Twoje zamówienie zostało zrealizowane poprawnie, zanim sprawdzisz swoją skrzynkę pocztową, zobacz koniecznie to krótkie 2-minutowe nagranie przygotowane specjalnie dla moich klientów!

Osobiście pomogę Ci  zadbać o twoje zdrowie, finanse oraz  relacje partnerskie!

Używając nowych technikach pracy z ciałem, umysłem i energią, które opierają się na najnowszych odkryciach naukowych z dziedziny Neurobiologia, Epigenetyki oraz Totalnej Biologii

*Otrzymaj za darmo dostęp do kursów o wartości przekraczającej 3000 zł, darmową konsultację indywidualną oraz gwarancję osiągnięcia rezultatów.

Zaplanuj rozmowę, abym mógł pomóc Ci w procesie transformacji Twojego Życia!

Dołącz do jedynego takiego programu w sieci!

48 Spotkania Online Na Żywo

Darmowa Konsultacja Indywidualna

Dostęp Do Platformy Interaktywnej z Kursami 

Grupa Wsparcia

Osobisty Partner
W Procesie Transformacji 

12 Biletów Na Warsztaty Online Natychmiastowej Transformacji

Moduł I
Wewnętrzne Dziecko

W pierwszej kolejności nauczysz się, w jaki sposób budować relację z Twoim wewnętrznym dzieckiem, które jest źródłem prawdziwej radości oraz kreatywności.

Dzięki stworzeniu na nowo unikatowej relacji z centrum szczęścia i satysfakcji. 

Otworzysz się na nowe wyzwania bez oceniania ich oraz zobaczysz jak zmiana w relacji z wewnętrznym dzieckiem przekłada się na Twój kontakt ze samym sobą oraz otoczeniem. 

Rozpoznanie

Zobaczysz, w jaki sposób obecnie wygląda Twoja relacja z wewnętrznym dzieckiem i nauczysz się wsłuchiwać w jego potrzeby, aby stać się bardziej kreatywny, wolny od strachu i oceny.

Wybaczenia

Staniesz się w pełni świadomy potrzeb oraz emocji, jakie w sobie zablokowałeś. Otworzysz się w ten sposób na możliwość uzdrowienia niewypowiedzianych słów oraz emocji z przeszłości.

Akceptacja

Zaczniesz wykorzystywać wskazówki Twoje kreatywnego centrum w życiu codziennym, aby wprowadzić więcej zabawy, humoru i pozytywnego samopoczucia w trakcie Twojego dnia. 

Transformacja i Rozwój

Postawisz nowy fundament, na którym będzie opierać się Twoja relacja z wewnętrznym dzieckiem, dzięki czemu już nigdy nie będziesz czuł się samotny i zawsze będziesz mógł liczyć na pomoc w procesie transformacji i rozwoju. 

Moduł II
Praca z Rodem Mama

W tej części zaczniemy, wchodzi w głąb naszego wnętrza, aby przekonać się jakie cechy nieświadomie nosimy w sobie w spadku po naszych przodkach z linii żeńskiej. 

Przekonasz się jakie ograniczające przekonania, zachowania, zostały wprowadzone do Twojego umysł ze strony Twoich bliskich.

Uwolnisz się raz na zawsze od ciężaru, który został przekazany w genach na Twoje barki oraz zaczniesz kreować zdrową relację ze swoją rodziną, oraz najbliższym otoczeniem. 

Obserwacja

Staniesz się w 100% świadomy programów sabotujących Twoje życie, przestaniesz stawiać się wiecznie w roli ofiary i świadomie wybierzesz nowy kierunek na przyszłość.

Wnioski

Zrozumiesz dokładnie źródło niepowodzeń w życiu prywatnym i zawodowym oraz wyciągniesz potrzebne wnioski, które pozwolą Ci na trwałą zmianę we wszystkich aspektach Twojego życia. 

Transformacja Wzorców Żeńskich

Zastosuje wszystkie potrzebne narzędzie w praktyce, aby raz na zawsze uwolnić się od ciężaru przeszłości, dzięki czemu z lekkością zaczniesz odbierać wszystkie przywileje, które czekają na Ciebie.

Nagroda

Odrabiając lekcję swoich przodków, zobaczysz, że otrzymasz w nagrodę niezwykle pomocne wartości płynące z linii żeńskiej Twojego rodu, dzięki czemu zaczniesz odkrywać nowe jakości w swoim życiu oraz dostrzegać nowe możliwości zastosowania swoich naturalnych predyspozycji. 

Moduł III 
Praca Z Rodem Tata

W tej części zaczniemy, wchodzi w głąb naszego wnętrza, aby przekonać się jakie cechy nieświadomie nosimy w sobie w spadku po naszych przodkach z linii męskiej, począwszy od Twojego Taty. 

Przekonasz się jakie ograniczające przekonania, zachowania, zostały wprowadzone do Twojego umysł ze strony Twoich bliskich.

Uwolnisz się raz na zawsze od ciężaru, który został przekazany w genach na Twoje barki oraz zaczniesz kreować zdrową relację ze swoją rodziną, oraz najbliższym otoczeniem. 

Obserwacja

Staniesz się w 100% świadomy programów sabotujących Twoje życie, przestaniesz stawiać się wiecznie w roli ofiary i świadomie wybierzesz nowy kierunek na przyszłość.

Wnioski

Otwórz się na nowe podejście do tematu relacji z otoczeniem, dzięki czemu przestaniesz uzależniać swoje samopoczucie od otoczenia.

Transformacja Wzorców Męskich

Zastosuje wszystkie potrzebne narzędzie w praktyce, aby raz na zawsze uwolnić się od ciężaru przeszłości, dzięki czemu z lekkością zaczniesz odbierać wszystkie przywileje, które czekają na Ciebie.

Nagroda

Odrabiając lekcję swoich przodków, zobaczysz, że otrzymasz w nagrodę niezwykle pomocne wartości płynące z linii męskiej Twojego rodu, dzięki czemu zaczniesz odkrywać nowe jakości w swoim życiu oraz z naturalną lekkością wykorzystasz w pełni nadarzające się okazje do rozwoju i wzrostu. 

Moduł IV 
Świadoma Praca Z Umysłem

Nauczysz się, jak świadomie wykorzystywać swój umysł w większym zakresie.

Przestaniesz żyć na jednej częstotliwości fal mózgowych i poznasz praktyczne sposoby na aktywację poszczególnych stanów: beta, alfa, theta oraz delta.

Dzięki czemu w zależności od sytuacji będziesz miał do dyspozycji całe spektrum możliwości, które pozwolą Ci na bardziej efektywne i skuteczne działanie we wszystkich aspektach Twojego życia codziennego. 

Pozbędziesz się ograniczających Cię przekonań dotyczących pieniędzy, relacji oraz otaczającego Cię świata. W ten sposób zaczniesz dostrzegać inny obraz Twojej rzeczywistości. 

Natura Umysłu

Zrozumiesz, w jaki sposób funkcjonuje Twój umysł, zrozumiesz, dlaczego w określonych sytuacjach pojawiają się negatywne myśli, wewnętrzna krytyka czy brak wiary w siebie. 

Przekonania

Staniesz się świadomy natury swoich myśli, dzięki czemu przestaniesz identyfikować się z niekorzystnymi przekonaniami, które nie pozwalają Ci na wykorzystanie Twojego pełnego potencjału. 

Odmienne Stany Fal Mózgowych

Nauczysz się, w jaki sposób świadomie wprowadzać swój umysł w odmienne stany fali mózgowych, bez użycia symulacji ze środowiska zewnętrznego, dzięki czemu zaczniesz używać swojego mózgu, jak prawdziwy geniusz.

Mentalne Flow

Odkryjesz, w jaki sposób naturalnie możesz wprowadzić swój umysł w stan twórczej kreacji, dzięki czemu bez problemu będziesz radzić sobie ze wszystkimi wyzwaniami stawianymi na Twojej drodze.

Moduł V 
Kuloodporna Pewność Siebie

Jedną z najważniejszych cech w dążeniu do swojego wymarzonego obrazu rzeczywistości jest pewność siebie. 

W tym module pomogę Ci zamienić Twoją strefę komfortu w strefę mocy, dzięki czemu nie zależnie od miejsca, w jaki będziesz się znajdować, zawsze będzie Ci towarzyszyć stabilność emocjonalna, determinacja oraz chęć wykazania się inicjatywą. 

Dzięki czemu jakość Twoich działań znacznie się poprawi, wprowadzając kolejne ćwiczenia praktyczne, przekonasz się na własne oczy, jak Twoje podejście trudnych wyzwań i niekomfortowych sytuacji zmienia się na lepsze.

Fundament Mentalny

Zrozumiesz, że pewność siebie, jest jak mięsień, który każdy z nas może rozwinąć na swój własny sposób. Przekonasz się, jak łatwo jest zmienić negatywne przekonania na temat wystąpień publicznych oraz kontaktu z nowymi osobami.

Akceptacja Cienia

Zaczniesz akceptować nieświadome części Ciebie, które odpowiadają za niską samoocenę oraz brak pewności siebie w działaniach.  

Transforamcja

Przeprowadzę Cię przez proces, który pozwoli na wygenerowanie nowych pokładów energii, które będziesz mógł wykorzystać do tworzenia wysokowibracyjnych emocji, wspierających Cię w momentach, kiedy najbardziej tego potrzebujesz.  

Wolność i Spokój

Osiągają pełną pewność siebie, zdefiniujesz na nowo słowa wolność i spokój, co pozwoli Ci na bycie bardziej otwartym i gotowym na nowe wyzwania. 

Moduł VI 
Świadoma Praca Z Ciałem I Oddechem

Świadoma praca z ciałem pozwoli Ci na poprawę jakości pracy Twoich komórek w całym ciele, dzięki czemu będziesz zużywać mniej energii na wewnętrzną organizację działań określonych organów oraz systemów. 

Dowiesz się, w jaki sposób wykorzystując minimalny nakład czasu zadbać o swoje ciało w pełnym spektrum.

Pokażę Ci praktyczne ćwiczenia, które będą w odpowiedni sposób stymulować przepływ życiodajnej energii w całym twoim ciele, dzięki czemu każdego dnia będziesz budzić się pełen energii i zapału do działania. 

Oddech 

Nauczę Cię, w jaki sposób wykorzystywać oddech do uwalniania się od traum z przeszłości, które spoczywają w pamięci Twoich komórek.

Emocje

Poznasz praktyczne metody na uwalnianie się od uciążliwych emocji, które często blokują nas przed działaniem i rozwojem.

Energia w ciele

Dowiesz się, w jaki sposób pobudzać swoje centra energetyczne (czakry) do synchronicznej i harmonijnej pracy, aby zapewnić Ci odpowiedni poziom mocy do działania każdego dnia.

Zdrowie na lata

Poznasz prosty zestaw ćwiczeń, który zapewni Ci zdrowie i witalność na lata, bez znaczenia, jaki jest Twój obecny stan zdrowia oraz mobilność, dzięki tym narzędziom na pewno poczujesz się lepiej.

Moduł VII 
Miłość I Akceptacja

Podstawą szczęśliwych i spełnionych relacji z innymi jest akceptacja i miłość do samego siebie. 

Dlatego w tym module zadbamy o to, abyś stał się swoim najlepszym przyjacielem i poprawił jakość relacji ze swoim wnętrzem. 

Otrzymasz wszystkie potrzebne narzędzia, aby odkryć swoją wewnętrzną wartość oraz cel życia. 

Dzięki czemu przestaniesz dryfować do bez celu i skupisz się na kreacji rzeczy naprawdę ważnych.

Odpuszczenia

Niezależnie od tego, co zrobiłeś lub czego nie zrobiłeś, jesteś wart miłości. Postawisz jasną i klarowną granicę pomiędzy przeszłością, otwierając się na kreację oraz nową wizję przyszłości.

Nowy Ja

Dając sobie czystą kartę, staniesz przed możliwością zaprojektowania swojego życia na nowo. W ten sposób rozpoczniesz cudowny proces transformacji Twojej osobowości, która przyciągnie do Ciebie nowy obraz Twojej upragnionej rzeczywistości.

Wdzięczność

Nauczysz się, w jaki sposób kultywować w sobie wdzięczność, za wszystko, czego już udało Ci się dokonać, nawet jeśli w tym momencie tego nie dostrzegasz. Wdzięczność jest kluczową emocją pozwalającą nam na przyspieszenie procesu manifestacji upragnionego celu/ marzenia. 

Bezwarunkowa Miłość Do Siebie Samego

Przekonasz się, jak bardzo kochasz swoje ciało, dom, umysł, swoją energię, pracę oraz wszystko, co Cię otacza, dzięki temu będziesz gotowy na otwarcie swoje serca na nowe doświadczenia obfitości, szczęścia i spełnienia. 

Moduł VIII 
Nawyki Zwycięzców

Ludzie, którzy osiągają najwyższe szczyty, najbardziej szokujące wyniki, to zwyczajni ludzie o niezwykłych nawykach.

W tym module dowiesz się, w jaki sposób skutecznie wprowadzać do swojego życia nowe nawyki, które ukształtują na stałe Twój sposób podejmowania decyzji, odporność na stres, gotowość do działania oraz umiejętność rozwiązywani trudnych sytuacji.

Przekonasz się, w jaki sposób wprowadzenie drobnych zmian do Twojego stylu życia przyniesie Ci niesamowite rezultaty na wielu płaszczyznach rzeczywistości. 

Cel

Na tym etapie dowiesz się wszystkie czego potrzebujesz, aby skutecznie wyznaczać swoje cele życiowe, tak aby zawsze je realizować.

Planowanie

Nauczę Cię w jaki sposób planować swój dzień, aby Twoja efektywność była na jak najwyższym poziomie, niezależnie od czynników zewnętrznych.

Wybory

Poznasz skuteczne techniki, które pozwolą Ci na połączenie się z głosem Twojej intuicji w celu podejmowania lepszych jakościowo wyborów. 

Działanie

Pokarzę Ci w jaki sposób możesz podejść do działa z pozycji zwycięscy, bez stresu oraz obawy o rezultat, zawsze manifestując to czego pragniesz.

Moduł IX 
Relacje Partnerskie

Nauczę Cię, jak poprawią jakość relacji w Twoim życiu.

Pokażę Ci jak w prosty i skuteczny sposób wyeliminować problemy w związkach, pracy, domu, abyś nie musiał tracić swojego zdrowia i energii na walkę z wiatrakami.

Odkryjesz nowe możliwości rozwiązywania konfliktów oraz uwolnisz się od toksycznych sytuacji i zachowań.

Otworzysz się na nowe znajomości i zobaczysz, że Twoje życie socjalne znacznie się poprawi.

Podstawy Relacji Partnerskiej

Dowiesz się całej prawdy o związkach partnerskich oraz w jaki sposób świadomie wybierać osoby, które zapraszasz do swojego życia.

Komunikacja

Kluczową umiejętnością w relacjach partnerskich jest komunikacja, dzięki niej związki się rozwijają albo umierają. Dowiesz się, co zrobić, aby Twoje najszczersze intencje zawsze były odbierane należycie.

Bliskość

Nauczysz się jak tworzyć unikalną przestrzeń, która pozwoli Ci oraz Twojemu partnerowi na pełną otwartość, oraz uczucie zrozumienia i bliskości.

Wsparcie

Zobaczysz, w jaki sposób możesz świadomie wspierać swojego partnera oraz otrzymywać wsparcie, bez konieczności wymuszania oraz presji na drugiej osobie.

Moduł X 
Wyższy Stan Świadomości

Nauczę Cię, w jaki sposób używać głosu Twojego wyższego ja do podejmowania ważnych decyzji w życiu codziennym.

Przekonasz się o swoim nieograniczonym potencjale Twórczym! 

Od tej pory nikt ani nic nie będzie Cię w stanie zatrzymać przed realizacją Twoich marzeń, ponieważ wszechświat będzie wspierał Cię w każdej sytuacji, niezależnie od czynników zewnętrznych.

Fundament Wszystkiego

Odkryjesz swoją prawdziwą naturę, przekonasz się, że umysł i ciało to tylko narzędzia duszy, które służą do kreacji pięknego i obfitego życia pełnego radości, spokoju i miłości.

Inicjacja

Poznasz podstawy pracy z intuicją Twojego serca oraz praktyczne ćwiczenia do pracy z energią. 

Praktyka Intuicji

Zaczniesz wykorzystywać nowo poznane narzędzia do poprawy twoich zdolności manifestacji oraz zobaczysz, że gdy pracujesz w zgodzie z uniwersalną energią. Otwierasz się na przepływ, lekkość oraz nieograniczone umiejętności kreacji.

Potęga Teraźniejszości

Przekonasz się na własne oczy, że kiedy jesteś gotowy i skupiony w tu i teraz, wszechświat dostarcza Ci wszystkie potrzebne narzędzie oraz wskazówki, aby dotrzeć do wymarzonego celu. 

Moduł XI
Kreacja Obfitości

Nauczę Cię jak wykorzystywać całą zebraną wiedzę, do przyspieszenia manifestacji Twoich marzeń.

Połączysz się w pełni ze swoim nieograniczonym potencjałem twórczym i obfitością, o której zawsze marzyłeś.

Zerwiesz raz na zawsze ze starymi ograniczającymi Cię schematami mentalnymi i na dobre osądzisz się w nowej wymarzonej wersji rzeczywistości.

Dostroisz swoje ciało i umysł do wibracji nieograniczonego bogactwa duchowego i materialnego.

Wolność Od Strachu

To, co najczęściej stoi na przeszkodzie w drodze do kreacji obfitości to strach, który zniewala nas w mechanicznym trybie walki o przetrwanie. Pozbędziesz się ograniczeń związanych ze strachem oraz rozpoczniesz nową relację ze swoją odwagą i gotowością do działania. 

Energia Pieniądza

Poznasz sekrety pracy z energią pieniądza, które pozwolą Ci na to, aby nigdy w Twoim portfelu nie brakowało gotówki na rzeczy, które są dla Ciebie ważne.

Kreacja Obfitości

Przekonasz się, że obfitość to nasz naturalny stan egzystencji. Zaczniesz dostrzegać ogrom możliwości, który pozwoli Ci na przyciąganie do swojego życia coraz to większych sum pieniędzy, wspaniałych osób oraz okoliczności, które sprawią, że Twoje życie zacznie nabierać wymarzonego obrazu. 

Doskonalenie 

Dowiesz się w jaki sposób, możesz doskonalić proces manifestacji obfitości w swoim życiu codzienny. Zwrócisz uwagę na słabe ogniwa i zastąpisz je doskonałymi zamiennikami, aby przez cały czas w Twoim życiu mogła pojawiać się błogość, spokój oraz poczucie bezpieczeństwa. 

Moduł XII
Zaprogramuj Swój Umysł Na Sukces

Nauczysz się, w jaki sposób pracować ze swoim umysłem, aby za każdym razem odnosić sukces w swoim życiu. 

Nie zależnie od dziedziny, będziesz w stanie realizować swoje plany w 100%.

Przekonasz się, że większość ograniczeń, jakie zostały na Ciebie nałożone przez społeczeństwo, nie mają już żadnej mocy sprawczej. 

Staniesz się w pełni wolnym człowiekiem, który jest gotowy do działania na najwyższym poziomie jakości. 

Wzór Na Sukces

Zobacz, że sukces posiada swoje części składowe i dzięki świadomej pracy z poszczególnymi elementami jesteś w stanie osiągać nieprzeciętne rezultaty w Twoim życiu zawodowym i prywatnym.

Praktyka W Akcji

Tylko dzięki przejściu do działania możesz realizować swoje cele, dlatego nauczę Cię, w jaki sposób wykorzystywać afirmacje oraz inne techniki do poprawy jakości Twoich wyników.

Dyscyplina

Motywacja wystarczy, tylko na początek, aby ruszyć z miejsca, jednak to dyscyplina i wytrwałość jest tym, co doprowadza na do celu. Pokażę Ci, co możesz zrobić, aby już nigdy więcej nie poddawać na krok przed metą.

Produktywność

Poznasz narzędzie, dzięki czemu Twoja produktywność dosłownie się pomnoży, a pozytywne wyniki Twoich działań będą dużym zaskoczeniem dla Ciebie samego.

Zobacz opinie innych

GWARANCJA REZULTATÓW

Zmień Swoje Życie albo otrzymasz zwrot swoich pieniędzy!

Dodatkowo zatrzymasz bonusy o wartości ponad 3000 zł!!! 

Zdaje sobie sprawę, że to brzmi jak szalona propozycja i wiem, że nigdzie w sieci nie znajdziesz podobnej oferty!

Mogę Ci dać taką gwarancję, ponieważ jestem  pewny, że jestem w stanie dostarczyć Ci prawdziwych rezultatów, których tak długo szukałeś!

Jeśli zastosujesz się do moich wskazówek i zaczniesz wprowadzać małe drobne zmiany do swojego życia, błyskawicznie zauważysz namacalne zmiany w kwestii Twoich finansów, zdrowia oraz relacji z samym sobą, oraz otoczeniem. 

Wszystko, czego oczekuje w zamian to czynny udział w cotygodniowych spotkaniach oraz konsultacji indywidualnej. 

Jestem przekonany, że to uczciwa oferta, ty otrzymujesz upragnioną zmianę w swoim życiu i tylko wtedy jesteś  zadowolony ze współpracy, ja otrzymuje swoje wynagrodzenie. 

Jesteś gotowy, żeby zacząć? 

Umów się na rozmowę ze mną i zacznij swoją transformacji już dziś!

Wyobraź sobie...

Jak będzie wyglądać Twoje życie, kiedy zadbasz o 3 najważniejsze aspekty?

Zdrowie

Popraw swój stan zdrowia fizycznego, zadbaj o dobre samopoczucie oraz pozbądź się toksycznych emocji i negatywnych myśli.

Finanse

Zmień swoje ograniczające przekonania na temat pieniędzy i zacznij zarabiać więcej niezależnie od obecnej sytuacji na świecie.

Relacje

Zadbaj o relację ze swoim wnętrzem, pokochaj się w pełni, zacznij tworzyć zdrowe relacje z otoczeniem i stań się magnesem na miłość.

Co zawiera kurs?

15 Spotkania Na Żywo Online+

Dwa spotkania na żywo w każdy poniedziałek i piątek.  Wszystkie spotkania są nagrywane i można je odtworzyć w dowolnym momencie.

Konsultacja Indywidualna

Dzięki pracy 1 na 1 jestem w stanie dokładnie zrozumieć Twoje potrzeby oraz przedstawić unikalny plan działania, który wdrożysz w życie w celu błyskawicznej transformacji Twojego życia.

Osobisty Partner W Procesie Transformacji

Otrzymasz Partnera, który będzie z Tobą w stałym kontakcie w trakcie i po zakończeniu kursu, aby zapewnić Ci wsparcie w procesie transformacji Twojego życia. 

Grupa Wsparcie 

 Wzajemna inspiracja i motywacja do działania oraz zamknięta grupa na Facebooku, dzięki której możesz utrzymywać kontakt z uczestnikami oraz otrzymać odpowiedź na swoje pytanie pomiędzy spotkaniami na żywo.

Ponad 100 godzin materiałów wideo

Nielimitowany dostęp do nagrań na platformie online.

Dożywotni dostęp do nagrań z Kursu

Materiały, wiedza oraz przekaz zawarty w kursie jest bezcenny, dlatego warto do niego powracać oraz dzielić się z innymi. 

3 Darmowe Wejściówki 

Możliwość wzięcia udziało w co miesięczny Warsztatach Natychmiastowej Transformacji oraz dostęp do nagrań z tych wydarzeń.  

Nielimitowany Dostęp Do Nagrań Audio Z Medytacjami

Otrzymasz dostęp do całej biblioteki nagrań z moimi autorskimi medytacjami, które pozwolą Ci wprowadzić więcej spokoju, harmonii, szczęścia, miłości, wdzięczności i obfitości do Twojego życia.

Zeszyt Ćwiczeń

Otrzymasz praktyczne arkusz pdf, który będziesz mógł sobie wydrukować do pracy indywidualnej. Pozwoli Ci on na zidentyfikowanie negatywnych wzorców mentalnych oraz ich pełną transformację na poziomie podświadomym.

Dostęp Do Nagrań Kursu Całorocznego Architekci Przyszłości

Przygotowane materiały wideo oraz audio pozwolą Ci na systematyczną pracę nad sobą oraz rozwój nawet po zakończeniu projektu przez kolejne 12 miesięcy. 

Interaktywna Platforma
z Kursami Online

Otrzymasz nielimitowany dostęp do platformy z kursami Koherencji Umysłu

Na której znajdziesz 22 różnych projektów, które będą wspierały Cię przez cały czas w procesie kreacji Twojej nowej rzeczywistości!!!

Wewnątrz bonusowego kursu znajdziesz następujące moduły

Skupienie i Koncentracja
Wygraj ze Strachem i Stresem
Świadome Programowanie Umysłu
Idealna Pamięć
Właściwe Jedzenie
Świadoma Praca z Ciałem
Świadomość Emocjonalna
Idealne Relacje
Wymarzone Finanse
Potęga Serca
Umysł, Ciało i Dusza
Manifestacja Marzeń

Możliwość udziału w 12

Warsztatach Natychmiastowej Transformacji

3 Darmowe wejściówki o wartości 1500 zł 

Udział w warsztatach pozwala uczestnikom na błyskawiczną zmianę na poziomie komórkowym, uwalnianie emocji, traum, leków oraz zmianę ograniczających przekonań, są główną przyczyną blokad i braku efektów. 

Świadoma praca z ciałem, aby nauczyć się naturalnie przechodzi w stan flow i łączyć się ze swoją intuicją. 
Transformacja poprzez oddech biodynamiczny, dzięki czemu pozbywasz się zalegającej starej energii z przestrzeni komórkowej, która jak magnes trzyma cię przy starym modelu rzeczywistości.
Praktyka Medytacji Dwupoziomowej, pozwala na budowanie zdrowej relacji z podświadomością oraz pracę z przestrzenią quantum w cele błyskawicznej kreacji wymarzonego obrazu przyszłości

Bądź pierwsza z 20 osób

Dołącz teraz do projektu

Otrzymaj zniżkę w wysokości 50 % 

Architekci Przyszłości

Zaplanuj darmową konsultację,
aby dołączyć do projektu!

*Liczba miejsce w projekcie jest ograniczona ilościowo.

Dopiero w momencie...

Kiedy człowiek uświadamia sobie, jak ogromna siła drzemie w jego wnętrzu, jest w stanie skutecznie zapanować nad umysłem, negatywnymi emocjami oraz podświadomymi programami, które sabotują i niszczenia zdrowie, relacje i finanse. 

Tego nie można nauczyć się z książki czy nagrania, potrzebujemy tego doświadczyć poprzez kontakt z drugą osobą, dopiero wtedy jesteśmy w stanie podjąć działanie, które zaczyna mieć swój początek na głębszych warstwach naszej świadomości, do której na co dzień nie mamy dostępu.

Poprzez szereg ćwiczeń praktycznych, pracę grupową oraz  spotkań z innymi 

Wspólnie wszyscy...

Możemy osiągnąć więcej!

Nauczysz się, jak tworzyć świadome programy wspierające Twoje finanse.
Wykorzystując intuicję i inteligencję swojego serc, aby tworzyć życie pełne harmonii, szczęścia i obfitości.
Naucz się koncertować swoją uwagę i energię na celach, zamiast na problemach.
Wzmocnij swoją produktywność i możliwości twórcze.
Staniesz się kreatorem swojego przeznaczenia!
Oczyść swoje ciało ze starych traum i blokad!
Nauczysz się, jak komunikować się, ze swoją podświadomością, aby zmieniać szkodliwe programy na takie, które służą Ci i Twojemu otoczeniu.
Poznasz zalety świadomej pracy z umysłem, ciałem i energią.
Zminimalizujesz wpływ stresu oraz czynników zewnętrznych na Twoje samopoczucie i produktywność.
Nauczysz się, w jaki sposób podnosić poziom satysfakcji z życia. 

Stań się częścią przyszłości dołącz do unikalnego projektu

Architekci Przyszłości

Profesjonalne Wsparcie Indywidualne

Podzielę się z Tobą całą moją wiedzą, która pozwoliła mi oraz setką innym osób na uwolnienie się od zwykłego, przeciętnego życia i rozpoczęcie kreacji wymarzonego obrazu rzeczywistości pełnego zdrowia, szczęścia i obfitości.

Wsparcie Grupy
W Trakcie Trwania Projektu

Poznasz wspaniałych ludzi, których łączy wspólny punkt patrzenia na świat, chęć zmiany oraz motywacja do działania. Dzięki wzajemnemu wsparciu Twoje efekty zaczną pojawiać się błyskawicznie i już nigdy nie będziesz czuł się samotny. 

Osobisty Partner
W Procesie Transformacji 

Nie ma nic lepszego, niż osoba, która Cię rozumie,  wspiera i podtrzymuje na duchu, kiedy tego potrzebujesz. Pracując ze swoim osobistym partnerem, nie będziesz w stanie się poddać, będziesz trwać w procesie transformacji Twojego życia oraz manifestacji Twoich marzeń. 

Zaplanuj darmową konsultację,
aby dołączyć do projektu

Architekci Przyszłości

*Liczba miejsce w projekcie jest ograniczona ilościowo.

Koherencja Umysłu

Szymon Wróblewski

Jestem pasjonatem ruchu i możliwości ludzkiego umysłu.

Wielokrotnie w przeszłości zmieniałem profesję, pracodawców, miejsce zamieszkania, hobby.

Tylko po to, aby w końcu zrozumieć, w czym tak naprawdę jestem dobry i czym mogę się podzielić z otaczającym mnie światem.

Po 30 latach na tej planecie mogę powiedzieć, że w swoim życiu sporo już się nauczyłem i udało mi się spełnić kilka moich życiowych marzeń.

Jedno wiem na pewno! Droga do sukcesu jest zawsze w budowie. Dlatego ciągle doskonale swoje umiejętności i powiększam swoją wiedzę.

Od trzech lat mieszkam na wyspie Lanzarote i zajmuję się Terapią Holistyczną.

Pracuje z ludzkimi umysłem, ciałem i energią duszy.

Jestem specjalistą w dziedzinie świadomej pracy z ciałem, umysłem oraz energią.

Pomagam ludziom odkrywać potencjał, jakim dysponują i zmieniać marzenia we wspomnienia.

© Koherencja Umysłu. Wszystkie Prawa Zastrzeżone.

Podaj swój imię oraz e-mail,
aby przejść dalej.

Szanuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz informacji handlowych.

Close