Tylko dla osób, które chcą z lekkością i świadomie kreować swoje życie według własnych zasad!

Jak w ciągu 7 dni uwolnić się od prokrastynacji, autosabotażu oraz negatywnych emocjonalnych, aby w końcu zacząć realizować swoje cele i marzenia w aspekcie relacji, zdrowia i finansów, dzięki naszej unikalnej metodzie Natychmiastowej Transformacji Świadomości?

Obejrzyj to krótkie nagrania, a następnie zaplanuj darmową konsultację 1 na 1, abyśmy mogli dostarczyć dla Ciebie spersonalizowany plan działania.

Dlaczego warto zapisać się na darmową konsultację z naszym zespołem?

Szymon Wróblewski-Koherencja Umysłu

W pracy z człowiekiem koncentruję się na holistycznym podejściu, który pozwala mi na zauważenie wszystkich obszarów jego życia, które potrzebują zrównoważenia, aby osoba mogła cieszyć się rzeczywistością, która w pełni pozwala jej na poczucie spełnienia, samorealizację oraz tworzenie wartościowych relacji z otoczeniem.

Budując mój własny biznes od podstawy w rekordowym tempie, udało mi się stworzyć silną i rozpoznawalną markę osobistą, która jest źródłem inspiracji dla tysięcy fanów. 

W przeciągu ostatnich 12 miesięcy, dzięki mojej autorskiej metodzie Natychmiastowej Transformacji Świadomości pomogłem ponad 5000 osób, w poprawie jakości ich życia w aspekcie zdrowia, relacji i finansów. 

3 Powody, dlaczego warto?

A) Wyniki naszych klientów są dla nas priorytetem

W naszej pracy rozumiemy, że dostarczenie konkretnych rezultatów naszym klientom jest podstawą rozwoju i wzrostu naszej firmy, dlatego potrzeby naszych klientów zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. 

B) Jesteśmy ekspertami 

Nasze podejście zostało wielokrotnie sprawdzone w praktyce oraz pozwoliło nam na stworzenie programu, który gwarantuje rezultaty naszym klientom.  

C) Unikalny system pracy

Podejście, które reprezentujemy oraz jakość naszych usług, jest wręcz niespotykana na Polskim rynku. W pracy z naszymi klientami wykorzystujemy sprawdzone i praktyczne narzędzia, które pozwalają na natychmiastowe efekty. 

Co mówią inni o współpracy ze mną?

Posłuchaj opinii zawodowej terapeutki na temat współpracy ze mną!

Kiedy Kasia skontaktowała się ze mną była świeżo po wypisie ze szpitala, jej zdrowie fizyczne oraz mentalne było w fatalnym stanie. 

Dzięki zastosowaniu się do moich wskazówek oraz podążając zgodnie z ustalonym planem działania, odzyskała witalność, siłę, wiarę w siebie oraz pozbyła się negatywnych myśli i emocji. 

Co mówią inni o współpracy ze mną?

W 3 tygodnie pozbyła się depresji i osiągnęła rekordowe wyniki sprzedażowe w swojej firmie!

Kiedy Monika napisała do mnie, jak sama mówi była w czarnej "d..."

Brakowało jej energii, a nad jej głową krążyły czarne chmury pełne negatywnych myśli. Towarzyszył jej również brak wiary w siebie i motywacji do działania.  

Dzięki pełnemu zaangażowaniu w proces błyskawicznie stanęła na nogi i osiągnęła rekordowe wyniki finansowe w swojej firmie, powróciła do pełni sił witalnych oraz poprawiła jakość relacji ze sobą i dziećmi.

Co mówią inni o współpracy ze mną?

Po 3 latach poszukiwań w końcu znalazła swoją drogę życiową i poprawiła relację z rodziną!

Kiedy Agata trafiła na moją osobę, była bardzo sceptyczna, ponieważ w przeszłości, jak sama mówi, brała udział w różnych kursach, warsztatach, ale wcześniejsze inwestycje wydawały się, być pieniędzmi wyrzuconymi w błoto.

W trakcie naszej współpracy skupiliśmy się na przygotowaniu dla niej indywidualnego planu działania, dzięki któremu zbudowała systematyczność, uwolniła się od negatywnych przekonań oraz sabotujących myśli, dzięki czemu poprawiła swoją relację z najbliższą rodziną oraz w końcu odnalazła swoją drogę kariery zawodowej!

Co mówią inni o współpracy ze mną?

W 40 dni uwolniła się od nałogu, pracy, której nie znosiła i założyła rodzinę, o której zawsze marzyła!

Patrycja, jak sama mówi, czuła się bardzo zagubiona i brakowało jej wsparcia ze strony najbliższego otoczenia.

Dzięki zastosowaniu się do moich wskazówek oraz wykorzystaniu zaawansowanych praktyce pracy z energii, w mniej niż 40 dni całkowicie odmieniła obraz swojego życia:

Skończyła z etatem, którego nie cierpiała oraz wyszła za mąż, po dwóch latach starań o dziecko w końcu zaszła w ciąże oraz rozpoczęła tworzenie swojego własnego biznesu!

Co mówią inni o współpracy ze mną?

Podczas pierwszego spotkania uwolniła się od negatywnych przekonań i zaczęła manifestwoać swoje cele i marzenia!  

Basia, jak sama mówi dzięki naszej wspólnej współpracy, w końcu odnalazła siebie oraz zrozumiała, co tak naprawdę chcę robić w życiu. 

Uwolniła się od negatywnego schematu autosabotażu w swojej relacji partnerskiej i uświadomiła sobie, że wszystko, co do niej przychodzi, jest zaproszeniem do rozwoju i wzrostu. 

Obecnie czuje się lepszym kontaktem ze sobą, swoim ciałem oraz lekkością w relacji z otoczeniem. 

Co mówią inni o współpracy ze mną?

Zmiana jest łatwa, jeśli dasz się prowadzić! 

W ramach projektu Architekci Przyszłości miałem okazję pracować z wyjątkowymi osobami, którym na trwałe zapadłem w pamięć, ponieważ moja metodologia przyczyniła się do ogromnych zmian w ich życiu zarówno prywatnym, jak i zawodowym.

Wielu uczestników odkryło prawdziwe powołanie, otrzymało podwyżki, awanse w pracy oraz uwolniło się od toksycznych relacji, stworzyli wspaniałe związki oparte na zaufaniu i wzajemnym wsparciu. 

Jeśli jesteś zainteresowany?

Zejdź na dół tej strony i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ.
Dzięki czemu w tym roku będziesz mógł stworzyć dochodowy, stabilny i legalny biznes online oparty na Twojej wiedzy i umiejętnościach!

"Nowy Start 2023" 


Co otrzymasz w trakcie darmowej konsultacji?

Bezpłatna konsultacja Nowy Start 1 na 1 trwająca 45 min o wartości 999 zł  z jednym z naszych Mentorów, w trakcie której:

Dokładnie przeanalizujemy Twoją obecną sytuację i wskażemy Ci wszystkie istotne aspekty, nad którymi będziesz mógł/a zacząć pracować od zaraz, aby błyskawicznie zacząć zarabiać na swojej wiedzy.
Co więcej, gdy już poznamy Twoją sytuację na tej sesji, przygotujemy dla Ciebie spersonalizowany plan działania, abyś mógł go od razu wdrożyć w życie, działania, które przybliżą Cię do stworzenia dochodowego biznesu online.
Jeśli zauważymy, że należysz do profilu osób, z którymi możemy współpracować, zaproponujemy Ci wzięcie udziału w naszym projecie szkoleniowym, w trakcie którego otrzymasz wszystkie potrzebne narzędzia oraz wspieracie naszego zespołu, dzięki czemu będziesz w stanie uwolnić się od ograniczeń i zadbać o 3 najważniejsze aspekty życia ludzkiego, czyli o Twoje zdrowie, relacje i finanse. 

WYBIERZ datę oraz czas darmowej konsultacji 1 na 1

WAŻNY! Zwykle mamy bardzo napięty harmonogram, więc możesz zarezerwować konsultacje tylko raz, jeśli nie masz na to czasu, nie wybieraj daty i godziny.

© 2023 Koherencja Umysłu 

Wszystkie prawa zastrzeżone. 

This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally. This site is NOT endorsed by Facebook in any way. 

FACEBOOK is a trademark of Facebook Inc.

¡Introduce tu correo electrónico y obtén el acceso al video inmediato!

Procesamos sus datos personales como se indica en nuestra Política de Privacidad. Puede retirar su consentimiento en cualquier momento haciendo clic en el enlace para cancelar la suscripción que se encuentra en la parte inferior de cualquiera de nuestros correos electrónicos.

Close