Ważna informacja dla wszystkich osób, które chcą uwolnić się od negatywnych myśli i emocji!

Pozbądź się ciężaru przeszłości bez konieczności czekania miesięcy na rezultaty i wydawania pieniędzy na terapie

BŁYSKAWICZNIE POMOGĘ CI UWOLNIĆ SIĘ OD
NEGATYWNYCH MYŚLI, TRUDNYCH EMOCJI
dzięki synergii pracy z ciałem, oddechem i umysłem

*Gwarancja satysfakcji albo zwrot pieniędzy!!!

Dołącz do najbliższego wydarzenia!

WARSZTAT NATYCHMIASTOWEJ TRANSFORMACJI 
CIAŁO ODDECH UMYSŁ 
30.10.2023 Godzina 20:00 PL

Wyjątkowe podejście do transformacji ludzkiego życia 

Pracując z tysiącami osób, zauważyłem, że jeśli zmienimy energię naszego ciała, przez wpływanie bezpośrednio na zapisy negatywnych emocji zakodowanych w komórkach, efekty w życiu codziennym pojawiają się bardzo szybko.

Można to zrobić dosłownie w przeciągu kilku godzin, ale następnie proces musi następnie zostać podtrzymany inaczej nasze ciało i umysł wrócą do starych schematów i nic się nie zmieni.

Na pewno zdajesz sobie sprawę z faktu, że łatwiej jest nam zostać przy niekorzystnym stanie rzeczy, bo jest to dla naszego umysłu dużo mniejszy nakład energii, niż w przypadku tworzenia nowego.

Jednak można skrócić cały proces transformacji, zmiany.

Chcesz wiedzieć, jak? Założę się, że tak!

Jedno słowo: SYNERGIA

Połączenie trzech elementów: Ciało, Umysł, Dusza(Oddech)

Na czym polega warsztat?

90% praktyki i 10% teorii!!!

Możesz spodziewać się skoku kwantowego w nowy wymiar rzeczywistości pełnej miłości, spokoju oraz bogactwa duchowego i materialnego!

Część Pierwsza- Ciało

Cały proces ekspresowej transformacji świadomości rozpoczniemy, od wprowadzenia naszych ciał w stan flow, całkowitego przepływu, odpuszczenia i błogiego relaksu.

Usuwając wszystkie blokady związane z uczuciem strachu, lęku, braku zaufania, pewności siebie.

Uwalniając się od napięć i ograniczeń z łatwością będziemy mogli, połączyć się bez problemu z intuicją i energią naszych serc, które są kompasem obfitości i mapą do nowej rzeczywistości, przepełnionej wibracją miłości, dobrostanu, bogactwa i wdzięczności.

Przekierowując uwagę na ciało i ruch, wyciszysz umysł i zatopisz się w wiecznym tu i teraz!

Pokażę Ci w jaki sposób każdego dnia będziesz mógł uwolnić swoje ciało od bólu, napięcia, stresu i negatywnych emocji.

Poprzez interakcję ze swoim wnętrzem oraz intuicją, odkryjesz na nowo w sobie radość, wolność i chęć zabawy.

Flow

Poczujesz jak swobodnie energia przepływa przez Twoje ciało, dając Ci poczucie spokoju i rozluźnienia.

Lekkość

Zobaczysz, jak dzięki naturalnemu uniesieniu jesteś w stanie z ogromną lekkością bawić się swoim ciałem. 

Uwolnienie od bólu

Przestaniesz odczuwać ból i dyskomfort związany z siedzącym trybem pracy i zaczniesz doceniać swoje ciało za możliwości odczuwania przyjemności poprzez świadomy ruch. 

Część Druga- Oddech

Sesja oddechowa w trakcie której będziemy, pracować metodą oddechu biodynamicznego, w celu uwolnienia Twojego ciała od wszelkich traum i negatywnych emocji przeszłości.

Wysoko wibracyjny tlen dosłownie wymiecie, usunie stare zapisy ze struktury komórkowe, pozwalając, aby Twoje ciało weszło w proces samo uzdrowienia i ponownie znalazło się w naturalnym stanie harmonii i spokoju.

Po tym procesie poczujesz, jakbyś obudził się w zupełnie nowym ciele.

Odczujesz wolność, błogość, bezpieczeństwo i poczucie mocy sprawczej, dzięki czemu nic nie będzie Ci straszne i z łatwością będziesz stawiać czoła wyzwaniom.

Inicjacja

Poczujesz, jak z każdym oddechem Twoje ciało zaczyna wibrować z nową mocą, prowadzącym tym samym do trwałej transformacji na poziomie komórkowym.

Uwolnienie traum

Pozbędziesz się negatywnego zapisu wewnątrz Twoich komórek, dzięki czemu Twoje ciało i umysł odczują ogromną ulgę i poczucie bezpieczeństwa oraz siły sprawczej.

Wolność energetyczna

Twoje ciało stanie się niezależne od przeszłości, dzięki czemu zobaczysz, jak wiele miejsca pojawi się w Tobie na nową czystą i wysokowibracyjną energię, która pozwoli Ci na efektywne działanie każdego dnia. 

Część Trzecia- Umysł

Pomogę Ci w podróż w głąb Twojego umysłu za pomocą medytacji dwupoziomowej, aby otworzyć w pełni Twoje serce i pozwolić, aby w naturalny sposób uwolnić zablokowaną energią, która jest odpowiedzialna za to jak się czujesz w otoczeniu innych osób, jakie decyzje podejmujesz, w jaki sposób się zachowujesz w relacjach z otoczeniem i samym sobą.

Następnie połączysz się z otaczającym Cię polem nieograniczonych możliwości, aby połączyć się z nowym potencjałem energetycznym, który połączy Cię z nowym, wymarzonym wymiarem rzeczywistości.

Dzięki czemu uzdrowisz swoją relacje partnerskie, poprawisz swoją łączność z energią pieniądza pieniądzem, poczujesz większą pewność siebie w kwestii nawiązywania nowych kontaktów i sferze finansów.

Zaczniesz prowadzić świadome działania każdego dnia, które pozwolą Ci na swobodne i bezstresowe życie, którego wszyscy tak bardzo pragniemy!

Wyciszenie myśli

Zobaczysz, jak w prosty i skuteczny sposób wyciszyć Twój umysł i pozbyć się natłoku myśli, dzięki czemu odczujesz wewnętrzny spokój.

Przestrzeń mocy

Przestaniesz żyć w przestrzeni komfortu i zamienisz ją w przestrzeń mocy, dzięki czemu z łatwością będziesz w stanie rozwiązywać wszystkie wyzwania stawiane na Twojej drodze.  

Nowa przyszłość

Stworzysz nowy skrypt dla swoich komórek, według których będą od tej pory funkcjonować, aby zapewnić Ci możliwie najlepszy poziom jakości życia. 

BONUSY

Dodatkowo, jako bonus otrzymasz dwa kursy online o wartości 594 PLN!!!

Bonus 1: Jak świadomie programować swój umysł?

Bonus 2: Zwiększ możliwości swojego umysłu w 5 min!

Dzięki wiedzy zawartej w bonusach dowiesz się, w jaki sposób pracować z ograniczającymi przekonaniami, negatywnymi myślami i emocjami.

W jaki sposób zwiększyć swoją produktywność, pozbyć się niskiej samooceny oraz raz na zawsze przestać się martwić o przyszłość.

Tworząc nowy obraz osobowości wolny od stresu, strachu, obawy i negatywnego systemu wartości, który deformuje obraz naszego świata wewnętrznego i zewnętrznego.

Gwarantuje Ci, że takiej błyskawicznej i efektywnej transformacji na wszystkich poziomach nie znajdziesz nigdzie!

Co możesz zyskać?

Uwolnisz się od nadmiernej analizy i zwiększysz możliwości swojego umysłu, aby walczyć z samym sobą oraz otaczającym Cię światem.
Połączysz się ze swoją intuicją, dzięki czemu zawsze będziesz mógł liczyć na wsparcie swojego wyższego ja. 
Nauczysz się w jaki sposób uwalniać zablokowane emocje oraz traumy, abyś już nigdy więcej nie cofał się przed kolejnym krokiem w kierunku Twoich marzeń. 
Poprawisz samopoczucie oraz poprawa stanu zdrowia, wzrost witalności oraz libido, dzięki czemu zyskasz więcej energii do działania i z łatwością będziesz w stanie rozwiązywać wszystkie wyzwania stawiane Ci przez życie. 
Pozbędziesz się leków, które blokowały pełną ekspresję Twojego wewnętrznego potencjału.
Poprawisz swoją koncentrację oraz skupienie, dzięki czemu z łatwością będziesz mógł się skupić na realizacji swoich marzeń i celów
Odzyskasz wolność emocjonalną i poczucie niezależności, które pomogą Ci w budowaniu lepszej relacji z samym sobą oraz otaczającym Cię światem. 

Dołącz do najbliższego wydarzenia! 
30.10.2023
Godzina 20:00 PL

Standardowa cena 499 PLN

Pierwsze 22 osób
TYLKO TERAZ 222 PLN!

Liczba miejsc jest ograniczona!

MOJA GWARANCJA 

Zdaje sobie sprawę, że w internecie możesz znaleść całą masę materiałów, które dają mnóstwo wartości teoretycznej, jednak to w żaden sposób nie przekłada się na zmianę w życiu.

Zdaje sobie sprawę, że ludzie globalnie potrzebują transformacji, a nie informacji.

Dlatego chciałbym, abyś bez żadnych obaw mógł przekonać się na własnej skórze, że narzędzia, którymi podzielę się z Tobą podczas warsztatu są w 100% skuteczne.

Będziesz w stanie poczuć ogromną zmianę na poziomie ciała i umysłu, albo nie zapłacisz nic. Jeśli jesteś jak większość moich klientów będziesz zachwycony poziomem jakości i efektami, jakie jestem w stanie dostarczyć Tobie w trakcie warsztatu. 

Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie będziesz zadowolony z warsztatu na żywo, wystarczy, że napiszesz do mnie na admin@koherencjaumysl.pl i oddam Ci wszystkie pieniądze, a dodatkowo będziesz mógł zatrzymać bonusy o wartości ponad 500 PLN! 

Ponieważ moim celem jest nieść pomoc ludziom w procesie transformacji ich życia i otrzymywać wynagrodzenie wyłącznie za efekty, a nie za obietnice bez pokrycie.

Uważam, że to uczciwa propozycja, nie masz nic do stracenia i wszystko do wygrania! 

Twórca Projektu

Koherencja Umysłu 
Szymon Wróblewski

Jestem pasjonatem ruchu i możliwości ludzkiego umysłu.

Wielokrotnie w przeszłości zmieniałem profesję, pracodawców, miejsce zamieszkania, hobby.

Tylko po to, aby w końcu zrozumieć, w czym tak naprawdę jestem dobry i czym mogę się podzielić z otaczającym mnie światem.

Po 30 latach na tej planecie mogę powiedzieć, że w swoim życiu sporo już się nauczyłem i udało mi się spełnić kilka moich życiowych marzeń.

Jedno wiem na pewno! Droga do sukcesu jest zawsze w budowie. Dlatego ciągle doskonale swoje umiejętności i powiększam swoją wiedzę.

Od dwóch lat mieszkam na wyspie Lanzarote i zajmuję się Terapia Holistyczną.


Pracuje z ludzkimi umysłem, ciałem i energią duszy.


Jestem specjalistą w dziedzinie świadomej pracy z ciałem, umysłem oraz energią.

Pomagam ludziom odkrywać potencjał, jakim dysponują i zmieniać marzenia we wspomnienia.

Reserve Your Spot
on the Live Training 

Enter your email to confirm your place on the Live Training with Fiona Brown

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close