Opanuj Swój Umysł i Zmień Swoje Życie

Kurs dla Kobiet Pełnia Mocy

Na tą przygodę zapraszam wszystkie Kobiety Mocy, które chcą poczuć się wyjątkowo i poprawić jakość swojego życia. 

To wyprawa do wnętrza Twojej istoty. 

Poprzez połączenie wiedzy teoretycznej z praktyką dotrzemy do miejsc, w których niemożliwe staje się realne. 

Dzięki tej wiedzy, wejdziesz na inny poziom świadomości i samorealizacji. Spojrzysz na swoją dotychczasową osobowość z zupełnie nowej perspektywy i nauczysz się wyciągać niezbędne wnioski potrzebne do dalszego rozwoju osobistego. 

Poprzez zastosowanie wiedzy praktycznej zaczniesz panować nad swoimi emocjami oraz negatywnymi myślami. Przestaniesz być niewolniczką swojego ego i uwolnisz swoją moc z pod kontroli mechanizmów przetrwania.  Stając się królową swojego życia, śmiało zaczniesz kroczyć w kierunku obfitości i kreatywności. 

1. Moc Samoświadomości

Podczas wyprawy na pierwszy szczyt dokładnie poznasz poszczególne poziomy neurologiczne ludzkiej podświadomości, które pozwolą Ci na zlokalizowanie i wyeliminowanie blokad mentalnych, które do tej pory ograniczały pełne wykorzystanie Twojego boskiego potencjału. 

Zaczniesz wykluczać negatywne przekonania i na nowo ustalisz Twoją osobistą hierarchię wartości.

Dowiesz się również o 4 unikalnych poziomach kreacji, które pozwalają na błyskawiczny rozwój i wzrost we wszystkich aspektach Twojego życia. 

2. Moc Umysłu

W trakcie wyprawy na drugi szczyt staniesz w oko w oko ze swoim strachem i przekonasz się, że tak na prawdę ma on tylko wielkie oczy.

Poznasz praktyczną technikę, dzięki której z łatwością pozbędziesz się negatywnych myśli. W prosty i skuteczny sposób będziesz w stanie, odzyskać stan wewnętrznego balansu i pozytywne nastawienie w każdej sytuacji.

Dowiesz się również, w  jaki sposób podnieść poziom przyjemności z codziennych czynności i odczuwać większą radość istnienia każdego dnia. 

3. Moc Kreacji

Droga do obfitości w Twoim życiu wiedzie przez szczyt kreacji. Przy odpowiednim przygotowaniu tworzenie nowych rozwiązań staje się czymś naturalnym i prostym. 

Dlatego w tej części naszej podróży nauczysz się, w jaki sposób krok po kroku programować i przechowywać pozytywne emocje.  

Poznasz skuteczne ćwiczenia i techniki, które umożliwią Ci wytworzenie unikalnych połączeń neuronowych. Dzięki temu zwiększysz możliwości swojego mózgu i pozwolisz sobie na świadome tworzenie pozytywnych stanów emocjonalnych. 

4. Moc Ciała Świetlistego

Czwarty szczyt to spotkanie z esencją Twojej prawdziwej istoty. 

Czy zastanawiałaś się kiedyś czym tak naprawdę jest człowiek? 

Kim jesteśmy?

Według najnowszych badań naukowych okazuje się, że ciało człowieka otoczone jest polem elektromagnetycznym. Dla niektórych z nas to nic nowego. 

Nasi przodkowie już od wieków o tym wiedzieli i nazywali to aurą, biopolem, duszą. 

Dlatego warto zrozumieć i nauczyć się jak pracować z otaczającym nas polem energii. Podczas tej wyprawy dowiesz się również, w jaki sposób świadomie aktywować świetliste pole wokół swojego ciała fizycznego oraz dowiesz się o korzyściach płynących z systematycznego kontaktu z polem nieskończonych informacji. 

Nauczysz się również unikalnej techniki oddechowej, która pozwoli Ci podniesienie poziomu energii, odprężenie oraz wzmocnienie Twojego ciała świetlistego.

Czy jesteś gotowa na podróż do Pełni Mocy?

Cały kurs składa się z 4 godziny nagrań wraz z ćwiczeniami praktycznymi. Dostęp do nagrań jest dożywotni. Możesz zawsze wrócić do nich, kiedy tylko  zechesz.

Cena: 150 PLN        

Zobacz pierwsze z czterech nagrań za darmo już dziś.

Sprawdź jak wiele wartościowej wiedzy, znajdziesz dla siebie.

Aby uzyskać dostęp do zapisu wideo, napisz do mnie na Facebooku.

Szymon Wróblewski


Jestem pasjonatem ruchu i możliwości ludzkiego umysłu. Wielokrotnie w przeszłości zmieniałem profesję, pracodawców, miejsce zamieszkania, hobby, żeby w końcu zrozumieć, w czym tak na prawdę jestem dobry i czym mogę się podzielić z resztą świata. 

Obecnie mieszkam na wyspie Lanzarote i zajmuję się Terapia Holistyczną. Pracuje z ludzkimi: umysłem, ciałem i duszą. Jestem specjalistą w dziedzinie Neuro Programowania Lingwistycznego (NLP), Hipnoterapii oraz świadomą pracą z ciałem fizycznym i energetycznym. Staram się pomagać ludziom odkrywać potencjał jakim dysponują i zmieniać ich marzenia we wspomnienia.

Koherencja Umysłu

www.simonsway.pl