TEN trening ZOSTAŁ specjalnie przygotowane  dla MOJEJ GRUPY MASTERmind I WKRÓTCE ZOSTANIE USUNIĘTY

Nagranie Darmowego Treningu Koherencji Umysłu

Jak raz na zawsze...

Uwolnić się od negatywnych myśli, emocji, auto-sabotażu, prokrastynacji orz uwolnić swój kreatywny potencjał, aby osiągnąć wolność finansową, tworzyć wymarzone relacje partnerskie oraz z łatwością realizować swoje cele

To nagranie niedługo przestanie być dostępne!!!

Stwórz Obraz Rzeczywistości, na którą  Zasługujesz!!

  • Pakiet zawiera zestaw nagrań wideo i audio na 12 miesięcy
  • E-book 365 Szans na Lepsze Życie
  • Zestaw 10 Medytacji Prowadzonych

Oferta ograniczona czasowo

Program Architekci Przyszłości

  • 12-miesięczny program rozwoju osobistego bazujący na 5 poziomach transformacji świadomości.
  • Materiały wideo zostały przygotowane w odpowiedniej kolejności, aby zagwarantować, jak najlepsze wyniki.
  • Wszystkie nagrania znajdują się na specjalnie zaprojektowanej platformie online, aby zapewnić łatwy i prosty dostęp w dowolnym momencie
  • Projekt został przygotowany w formie nagrań wideo na każdy tydzień, aby w sposób systematyczny na nowo uwarunkować układ nerwowy w Twoim ciele oraz przerwać inercję komórek.
  • Całość została przygotowana z myślą o minimalizacji czasu i energii w procesie transformacji rzeczywistości

Plan działania krok po kroku na 12 miesięcy!!

Miesiąc 1- Skupienie i Koncentracja

W pierwszej kolejności nauczysz się, jak ważne jest skupienie we wszystkim, co robisz i jak bardzo wpływa na efektywność oraz jakość Twojego życia.

Miesiąc 2- Wygraj ze Strachem i Stresem

Podczas drugiego miesiąca naszej współpracy nauczę Cię, jak pracować ze strachem i nadmiernym stresem, aby Twoje wyniki w życiu prywatnym i zawodowym możliwie jak najlepsze.

Miesiąc 3-Świadome Programowanie Umysłu

Nauczysz się, jak stać się kapitanem swojego okrętu, zaczniesz transformować swoją osobowość i łączyć się z wymarzonym obrazkiem swojej przyszłości.

Miesiąc 4- Idealna Pamięć

Dzięki unikatowym techniką nauczysz się, jak poprawiać swoje zdolności zapamiętywania i uczenia się nowych rzeczy.

Miesiąc 5 - Właściwe Jedzenie

Nauczę Cię jak właściwie odżywiać swój umysł i ciało. Tak, aby Twoja produktywność i zdolność kreacji były na najwyższym poziomie.

Miesiąc 6 - Świadoma Praca z Ciałem

Ciało to świątynia dla naszej duszy, dlatego powinna być zawsze zadbana i zdrowa. Nauczę Cię, jak wsłuchać się w głos Twojego ciała i dostroić do naturalnego rytmu.

Miesiąc 7 - Świadomość Emocjonalna

Emocje to język naszego ciała, dlatego nauczę Cię jak rozpoznawać konkretne emocje w Twoim ciele i jak z nimi pracować.

Miesiąc 8 - Idealne Relacje

Pokażę Ci jak w prosty i skuteczny sposób wyeliminować problemy w związkach, pracy, domu, abyś nie musiał tracić swojego zdrowia i energii na walkę z wiatrakami.

Miesiąc 9 - Wymarzone Finanse

Nauczę Cię wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o energii pieniądza oraz jak bogacić się w sposób naturalny. 

Miesiąc 10 - Potęga Serca

Serce to centrum kreacji i obfitości w naszym ciele, pokażę Ci jak w okamgnieniu z jego pomocą, przejść od destrukcji do procesu twórczego.

Miesiąc 11 - Umysł, Ciało i Dusza

Kiedy umysł, ciało i dusza łączą się ze sobą, w naszym życiu pojawia się harmonia i spokój. Możemy wykreować coś z niczego.

Miesiąc 12 - Manifestacja Marzeń

W ostatnim miesiącu nauczę Cię jak wykorzystywać całą zebraną wiedzę, do przyspieszenia manifestacji Twoich marzeń.

Dodatkowo!!!

E-book 365 Szans Na Lepsze Życie

Praktyczny przewodnik wraz z ćwiczeniami na każdy dzień roku do samodzielnej pracy z podświadomością oraz świadomego programowaniu umysłu i tworzenia nowych nawyków.

Pakiet 10 Medytacji

Unikalny zestaw medytacji prowadzonych do świadomej pracy z umysłem, zmiany negatywnych przekonania, uwolnienia się od autosabotażu i prokrastynacji.


Zobacz wywiady z uczestnikami programu!

Posłuchaj opinii zawodowej terapeutki na temat współpracy ze mną!

Kiedy Kasia skontaktowała się ze mną była świeżo po wypisie ze szpitala, jej zdrowie fizyczne oraz mentalne było w fatalnym stanie. 

Dzięki zastosowaniu się do moich wskazówek oraz podążając zgodnie z ustalonym planem działania, odzyskała witalność, siłę, wiarę w siebie oraz pozbyła się negatywnych myśli i emocji. 


W 3 tygodnie pozbyła się depresji i osiągnęła rekordowe wyniki sprzedażowe w swojej firmie!

Kiedy Monika napisała do mnie, jak sama mówi była w czarnej "d..."

Brakowało jej energii, a nad jej głową krążyły czarne chmury pełne negatywnych myśli. Towarzyszył jej również brak wiary w siebie i motywacji do działania.  

Dzięki pełnemu zaangażowaniu w proces błyskawicznie stanęła na nogi i osiągnęła rekordowe wyniki finansowe w swojej firmie, powróciła do pełni sił witalnych oraz poprawiła jakość relacji ze sobą i dziećmi.


Po 3 latach poszukiwań w końcu znalazła swoją drogę życiową i poprawiła relację z rodziną!

Kiedy Agata trafiła na moją osobę, była bardzo sceptyczna, ponieważ w przeszłości, jak sama mówi, brała udział w różnych kursach, warsztatach, ale wcześniejsze inwestycje wydawały się, być pieniędzmi wyrzuconymi w błoto.

W trakcie naszej współpracy skupiliśmy się na przygotowaniu dla niej indywidualnego planu działania, dzięki któremu zbudowała systematyczność, uwolniła się od negatywnych przekonań oraz sabotujących myśli, dzięki czemu poprawiła swoją relację z najbliższą rodziną oraz w końcu odnalazła swoją drogę kariery zawodowej!


W 40 dni uwolniła się od nałogu, pracy, której nie znosiła i założyła rodzinę, o której zawsze marzyła!

Patrycja, jak sama mówi, czuła się bardzo zagubiona i brakowało jej wsparcia ze strony najbliższego otoczenia.

Dzięki zastosowaniu się do moich wskazówek oraz wykorzystaniu zaawansowanych praktyce pracy z energii, w mniej niż 40 dni całkowicie odmieniła obraz swojego życia:

Skończyła z etatem, którego nie cierpiała oraz wyszła za mąż, po dwóch latach starań o dziecko w końcu zaszła w ciąże oraz rozpoczęła tworzenie swojego własnego biznesu!


Podczas pierwszego spotkania uwolniła się od negatywnych przekonań i zaczęła manifestować swoje cele i marzenia!  

Basia, jak sama mówi dzięki naszej wspólnej współpracy, w końcu odnalazła siebie oraz zrozumiała, co tak naprawdę chcę robić w życiu. 

Uwolniła się od negatywnego schematu autosabotażu w swojej relacji partnerskiej i uświadomiła sobie, że wszystko, co do niej przychodzi, jest zaproszeniem do rozwoju i wzrostu. 

Obecnie czuje się lepszym kontaktem ze sobą, swoim ciałem oraz lekkością w relacji z otoczeniem. 


Zmiana jest łatwa, jeśli dasz się prowadzić! 

W ramach projektu Architekci Przyszłości miałem okazję pracować z wyjątkowymi osobami, którym na trwałe zapadłem w pamięć, ponieważ moja metodologia przyczyniła się do ogromnych zmian w ich życiu zarówno prywatnym, jak i zawodowym.

Wielu uczestników odkryło prawdziwe powołanie, otrzymało podwyżki, awanse w pracy oraz uwolniło się od toksycznych relacji, stworzyli wspaniałe związki oparte na zaufaniu i wzajemnym wsparciu. 


Najczęściej zadawane pytania:

1. Czy to zadziała w moim przypadku?- Gwarantuję Ci, że zanim stworzyłem ten projekt sprawdziłem skuteczność moich technik w pracy z tysiącami osób.We wszystkich przypadkach efekty były odczuwalne wręcz natychmiastowo!
2. Czy materiały otrzymuję dożywotnio?  TAK! Jeżeli do niego dołączysz, to masz do niego dostęp dożywotnio.
3. Gdzie znajdę dostęp do materiałów?  Na Twojego maila po zakupie zostaną wysłane dwie wiadomości, jedna z potwierdzeniem transakcji. Druga z danymi do logowania. Sprawdź koniecznie folder spam! Materiały są nagrane w formie audio i video. Nagrania zamieszczone są na platformie akademia.koherencjaumyslu.pl. Po podaniu loginu i hasła masz dostęp do swojego konta.
4. Czy naprawdę dajesz gwarancję 30-dniową? Oczywiście, że tak! Jestem pewny jakości swoich materiałów, dlatego nie boję się oferować takich gwarancji.
5. Czy dostanę fakturę VAT? Tak! Prowadza własną firmę i wystawiam faktury. Podczas składania zamówienia zaznacz opcję "chcę otrzymać fakturę", a następnie uzupełnij dane do faktury. Faktura zostanie wygenerowana automatycznie i wysłana mailem do Ciebie.
6. Co, jeżeli mam z czymś problem lub coś jest niejasne? Napisz do mnie na: admin@koherencjaumyslu.pl
7. Czy jest możliwa płatność ratalna? - Tak! Napisz do mnie na: admin@koherencjaumyslu.pl i udziele Ci konkretnych instrukcji. 

Copyright © Koherencja Umysłu. Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Polityka Prywatności