego.

Myśli i Emocje

Zapanujesz nad uciążliwymi myślami i emocjami, które osłabiają Twoją pewność siebie, umiejętność podejmowania właściwych oraz zdolności do rozwoju i wzrostu.

Praca z Przekonaniami

Pozbędziesz się ograniczeń mentalnych, poczucia obawy i strachu, dzięki czemu w końcu przestaniesz przestaniesz sabotować swoje działania i otworzysz się na kreację nowego życia.

Szósty Zmysł- Ciało i Umysł

Nauczę Cię, jak wsłuchać się w głos Twojego ciała oraz połączyć się ze swoją intuicją, abyś z naturalną lekkością potrafił podejmować decyzję w kwestii swojego zdrowia.

Krok II
Obfitość Finansowa

Problemy w sferze finansów dotyczą obecnie niestety większości ludzi na świecie. Nie możemy kreować wymarzonego obrazu życia, jeśli podświadomie nosimy w sobie negatywne przekonania dotyczące pieniędzy, czy starając się walczyć z naturalnym stanem rzeczy w otaczającym nas świecie. 

Dlatego na początku potrzebujemy zlokalizować źródło tych problemów, które najczęściej są zupełnie nie oczywiste dla osób zmagających się z kryzysem w sferze finansów, a następnie podjąć właściwe kroki, które pozwolą nam na stworzenie nowej relacji z energią pieniądza. 

Dzięki czemu raz na zawsze przestaniesz się martwić o gotówkę oraz zaczniesz budować fundamenty, które pozwolą Ci na realizację Twoich marzeń i celów. 

Rozpoznanie

Przekonasz się, jakie negatywne przekonania na temat pieniędzy nosisz w sobie.

Odkryjesz również swoje ograniczające sposoby myślenia na temat zarabiania pieniędzy. 

Transformacja 

Stworzysz nową relację z energią pieniądza i przestaniesz ograniczać się, jeśli chodzi o możliwości zarabiania.

Staniesz się pewny w kwestii i stanowczy jeśli chodzi o sferę finansów, dzięki czemu z łatwością zaczniesz przyciągać do siebie 

Implementacja

Przekonasz się na własne oczy, że otwierają się przed Tobą nowe możliwości zarabiania pieniędzy i zaczniesz odbudowywać swój domowy budżet.

Nauczysz się oszczędności oraz inwestycji swoich środków finansowych, dzięki czemu za każdym tygodniem w Twojej kasie będzie przybywało pieniędzy. 

Szósty Zmysł- Sfera Finansów

Nauczysz się w jaki sposób pracować ze swoją intuicją, aby zawsze być we właściwym miejscu i czasie, w ten sposób zaczniesz doświadczać niespodziewany zbiegów okoliczność oraz zdarzeń, które pozwolą Ci na kreację bardziej obfitego życia.

Poczujesz pełen przepływ i lekkość w sferze finansów, dzięki czemu bez najmniejszego problemu będziesz w stanie podejmować decyzje, które kiedyś były dla Ciebie ogromnym wyzwaniem. 

Krok III 
Idealne Relacje 

Nauczę Cię, jak poprawią jakość relacji w Twoim życiu.

Pokażę Ci jak w prosty i skuteczny sposób wyeliminować problemy w związkach, pracy, domu, abyś nie musiał tracić swojego zdrowia i energii na walkę z wiatrakami.

Odkryjesz nowe możliwości rozwiązywania konfliktów oraz uwolnisz się od toksycznych sytuacji i zachowań.

Otworzysz się na nowe znajomości i zobaczysz, że Twoje życie socjalne znacznie się poprawi.

Pokochaj Siebie W Pełni

Stwórz unikalną relację ze swoim wnętrzem, aby nigdy więcej nie bać się realizować swoich marzeń.

Nowy Obraz Relacji

Otwórz się na nowe podejście do tematu relacji z otoczeniem, dzięki czemu przestaniesz uzależniać swoje samopoczucie od otoczenia.

Idealne Połączenie

Nauczysz się w jaki sposób kreować świadome relacje z otoczeniu, aby w zdrowy sposób komunikować swoje potrzeby i umieć wysłuchać drugą stronę.

Szósty Zmysł- Sfera Relacji

Dowiesz się w jaki sposób przestać uganiać się za miłością, ale dzięki swojej intuicji i potędze Twojego serca, zaczniesz proces przyciągania właściwych osób, które pomogą Ci w realizacji Twoich marzeń oraz  upragnionego obrazu rzeczywistości.

Zobacz opinie innych

GWARACJA REZULTATÓW

Zmień Swoje Życie, albo otrzymasz zwrot swoich pieniędzy!

Dodatkowo zatrzymasz bonusy o wartości ponad 3000 zł!!! 

Zdaje sobie sprawę, że to brzmi jak szalona propozycja i wiem, że nigdzie w sieci nie znajdziesz podobnej oferty!

Mogę Ci dać taką gwarancję ponieważ jestem  pewny, że jestem w stanie dostarczyć Ci prawdziwych rezultatów, których tak długo szukałeś!

Jeśli zastosujesz się do moich wskazówek i zaczniesz wprowadzać małe drobne zmiany do swojego życia, błyskawicznie zauważysz namacalne zmiany w kwestii Twoich finansów, zdrowia oraz relacji z samym sobą oraz otoczeniem. 

Wszystko, czego oczekuje w zamian to czynny udział w cotygodniowych spotkaniach oraz konsultacji indywidualnej. 

Jestem przekonany, że to uczciwa oferta, ty otrzymujesz upragnioną zmianę w swoim życiu i tylko wtedy jesteś ja otrzymuje swoje wynagrodzenie. 

Jesteś gotowy żeby zacząć? 

Umów się na rozmowę z mną i zacznij swoją transformacji już dziś!

Wyobraź sobie...

Jak będzie wyglądać Twoje życie, kiedy zadbasz o 3 najważniejsze aspekty?

Zdrowie

Popraw swój stan zdrowia fizycznego, zadbaj o dobre samopoczucie oraz pozbądź się toksycznych emocji i negatywnych myśli.

Finanse

Zmień swoje ograniczające przekonania na temat pieniędzy i zacznij zarabiać więcej niezależnie od obecnej sytuacji na świecie.

Relacje

Zadbaj o relację ze swoim wnętrzem, pokochaj się w pełni, zacznij tworzyć zdrowe relacje z otoczeniem i stań się magnesem na miłość.

Co zawiera kurs?

24 Spotkania Na Żywo Online+

Dwa spotkania na żywo w każdy poniedziałek i piątek.  Wszystkie spotkania są nagrywane i można je odtworzyć w dowolnym momencie.

Konsultacja Indywidualna

Dzięki pracy 1 na 1 jestem w stanie dokładnie zrozumieć Twoje potrzeby oraz przedstawić unikalny plan działania, który wdrożysz w życie w celu błyskawicznej transformacji Twojego życia.

Osobisty Partner W Procesie Transformacji

Otrzymasz Partnera, który będzie z Tobą w stałym kontakcie w trakcie i po zakończeniu kursu, aby zapewnić Ci wsparcie w procesie transformacji Twojego życia. 

Grupa Wsparcie 

 Wzajemna inspiracja i motywacja do działania oraz zamknięta grupa na Facebooku, dzięki której możesz utrzymywać kontakt z uczestnikami oraz otrzymać odpowiedź na swoje pytanie pomiędzy spotkaniami na żywo.

100 godzin materiałów wideo

Nielimitowany dostęp do nagrań na platformie online.

Dożywotni dostęp do nagrań z Kursu

Materiały, wiedza oraz przekaz zawarty w kursie jest bezcenny, dlatego warto do niego powracać oraz dzielić się z innymi. 

3 Darmowe Wejściówki 

Możliwość wzięcia udziało w co miesięczny Warsztatach Natychmiastowej Transformacji oraz dostęp do nagrań z tych wydarzeń.  

Nielimitowany Dostęp Do Nagrań Audio Z Medytacjami

Otrzymasz dostęp do całej biblioteki nagrań z moimi autorskimi medytacjami, które pozwolą Ci wprowadzić więcej spokoju, harmonii, szczęścia, miłości, wdzięczności i obfitości do Twojego życia.

Zeszyt Ćwiczeń

Otrzymasz praktyczne arkusz pdf, który będziesz mógł sobie wydrukować do pracy indywidualnej. Pozwoli Ci on na zidentyfikowanie negatywnych wzorców mentalnych oraz ich pełną transformację na poziomie podświadomym.

Dostęp Do Nagrań Kursu Całorocznego Architekci Przyszłości

Przygotowane materiały wideo oraz audio pozwolą Ci na systematyczną pracę nad sobą oraz rozwój nawet po zakończeniu projektu przez kolejne 12 miesięcy. 

Następnie Kiedy Na Nowo Stworzysz

 Fundamenty Swojego Nowego Życia

Otrzymasz dostęp nagrań do 12 miesięcznego programu cochingowego Architekci Przyszłości o wartości 3000 zł, który pomoże Ci w utrwaleniu nowo stworzonych nawyków oraz osobistego partnera, który będzie Cię przez cały czas wspierał w procesie kreacji Twojej nowej rzeczywistości!!!

Wewnątrz bonusowego kursu znajdziesz następujące moduły

Skupienie i Koncentracja
Wygraj ze Strachem i Stresem
Świadome Programowanie Umysłu
Idealna Pamięć
Właściwe Jedzenie
Świadoma Praca z Ciałem
Świadomość Emocjonalna
Idealne Relacje
Wymarzone Finanse
Potęga Serca
Umysł, Ciało i Dusza
Manifestacja Marzeń
Praca Z Wewnętrznym Dzieckiem
Ustawienia Rodowe
Kuloodporna Pewność Siebie

Możliwość udziału w 3

Warsztatach Natychmiastowej Transformacji

3 Darmowe wejściówki o wartości 900 zł 

Udział w warsztatach pozwala uczestnikom na błyskawiczną zmianę na poziomie komórkowym, uwalnianie emocji, traum, leków oraz zmianę ograniczających przekonań, są główną przyczyną blokad i braku efektów. 

Świadoma praca z ciałem, aby nauczyć się naturalnie przechodzi w stan flow i łączyć się ze swoją intuicją. 
Transformacja poprzez oddech biodynamiczny, dzięki czemu pozbywasz się zalegającej starej energii z przestrzeni komórkowej, która jak magnes trzyma cię przy starym modelu rzeczywistości.
Praktyka Medytacji Dwupoziomowej, pozwala na budowanie zdrowej relacji z podświadomością oraz pracę z przestrzenią quantum w cele błyskawicznej kreacji wymarzonego obrazu przyszłości

Bądź pierwsza z 20 osób

Dołącz teraz do projektu

Otrzymaj zniżkę w wysokości 50 % 

Odkryj Swój Sekret

Zaplanuj darmową konsultację,
aby dołączyć do projektu!

*Liczba miejsce w projekcie jest ograniczona ilościowo.

Dopiero w momencie...

Kiedy człowiek uświadamia sobie, jak ogromna siła drzemie w jego wnętrzu jest w stanie skutecznie zapanować nad umysłem, negatywnymi emocjami oraz podświadomymi programami, które sabotują i niszczenia zdrowie, relacje i finanse. 

Tego nie można nauczyć się z książki czy nagrania, potrzebujemy tego doświadczyć poprzez kontakt z drugą osobą, dopiero wtedy jesteśmy w stanie podjąć działanie, które zaczyna mieć swój początek na głębszych warstwach naszej świadomości do której na codzień nie mamy dostępu.

Poprzez szereg ćwiczeń praktycznych, pracę grupową oraz  spotkań z innymi 

Wspólnie wszyscy...

Możemy osiągnąć więcej!

Nauczysz się, jak tworzyć świadome programy wspierające Twoje finanse.
Wykorzystując intuicję i inteligencję swojego serc, aby tworzyć życie pełne harmonii, szczęścia i obfitości.
Naucz się koncertować swoją uwagę i energię na celach, zamiast na problemach.
Wzmocnij swoją produktywność i możliwości twórcze.
Staniesz się kreatorem swojego przeznaczenia!
Oczyść swoje ciało ze starych traum i blokad!
Nauczysz się, jak komunikować się, ze swoją podświadomością, aby zmieniać szkodliwe programy na takie, które służą Tobie i Twojemu otoczeniu.
Poznasz zalety świadomej pracy z umysłem, ciałem i energią.
Zminimalizujesz wpływ stresu oraz czynników zewnętrznych na Twoje samopoczucie i produktywność.
Nauczysz się w jaki sposób podnosić poziom satysfakcji z życia. 

Stań się częścią przyszłości dołącz do unikalnego projektu

 Odkryj Swój Sekret

Profesjonalne Wsparcie Indywidualne

Podzielę się z Tobą całą moją wiedzą praktyczną, która pozwoliła mi oraz setką innym osób na uwolnienie się od zwykłego, przeciętnego życia i rozpoczęcie kreacji wymarzonego obrazu rzeczywistości pełnego zdrowia, szczęścia i obfitości.

Wsparcie Grupy
W Trakcie Trwania Projektu

Poznasz wspaniałych ludzi, których łączy wspólny punkt patrzenia na świat, chęć zmiany oraz motywacja do działania. Dzięki wzajemnemu wsparciu Twoje efekty zaczną pojawiać się błyskawicznie i już nigdy nie będziesz czuł się samotny. 

Osobisty Partner
W Procesie Transformacji 

Nie ma nic lepszego, niż osoba, która Cię rozumie,  wspiera i podtrzymuje na duchu, kiedy tego potrzebujesz. Pracując ze swoim osobistym partnerem, nie będziesz w stanie się poddać, będziesz trwać w procesie transformacji Twojego życia oraz manifestacji Twoich marzeń. 

Zaplanuj darmową konsultację,
aby dołączyć do projektu

Odkryj Swój Sekret

*Liczba miejsce w projekcie jest ograniczona ilościowo.

Koherencja Umysłu

Szymon Wróblewski

Jestem pasjonatem ruchu i możliwości ludzkiego umysłu.

Wielokrotnie w przeszłości zmieniałem profesję, pracodawców, miejsce zamieszkania, hobby.

Tylko po to, aby w końcu zrozumieć, w czym tak naprawdę jestem dobry i czym mogę się podzielić z otaczającym mnie światem.

Po 30 latach na tej planecie mogę powiedzieć, że w swoim życiu sporo już się nauczyłem i udało mi się spełnić kilka moich życiowych marzeń.

Jedno wiem na pewno! Droga do sukcesu jest zawsze w budowie. Dlatego ciągle doskonale swoje umiejętności i powiększam swoją wiedzę.

Od trzech lat mieszkam na wyspie Lanzarote i zajmuję się Terapia Holistyczną.

Pracuje z ludzkimi umysłem, ciałem i energią duszy.

Jestem specjalistą w dziedzinie świadomej pracy z ciałem, umysłem oraz energią.

Pomagam ludziom odkrywać potencjał, jakim dysponują i zmieniać marzenia we wspomnienia.

© Koherencja Umysłu. Wszystkie Prawa Zastrzeżone.

Podaj swój imię oraz e-mail,
aby przejść dalej.

Szanuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz informacji handlowych.

Close